Bielizna do jazdy konnej.

Fantazja, bo nie masz grama tłuszczu 😉
Burza mówiłam że chętnie obrosnę w tłuszczyk  🤣 ale teraz pozostaje mi tylko ubrać się na cebulę
Takie klasyczne majtki Sloggi się nie zwijają i nie ocierają.
Nareszcie. Uff... 😅
Ja sobie dzisiaj taki golfik zalicytowałam

http://www.allegro.pl/item848543798.html
a ja bielizny termoaktywnej nie uzywam bo jezdze w bardzo cieplych i wygodnych spodniach narciarskich- na koniu a wiec polecam  😅
A co pod spodniami?
narciarskie? hm.. jakos nie jestem przekonana. Nie za grube od wewnatrz, nie slizgasz sie po siodle?
absolutnie się nie slizgam ,a pod spodniami mam cienkie letnie bryczesy. MNIE SIĘ TEŻ WYDAWALO ZAWSZE ZE NAPEWNO BĘDE SIĘ ZLIZGAĆ A W MOICH NIE BO ONE SĄ Z TAKIEGO DOŚĆ PORZĄDNEGO MATERIAŁU. Dodam ,że wogole się nie slizgam - super na zimę , w bryczesach zimowych marzłam zawsze nawet w grubych . Dodatkowym plusem narciarskich jest to ze nawet podczas jazdy z padającym śniegiem nie przemakają one.
Ja tez przy taki ch mrozach ubierałam spodnie narciarskie - nie slizgaja się wbrew pozorom i nie przemakają jak pada śnieg. Dodatkowo przykrywałam się derką treningową, bo moje uda od zewnętrznej strony zamarzają zimą  🤔
a ja bielizny termoaktywnej nie uzywam bo jezdze w bardzo cieplych i wygodnych spodniach narciarskich- na koniu a wiec polecam  😅

że ja na to nie wpadłam,a wydałam 400 zł na termobryczesy w których zmarzły mi uda tak jak w zwykłych (niestety brak hali)
jutro wypróbuję spodnie narciarskie
ale chyba czapsów na narciarki nie zakładasz ? 🙄
Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie... Czy spotkałyście się kiedyś dziewczyny z body z golfem (czymś takim http://moda.allegro.pl/item842559622_body_z_golfem_dlugi_rekaw_gatta_m_czarne_biale.html) w wersji termoaktywnej?  👀
Raczej nie ma "body" termoaktywnych.

Nie będziesz się w kroku obcierać?
ovca   Per aspera donikąd
20 grudnia 2009 20:47
Często jeżdżę w body- i nigdy się nie obtarłam, a jeździłam i zawody, i rajdy.
te guziczki są malutkie 😉
Lanka_Cathar   Farewell to the King...
20 grudnia 2009 20:51
Są też body bez guziczków, zapinane na karku. Ja właśnie wyciągam z szafy moje łyżwiarskie - idealne na takie mrozy, bo nic nie ma prawa się podwinąć i w nerki ciepło, a przynajmniej na coś się jeszcze te ciuchy przydadzą. 🙂
Dramka, mam dwie pary body, z tym, że z krótkim rękawem, więc szukam czegoś typowo na zimę. Jeżdżę w nich bardzo, bardzo często i nigdy mnie nic nie obtarło, tak jak mówi Ovca, guziczki są malutkie.
No i racja, że nigdy nic się nie podwinie, nie podwieje 😉 Skoro ciężko z termoaktywnym to będę zmuszona kupić to zwykłe.
Dzisiaj otrzymałam bardzo polecam

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=848543803
[quote author=elegance1 link=topic=7411.msg406435#msg406435 date=1260997788]
a ja bielizny termoaktywnej nie uzywam bo jezdze w bardzo cieplych i wygodnych spodniach narciarskich- na koniu a wiec polecam  😅

że ja na to nie wpadłam,a wydałam 400 zł na termobryczesy w których zmarzły mi uda tak jak w zwykłych (niestety brak hali)
jutro wypróbuję spodnie narciarskie
ale chyba czapsów na narciarki nie zakładasz ? 🙄
[/quote]
Polecam na takie mrozy spodnie narciarskie - ja sie ubieram tak ,ze termooficerki ubieram pod spodnie( na podkolanowki)
Dlaczego biustonosz 75C ma za małe miseczki a 85B jest ok?

Stara baba a nie wie jaki nosi rozmiar stanika..  😵
kpik   kpik bo kpi?
26 grudnia 2009 08:21
bo rozmiarówka miseczek również się zmienia wraz z obwodem. 
analogiczne miseczki do 75c ale z obwodem 85 to bodajże A,  85B są większe i dlatego dobre

ja drugi sezon pomykam w bluzkach Odlo- świetnie trzymają ciepło, do lonżowania niezbędne, ostatnio na jezdzie wystarczyla sama ta bluzka i było mi bardzo wygodnie i ciepło. Mają długi fason więc na pewno nie podwiną się i nie odsłonią nerek, a czuje się różnice w temperaturze jeśli troche się np rękaw podniesie.
Literka w rozmiarze biustonosza to nie jest obiektywna wielkość piersi, tylko różnica między obwodem "pod" i "w" biuście 

Większość kobiet nosi staniki za szerokie i o za małych miseczkach. Przepis, jak dobrać rozmiar jest np. tutaj: http://b75.blox.pl/2008/01/Rozmiarologia-stosowana-czyli-mierzymy-sie.html

😉
miotła   :kwiatek:
Odkryłam że takie legginsy są bardzo fajne bo nie podciągają się jak się naciąga bryczesów

Można dostać na allegro za grosze (10zł)  🙂
Dramka moglabys linka podrzucic?
Ja w weekend bede testowac spodnie narciarskie
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
26 stycznia 2010 13:54
Odkryłam że takie legginsy są bardzo fajne bo nie podciągają się jak się naciąga bryczesów

Można dostać na allegro za grosze (10zł)  🙂


kupiłam identyczne (9.99zł)  i byłyby genialne gdyby nie fakt że gumka w pasie rozciągnęła sie i teraz mi spadają a to strasznie wkurza  😤 w czasie jazdy
małaMi Wystarczy na allegro wpisać "legginsy zapiętka"  😎
Kupiłam sobie dzisiaj mega ciepłe rajtuzy na giełdzie za 15zł..rozmiar XXXL  😁
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
07 lutego 2010 14:42
Lepiej zajrzeć do sklepów militarnych, tam mają w fajnych cenach termoaktywne ciuchy 🙂
Nie widze potrzeby kupować getry termoaktywne posiadam uda mi się nie pocą tylko marzną  🤔
Mam pytanie do panów /lub do pań co im zajrzały w spodnie/ - jak hm.... zabezpiecza się pan przed kontuzjami miejsc wiadomych? Jakieś suspensoria są stosowane?  😡
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
29 marca 2010 09:48
Taniu  rozmiar mniejsze slipki 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się