Olsztyńscy voltowicze

Ania ja tez jakis czas temu dostalam ostrzezenie bo napisalam ze udostepnie konie do jazdy  😉
Silver mysle, ze mimo mrozu atmosfera bedzie goraca hehehe... ja tam osiodlam sie juz cala w stajni, konia wystawie w ostatanim momencie  😁 na szczescie biore tylko 1 kuuunia i nie bede musialam marznac w LL z elpassem  😅
T. Yeti powiem Ci ze przy skromnym mrozie -30 w nocy to nie tylko Twoja strzala ma problemy z odpaleniem  😀 moje zlote szybkie punto bez pomocy taty mechanika i jego samochodu tez ocknal by sie pewnie pod koniec tygodnia  😉
Mam pytanie czy ktoś chce kupić pasz pełnoporcjową dla konia lub witaminy?? osoby z olsztyna pisać na pm

Jest proszek też taki stafalon f ,którego sypie się garść do boksu jak się zmienia ściółkę i to powoduje ,że jak koń ma ranę to ten pyłek na niej osiada i dezynfekuje . Zabija bakterie i wysusza kopyto ,żeby strzałki nie gniły.
Maniek uwazaj bo tez zaraz dostaniesz ostrzezenie 😉


Iszka wlasnie dlatego pisalam juz wczesniej tlumaczac wszystkim voltowiczom i przepraszajac za stwierdzenie "moje konie"  😂
jascus199   :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
26 stycznia 2010 08:36
Ja już na sobotę  szykuję transparęty 👍 🏇
napisałam tu ,bo tu piszą  osoby z olsztyna 😉
mi tego nie tlumacz 🙂 ja tez kiedys wpomnialam tutaj o moich kuniach do jazdy bo tez z okolic olsztyna 😉

jacek dawaj na galopy z elpasso! heheheh
a ja stwierdzilam ze chyba sobie odpuszcze jednak start w ten weekend...
bo jak mam zaplacic 120 zl za starty i jeszcze raz tyle za transport to mi sie nie oplaca. zeby 2 razy LL pojechac. poki jest snieg to moge u siebie skakac, bo zawody teraz i tak mialy byc tylko treningowo. ale moze pojade jako kibic 😉
Angell czemu na 1 dzien az 120 zxl??? 50 wpisowego za 1 dzien, 100 sa za cale zawody i 10 zl od przejazdu w LL 😉
Taak? Tylko 50zł? Ja słyszałam,ze 100zl wpisowe plus za przejazd.

Azs nie jedzie na zawody wiec miejsce w przyczepie sie zwalnia 😉

z tego co wiem to 100 wpisowego za cale zawody czyli 2 dni - za 1 dzien 50 zl. przynajmniej tak mowila mi Paulina ... a ile moje szefostwo placilo to nie wnikalam ...
no ja tez wlasnie widzialam ze 100 zl od konia, ale wlasnie nie wiem czy niezaleznie czy 1 dzien sie jedzie czy 2 ?
kurcze, to moze jednak pojade  🙄
silver - a ile by mnie kosztowal ten transport razem z toba ? trajlerem czy tym samochodem kortowskim ? :P
angel na 90% za 1 dzien 50 zl wpisowego 😉 100 wpisowego za jednego konia za cale zawody .

jascus199   :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
26 stycznia 2010 19:25
Ola okejjjjjj  jutro powtórka 🏇
napisalam maila do nich zeby sie upewnic. jesli faktycznie 50 zl za 1 dzien to chyba pojade  🏇

edit:
dzisiejsze "przygotowania do zawodow"  😁
Ja  się zawsze bałam skakać na śniegu 😀

a czego tu sie bac 😉 mieciutko przynajmniej 😀
konia nie mam kutego na 4 wiec przyczepnosc jest :P
Wiesz, ja taki skoczek jak... 😀😀

Dzisiaj pojechałam na łąkę, bosko!! Tylko na ścieżke ślisko.. Masakra 🙁
angeel jak Ci odpiszą to daj znać, bo ja też się waham czy jechać, jak będzie 50 zł za jeden dzień to pojade.
dostalam odp - wpisowe za 1 dzien 50 zl  😅
no to do zobaczenia dziewczyny  😀 ja najprawdopodobniej zamiast L P pojade LL i L. Dawno nie skakałam i jade treningowo.
hihi 😉 a nie mowilam 😉
ja tak samo, treningowo jade, wiec nie zwracac uwagi na jakies niedogadania z koniem :P od 3 lat na zawodach nie byl  🤣
DZIEWCZYNY NIE MAM DLA WAS DOBREJ WIADOMOSCI... WLASNIE DOSTALAM ESKA OD PAULINKI A.  ZE ZAWODY ZE WZGLEDU NA POGODE ZOSTALY ODWOLANE  🙁  NIE WIEM CZY ZOSTANA PRZELOZONE ...
wlasnie prezczytalam maila od p.Andrzeja :/
Masakra 🙁 a juz tak sie nastawiłam...
Mam nadzieje, ze odbędą się za tydzień
nastepne zawody tak jak w propzycjach... 20-21 luty ... przynajmniej łogr mi sie wyleczy  😅
no ja tez sie nastawilam 🙁 ale zastanawia mnie to. odwolali ze wzgledu na pogode ? a ma byc tylko coraz cieplej...
coraz cieplej?
byłoby miło ale ja słyszałam ze mrozy do końca lutego mają byc
Pewnie za mało zgłoszeń.. Bo dla nich pogoda to różnicy nie robi w hali ogrzewanej 😀 Ujeżdżeniówki też były w brzydka pogode...
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
27 stycznia 2010 19:50
A może mało zgłoszeń, bo warunki na drogach kiepskie i ludzie nie chcą koni wozić...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się