Nowości ze świata muzyki

JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
23 stycznia 2010 18:11
Idąc wątkiem "Teraz słucham" albo "Gusta i guściki muzyczne" można dojść tylko do jednego wniosku: muzyka jest obecna na re-volcie.
Nie doszukałam się jednak wątku gdzie:
- były by zapowiedzi płyt, ich daty premier
- utwory promujące
-informacje o trasach koncertowych
-zamieszczane ciekawe wywiady z artystami
-nowe teledyski
- itp itd

Co sądzicie o takim wątku?

Ja na początek może wrzucę coś z rapu 😉
Wywiad z Zeusem

Do sieci wyciekł również jeden utwór z długo oczekiwanej płyty
Damian Marley feat. NAS - Strong will continue

Na początku lutego swoją premierę będzie miała nowa płyta Beat Squad - O Czym Szumią Liście. Krążek będzie utrzymany w typowym G-funkowym klimacie. Na płycie gościnnie między innymi DonGuralEsko, Shellerini, Słoń, Kaczor, Bubel, Szpaku, Ry23, Seidue62 oraz wielu innych.

Natomiast od 26 lutego będzie dostępna nowa płyta O.S.T.R. - Tylko dla dorosłych, kawałek promocyjny poniżej
O.S.T.R. - Spij spokojnie
Ja wiedziałam że jak już powstanie taki wątek to będzie w nim cisza. A szkoda 🙁

Ja w tej chwili na żadne nowości nie czekam... no chyba że Stone Sour w końcu coś ruszy.
Że tak nieśmiało zapytam - po co kopiować tu informacje z portali? O taki wątek chodzi czy coś źle zrozumiałam?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
24 stycznia 2010 10:34
Nie tylko informacje, ale też dyskusje o nowych płytach, kto się wybiera na jakie koncerty itp 😉
Nie orientuje się ktoś czy Akon nie planuje jakiejś nowej płyty?
Według mnie wątek bardzo fajny 🙂
Nie tylko informacje, ale też dyskusje o nowych płytach, kto się wybiera na jakie koncerty itp 😉
przecież jest koncertowy wątek
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
29 stycznia 2010 11:39
Coś dla fanów O.S.T.R. :]
Znamy kolejne szczegóły na temat płyty Tylko Dla Dorosłych. O.S.T.R. tym razem nagrał płytę składającą się z 15 kawałków.
Tracklista:
1. Tak to się zaczęło
2. Przez stress
3. Konsumpcjonizm
4. Spalić gniew
5. To potrwa sekundę
6. Śpij spokojnie
7. Walka z wrogiem
8. Nie wszystko co złe
9. Żywy lub martwy
10. Nie odwracaj się
11. Za drugim razem
12. To nie czas
13. Dowód w Twoich rękach
14. Klucz do zagadki
15. Przemyśl to sobie

Kilka nowych fot





Calathea   Czarny Książę
22 lutego 2010 15:00
Wywiad z Dmitry'm Shkurin'em, liderem, gitarzystką oraz głównym wokalistą rosyjskiego, cyber/black metalowego zespołu ILLIDIANCE w polskim Hard Rocker Magazine.

Wszystkich fanów muzyki ciężkiej i eksperymentalnej zapraszam do lektury.

LINK DO WYWIADU
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
06 marca 2010 15:08
Na początku kwietnia swoja premierę będzie miał album Eldo/Returners Zapiski z 1001 nocy. Będzie to dwupłytowe wydawnictwo - 23 kawałki od Eldo na bitach Returners.

