Zdjęcia Naszych Koni cz. III (rok 2010)

jessy kobyłka naprawdę świetna  😍 
Dołączam się z pytaniem jaki papier ma  🤔 
wątek zamknięty
Epikea,  ostre starcie 😉 jak się skończyło?
wątek zamknięty
AliShia - futra mają jak ta lala, same chciały biegać, słonko świeciło - nie wyglądaly na zamrożone 😉

Lwinka - fakt, że na focie wygląda to ostro a tak naprawde pies to stary koniarz 😉 wie co robić, a konie go lubią, tylko się buzują fukają i markują atak 🙂
wątek zamknięty
My tak skromnie z jednym zimowym portrecikiem choruska 🙂
wątek zamknięty
To ja też się pochwale Moim chłopakiem. Temperatura -17C  🤔





wątek zamknięty
xx, Ależ ma piękną główkę! Więcej i powiedź coś o Nim 😉
wątek zamknięty
xx coz to za dereczka?  😍
wątek zamknięty
Mia - dzięki, to Mój folblucik ukochany, emeryt wyścigowy  🤣 wcielenie spokoju i opanowania ( ogier  😂 )



a tu zdjęcie jak jeszcze było ciepło 🙂 tęsknie za latem  😵



galopada_ - dereczka to York 300g - REWELACJA!! jestem nią zachwycona pod każdym względem
wątek zamknięty
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
24 stycznia 2010 14:12
xx, więcej info :P
wątek zamknięty
Ogier Pełnej Krwi Angielskiej, Szarłat 1998r. od Sexpanna / Unoaprile i Czaravich, jesteśmy razem od  9lat. Najspokojniejszy koń w stajni, koń anioł  🤣 Nie jeździmy żadnego sportu bo niestety nie jestem aż tak regularnie w stajni  🙁. hmm nie wiem co Wam jeszcze napisać  😡
wątek zamknięty
xx śliczny  💘
wątek zamknięty
aliShia   Panie S. - uwielbiam Pana!
24 stycznia 2010 14:54
xx cało i zdrowo zakończył karierę? jakiej jest hodowli?

wątek zamknięty
"Moja" Siwa 😉 Na 2-ch pierwszych zdjęciach nie ja jestem.
A na ostatnim wyszła jak źrebol 😉
wątek zamknięty
zakończył już zdrowo, bo miał kontuzję wcześniej rozerwanie torebki stawowej stawu skokowego, lekarze powiedzieli że nie będzie zginał nogi  😲 pół roku leczenia i biegał jeszcze jeden sezon  🤣. Ale dzięki tej kontuzji jest mój, miał jechać na rzeź więc kupiłam go za cenę leczenia wyszło jak za mięso.

On jest hodowli już nie istniejącej prywatnej stadniny P.W. Calix, teraz jego mamusia jest  matką w Iwnie.
wątek zamknięty
aliShia   Panie S. - uwielbiam Pana!
24 stycznia 2010 15:08
fajnie, że się nim tak zaopiekowałaś. Pewnie cały czas się odwdzięcza 😉 Była kontuzja nie odbija się na jego zdrowiu z upływem czasu?
wątek zamknięty
Powiedziała bym tak:
nic się nie pogarsza, nie ma kulawizny, nie jest zmniejszona ruchliwość w stawie podczas jazdy ale... po nocy zawsze ma ta nogę spuchniętą, (zchodzi po ruchu ), przed jazdą stępuje na nim dwa razy dłużej niż na każdym inny koniu, czasem ten staw mu się " blokuje"  np. gdy się odwraca w boksie ( ale widzę że z upływem lat coraz mniej ), piruetów nigdy na nim robić nie będę.

Ale mam nadzieję że nie będą mu na starość wychodziły powikłania wszystkich jego kontuzji bo było ich wile ( pod tym względem to jest udany :/ ) pęknięcie kości jako odsadek, ten staw, odklejająca się siatkówka w oku, nie jedno zszywanie i chroniczne problemy ze strzałkami i kopytami to tylko niektóre Nasze wspomnienia   😵 odpukać wszystko wygojone tak że śladu nie ma ( kerabol mamy dożywotnio w jadłospisie i niedługo preparaty na stawy też wpiszemy, kuty na aluminiowe podkowy ) aha no i najważniejsze: jest łykawy hahaha ale i tak się kochamy  😎
wątek zamknięty
zimowa wersja Patri 😉
wątek zamknięty
xx,  gratuluję wielkiego serca, konio cud. powodzenia!
wątek zamknięty
Mada, Zmniejsz zdjęcia! 😉
wątek zamknięty
jessy jedno i drugie boskie ❗ 😍 😍
xxpiękny folblucik  😀 😀

Moje gniade zimowo  😀 co prawda zdjęcia nie są za świetne bo komórkowe ale zawsze jakieś 😀






wszystkie zadki w góre  🤣



z seri haaaamuj  😀

koniec  😉
wątek zamknięty
goha - ale ma piekne oczy 🙂

takie wiecznie śpiące 😉

goha przystojniaczek 🙂 co to za konik? 🙂

Granat (Estados-Gryza/Przedświt XIII-4) http://www.bazakoni.pl/horse_2780.html

wątek zamknięty
aliShia   Panie S. - uwielbiam Pana!
24 stycznia 2010 16:40
to widzę full zestaw... szczerze mówiąc nie znam konia po karierze wyścigowej, któremu nic byn ie doskwierało. Najważniejsze, że masz wszystko pod kontrolą 🙂
wątek zamknięty
Mada, Zmniejsz zdjęcia! 😉

tak moze być? świeza jestem na tym forum i jeszcze nie bardzo czaje wszystkie opcje
wątek zamknięty
Tak, zdecydowanie. A co do wielkości zamieszczanych zdjęć polecam przeczytanie Regulaminu albo po prostu "Pomoc, uwagi, testy" na stronie głównej 🙂
Ale już koniec off topu  🚫
wątek zamknięty
wszyscy tak zimowo a ze ja takich fotek nie posiadam to wstawie 2 z hubertusa ( precelek  :kwiatek🙂 i z lata o którym marze obecnie  🤣

mój kochany   💘


portrety


razem
wątek zamknięty
moje konisko z dzisiejszego spacerku:




ciska, fajne pierwsze zdjecie
wątek zamknięty
Piękne krakowskie foty!!!
wątek zamknięty
to ja może jeszcze raz pokaże moją kobyłę  😀



wątek zamknięty
NeverEver
Korin jest przecudowna 😀 Ale ja nie jestem obiektywna bo kocham wszystkie Rude. Musze was kiedyś odwiedzić 😀  😍
wątek zamknięty
ale się rudo zrobiło, aż miło 🙂

moje do kolekcji  😁



wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.