Facebook -czy ktoś korzysta?

Kayra   Kucusiowy wariat :P
23 stycznia 2010 20:49
magda, mnie również, przed chwilą gra w ogóle mi się nie pokazywała. Zaczyna mnie to wkurzać :P
a czy wam również farmville wszystko zamula?  🙄
farmville mi spie****** komputer - bo się regularnie przegrzewał, rzuciłam to w cholerę - grałam, bo miałam zakład z pewnym chłopem o rzecz wartą zachodu  😂
kujka   new better life mode: on
23 stycznia 2010 21:57
szepcik, mi dzisiaj zamula :/
mi zamula już od dawna  😎
Dlatego ja nie gram w żadne głupie gry haa, tylko sprawdzam co rzecze król Julian 😁
i co wyimplikuje hasacz  😍
mi się już powoli facebook nudzi
masa aplikacji, masa gier, masa stron, każdy co chwilę zostaje fanem czegoś tam nowego, tysiące zdjęć... ciągle to samo 😉
Ja tez jestem na FB. znudzil mi sie jednakze juz dawno, uzywam tylko do komunikacji ze znajomymi, szczegolnie tymi z innych krajow badz w innych krajach.

Gra ktoś w FotoZagadki?
fejsbuk dzis odwariowal i wyglada po staremu u mnie! az se posiedzialam na nim z tej radochy 😁
A wyglądał inaczej...?
<- tak wygladal najpierw i wyglada dzis (ukradlam ci fote ;P) a przez czas jakis powiadomienia byly na gorze i jako ikonka dziwna, lacznie z innymi ikonkami.. a na dole tylko czat byl. jakos polapac sie nie moglam za cholere.. no i na swoja wall nie moglam wejsc do niedawna a teraz weszlam :]
jeszcze tylko odnalesc co mi kot poprzestawial przechadzajac sie po lapku i fajrant 😁
Papi, ja grałem przez jakieś 2 minuty, ale mnie znudziła i wyłączyłem  🙂
dla mnie z gier rządzi word challenge  😀  a w farmVille nigdy nie grałem, ale strasznie mnie irytuje jak mi się wyświetla mnóstwo komunikatów znajomych, że znaleźli jakąś krowę czy pingwina i nie wiadomo co jeszcze  😉
hmm dziwne to co piszesz magda bo mi dzis fejsbuk dzialal normalnie... tylko czasem nie chcial sie w ogole zaladowac. ale jak juz przebolal ladowanie, to smigalo wszystko 😉
Ja właśnie odkrywam fejsbuka. Jest zupełnie przyjemny 🙂 O ile Grono mnie nie porwało wcale o tyle tutaj jest całkiem fajnie.

No i walczę ze swoim profilem cały dzień. Ufff... a i tak najfajniejsze są "mądrości" Głoda, Housa, Bestii itd 😀
Rusza projekt Solaris Gate
dla tych, którzy potrzebują czegoś więcej, niż nk lub facebook
http://tymochowicz.net/solaris-gate/#idc-cover
przyszla kryska...

moj wlasnie zmienil imidż i juz drażni strasznie.... :/
też mi się zmieniło - kicha jakaś, z parę minut szukałam, jak się wylogować  😎
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
09 lutego 2010 15:40
A mi się całkiem ten nowy wystrój podoba
czy tylko ja mam dziś straszny problem z fakbukiem?
no nic sie nie laduje... zaraz zwariuje!
mery, ja też niestety  🤔wirek: wrrr
Mi też, w dodatku pokazują się jakieś stare aktualności, czasem tak mi się robi  🤔
ja w ogóle się nie mogę zalogować  🤔wirek: ładuje mi się 5min. i nic
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
14 lutego 2010 22:44
U mnie o dziwo normalnie, w zeszłym tygodniu strasznie mi świrował.
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
15 lutego 2010 12:56
A mnie nie pokazują się wiadomości na tablicy, tylko na maila dostaję info, że ktoś mi napisal na tablicy 👿 I to mnie bardzo drażni 👿 A tak to ogólem gites, nie jest porażająco inaczej, więc jestem w stanie przeboleć.
Czy ktoś wie, jak to się dzieje, że nie mając konta na fb dostaję maila, że jakaś osoba XY ( kompletnie mi nieznana ) zaprasza mnie do zalogowania?
In.   tęczowy kucyk <3
15 lutego 2010 15:18
Joo, masz takie coś, że sprawdza, któzy Twoim znajomi z skrzynki pocztowej mają fb i tym, co nie mają możesz rozesłać zaproszenia.
No ten mechanizm kumam, ale zaskoczyło mnie to, że osoba, na którą "powoływał" się mail jest mi kompletnie nieznana, a nie mam w zwyczaju rozdawania maila osobom obcym...
In.   tęczowy kucyk <3
15 lutego 2010 19:28
Możliwe, że raz w życiu 5lat temu w jakiejś sprawie Ty wysłałaś/ktoś do Ciebie wysłał maila. Wszystko tam się zapisuje ; ) Yyy, chociaż nie, nie wiem, czy jeżeli Ty wysłałaś, a ten ktoś Ci nie odpisał to czy też jest to w pamięci skrzynki. Znaczy ja teraz o gmailu (że ta osoba XY ma) mówię : P
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się