Na dniach pojawiła się nowa płyta Rahima ''Podróże Po Amplitudzie''

01. Podróże
02. Sekunda
03. Kawałek ft. Majkel i Bu
04. Dzisiaj ft. Minix
05. Darkside
06. Fejm ft. Abradab i GrubSon
07. Napinka
08. Kropeczka ft. Fokus i Śliwka
09. Ciii
10. Pasażer
11. Zachęta ft. Ńemy
12. Wiersz
13. Padrone
14. Można? ft. Lilu i Grafit
15. Dinozaury
16. M-ów ft. Fokus i Puq
17. bonus: Taniec ft. Emilia

Ciekawostka:  W utworze “Wiersz” wykorzystano fragmenty “Dziadów” A.Mickiewicza

ok 20 Kwietnia płytka:
Capone-N-Noreaga – The War Report II
Nas & Damian Marley - Distant Relatives

W 2010 wyjdą jeszcze płyty(termin nie znany)  m.in Peja-Książe ; Pih-dowód rzeczowy ; Kaczor-Przyjaźń Duma godność i oczywiście PARIAS !!!!!!  😅 😅  (Eldo,Pelson,Włodi), El Da Sensei/Returners


Jednak najbardziej oczekiwane przez mnie płyty to Eldo,Pih oraz Parias

zapowiedź Parias:


oraz wywiad z Eldo,Włodim i Pelsonem



to będzie miazga...  😜
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
06 marca 2010 20:31
Aloha Entertainment szykuje kilka premier w 2010 roku. Pierwsza z nich to producencki album Zjawina pod tytułem Wszystko Jedno. Na płycie gościnnie wystąpia między innymi Pezet, Eldo, Sokół, WdoWA, Raca, Jana Nowicki, Sidney Polak, Pyskaty, Tymon czy Proceente.

10 kwietnia przewidywana jest premiera kolejnego solowego albumu Proceente - Dziennik 2010. Krążek zapowiadany jest jako kontynuacja wydanej w 2009 roku płyty Galimatias. Materiał inspirowany jest twórczością Leopolda Tyrmanda. gościnnie Łysonżi, Numer Raz, Emazet, DJ Green i DJ Slip.

Wiosną 2010 roku premierę będzie miał projekt Benzyna, w którego skład wchodzą Kali, Ciech, Łysonżi, Rest, WdowA i Este. wydawnicto informuje, że "zespół wpisuje się muzycznie w nurt chamskiego hyphe crunk choped 'n' screwed dancehall regatone hiphopu". Bity autorstwa Kaliego, Szoguna, Bruna i Kamilsona. Za miks odpowiada Szogun, a mastering Noon. Płyta została nagrana w latach 2006-2009.

Ponadto Aloha Entertainment będzie wspierać projekt Dwóch Warszawiaków - Nic Na Siłę. Odnośnie tego materiału informacje pojawią się niebawem.
Płyta Ostrego już po trzech dniach sprzedaży dostała tytuł Złotej Płyty. 😉
kujka   new better life mode: on
06 marca 2010 23:52
ktos sluchal nowej plyty Sade?
Album blendowy Małpa/2sty - Kilka Numerów o Hajsie, Jointach i Dupach !
TRACKLISTA:
01. Małpa & 2sty - Intro Totalny Kataklizm
02. Małpa & 2sty - Postaw Na Mnie (+ DJ Who?list, 2pac, M.O.P.)
03. Małpa & 2sty - Nie Byłem Nigdy (+ DJ Revolution, DJ Hazel)
04. Małpa & 2sty - Paznokcie (+ Duffy)
05. Małpa & 2sty - Wyjeżdżam By Wrócić (+ Beyonce)
06. Małpa & 2sty - Miałem To Rzucić (+ Britney Spears, Peja)
07. Małpa & 2sty - Właśnie Ty (+ t.A.T.u., Olav Basoski)
08. Małpa & 2sty - Mógłbym (+ Nelly Furtado, Doda)
09. Małpa & 2sty - Pamiętaj Kto (+ DJ Macu, Ten Typ Mes, Kasia Wilk)
10. Małpa & 2sty - Męczennik (+ Madonna)
11. Małpa & 2sty - Outro O Hajsie I Jointach
(Bonus Blends: Enson - Nie Nagram Na Ciebie Dissu, Beastie Boys - Triple Trouble

do ściągnięcia tutaj: http://www.mediafire.com/?zmenrljoywy
Bo OSTR zasłużył  😉
Moim zdaniem płyta jest mega.
No i z tą jedną 'czystą' nieźle dał  😁🤬
ahhh!! nic tak nie cieszy jak oryginalik  😀 podsumowując płyte Ostrego, całkiem coś innego niż robil do tej pory dlatego musialam pare razy przesłuchać tego żeby się przekonać. Generalnie obie płyty podobają mi się na 90% gdyby połowe kawałków z bonusowej i część z normalnej płytki zgrać na jedną to byłabym w niebie i więcej nie trzeba by mi było  😉 ogólnie nie zawiodlam się i jeszcze bardziej nie mogę się doczekac koncertu w kwietniu  🙇

a tu nowość piha http://www.youtube.com/user/pihszou?blend=1&ob=4#p/a/u/0/DAAyT1i_eXw
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
13 marca 2010 20:50
jara ale ten kawalek to z muzyki emocjonalnej tylko jakis remix nowy?
ktos sluchal nowej plyty Sade?

jaaaaa 😀 kupiłam jak tylko wyszła  😜
ja ja lubię.... Nawet bardzo lubię  💘 a "soldier of love" przyprawia mnie o ciarki 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
14 marca 2010 08:03
jara ale ten kawalek to z muzyki emocjonalnej tylko jakis remix nowy?


Tak jest 🙂😉

08.03.2010

Płyta Wdowy "Superextra" właśnie poszła do miksu. Utwory promocyjne, które udowodnią jak świeży i energetyczny będzie to materiał - również, co znaczy tyle, że jeszcze nie możemy ich Wam udostępnić.

Album będzie dostępny w dwóch wersjach, z czego dwupłytową edycję będziecie mogli nabyć tylko na Alkopoligamia.com.

Nie zaskoczyło Was to, wiemy, wiemy. Ale formuła drugiego CD "Superextra" (mixtape z premierowymi utworami, bez żadnych blendów i remiksów staroci !) i lista gości (naprawdę długa i na razie...tajna) zaskoczyły nawet wydawców albumu.

Dzięki temu będziecie mogli wybrać; bardziej bezczelna i hiphopowa Wdowa z mixtape'u (CD2) czy jej retrofuturystyczna (!) odsłona (CD1). Lub słuchać obu Wdów na okrągło - dwudziestu trzech utworów przez niemal 100 min



oraz coś nowego Mesa baaaardzo mi się podoba  😜

i Mes nt kawałka ''powinnaś być ze mną''


oraz bardzo ciekawy reportaż w Uwadze był o Pjusie...
Dziś premiera najnowszej płyty Ani Dąbrowskiej  ' aniaMOVIE '

Zapowiada się baaardzo zachęcająco 🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
20 marca 2010 17:12
Teledysk:
PMM - Energia


edit:
23 marca do sklepów trafi sequel pochodzącego z 1996 roku albumu "Wild Cowboys" Sadata X, czyli jednego z członków legendarnej formacji Brand Nubian. Nazwiska producentów oraz wyprodukowany przez Pete Rocka singiel "Turn It Up" wskazują, że możemy się spodziewać naprawdę kozackiego wydawnictwa.


Lada moment ukaże się, oczywiście tylko na winylu, JuNouMI Rec. EP vol. 4. Grohowi udało się zebrać na płycie naprawdę niezwykle silną ekipę:

strona A:
1. 2cztery7 - Głupie rzeczy 4:15
(Mes, Pjus, Stasiak; bit - Snobe; dodatkowe wokale - Martina)
2. Afront, Metro & Dj Twister - Styl ranin 2:58
(Janek, Kasina; bit - Metro; skrecz - Dj Twister)
3. Dinal - Palić i grabić 3:29
(Mej, Wnkz; bit & skrecz - Mej)
4. Prof & Te Tris - Jestem 3:25
(Prof, Te Tris; bit: Kixnare; klawisze: Herbie Tort)
5. Roux Spana & Temzki feat. Dj Kouticat - Od serca 2:46
(Temzki; bit - Roux Spana; skrecz - DJ Kouticat)

strona B:
1. Tłuste Koty feat. Smark - Stąd tam 4😲4
(Rymek, Smark; bit & skrecz - Dj Twister)
2. Ortega Cartel - Czy to ważne? 3:20
(Piter Pits, Patr00; bit - Patr00)
3. Łona & Webber - Drogie Junoumi 3😲0
(Łona; bit - Webber)
4. Beat Brothers (O.S.T.R. & The Returners) - Masz to, bierz to 2:47
(O.S.T.R., bit & skrecz: The Returners)
5. Blow feat. Mi-La - Przysięgam! 5:36
(Mi-La; śpiew - Flow; bit - Święty Mikołaj; gitara - Piotr Sidor)

Całość zmasterował Noon, u którego Groh przygotował też promomix. Sprawdźcie go, bo naprawdę warto!

edit2:
Już za mniej niż trzy miesiące będziemy mieli okazję posłuchać najnowszego materiału, jaki właśnie w tej chwili przygotowuje dla nas londyńskie trio Faithless.
Teledysk:
PMM - Energia



najmniej pocieszające jest to że chłopaki z PMM się marnują, zrobili taki piękny kawałek z Ostrym mają tak nieziemskie głosy(pmm) że siedzialam tak  😜 a jak robią coś solo to idą w strone Firmy i innego ścierwa...  🙄 ehh..


Ponownie drugi kawałek Mesa


i nie będzie płyty w '10  🙁



UWAGA UWAGA!  😜

Eldo płyta Eldo/Returners jako jeden album, solowe kawałki Eldo na bitach Returners ''Zapiski z 1001 nocy'' 16 kwietnia, a jesienią dopiero projekt parias.

i teraz deserek
promo
http://freegammer.wrzuta.pl/audio/4tW0TNPm3IP/eldo_-_pozycz_mi_pluca

😜 😜 😜 😜  ach ten dreszczyk na plecach  😀
nowość
52 Dębiec - Zbyt dużo

JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
06 kwietnia 2010 21:05
Garść informacji na temat projektu SHOVANY Mixtape TeTrisa & DJ Torta. Już wkrótce swoją premierę będzie miała druga część tej produkcji - podobnie jak pierwsza będzie to materiał na bitach wykorzystanych przez Jay-Z. Na krążku ma pojawić się wielu gości - szczegóły zostaną zaprezentowane już wkrótce. Album będzie oczywiście dostępny do pobrania za darmo.


Zapowiedz płyty Wdowy



Czarne Złoto - Trzeba wziąć/Podaruj m trochę słońca
#


Sobota - Samotność


Zapowiedź Dj Cube:


W kwietniu swoją premierę będzie miał nowy mixtape DJ'a Cube'a - Forfiter Mixtape. Tym razem będziemy mieć do czynienia z polskim rapem z wmiksowanymi motywami z internetowych filmików. Usłyszymy tutaj m.in. Waldemara Kastę na bicie O.S.T.R., Zeusa na Familii HP czy DonGuralesko na PMM.
A pisał ktoś o nowym teledysku Green Day'ów?  😎
Last of the American Girl:
http://www.mtv.com/global/music/videos/popout/?id=1518071&vid=498721
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
16 kwietnia 2010 19:43
[url=
#!]Pyskaty - Bez granic[/url]
Kilku świetnych gości. Teledysk.


😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
02 maja 2010 07:57
Parias (Włodi, Pele, Eldo) - Diss na Peję


Sobota - Tańcz głupia
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się