kto pamięta Goldfevera i kamerę w boksie? www.marestare.com i inne kamery live

rety jaki zapakowany, może ktoś przetłumaczyć informacje na stronie? mój niemiecki jest więcej niż kulawy  😉
Wyglada jak pas do lonzowania....ale zeby derke przytrzymac to wystarczy zwykly elastyczny pas. MOze ...choz nie wyglada to to jest anty-casting pas....zeby kon sie nie zakastowal w boxie:

http://www.doversaddlery.com/product.asp?pn=X1-30251&bhcd2=1264771678

http://www.speedgate.co.uk/products/view.htm?id=11017

ale nie ma tego czegos na topie
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
29 stycznia 2010 13:28
imo wygląda jak normalny pas do derek http://www.okser.pl/apollo-pas-do-derki-z-kolkami-p-1915.html
co to takie czarne przed boksem? siwy znowu przepadł 😉
to czrne to chyba derka. co to znaczy zakastowal???  😲  👀
obsługa!!!!!!!
o Pani sprząta wirtualne kupy 🙂
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
29 stycznia 2010 13:49
A może na kupy wyprowadzają go 😁

Ps. pani wygląda jak demon w niektórych momentach 😁
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
29 stycznia 2010 13:51
tutaj wygląda jak widmo  😂

ja tez chce zeby mój koń miał tak czysto w boksie 😀 i zeby miał taka Pania obsługujacą 😀  😜
a teraz futerko na klacie 😀
sznurka jeden link i tyle zabawy  😵
majek   zwykle sobie żartuję
29 stycznia 2010 13:54
wrócił... Poszedł się przebrać...
Faaaajna ta derka, no i fajny bigbrader  😎 Ciekawe ile ta kobiecina ma boksów do obsłużenia, jeżeli sprząta co dwie godziny i z niczego  😀iabeł:
Zastanawiam sie czy to futro to nie kwestia jakiegoś leczenia czy czegos, bo noa tylna tez zwinieta
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
29 stycznia 2010 13:56
I niech mi teraz ktoś powie, że podglądanie nie leży w ludzkiej naturze 😁
cwaniak skitrał się przy ścianie pod kamerą i prawie go nie widać  😎 chyba muszę wyłączyć komputer, bo akcja nie jest przesadnie porywająca, a i tak co chwilę na niego zerkam  😁
mi zle dziala.... nie aktualizuje sie obraz, np mam teraz z 14:55
ooo właśnie podglądam, cały czas ustawia się tak,ze mu glowy nie widac  👿
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
29 stycznia 2010 14:09
Myślę, ze on wie co się świeci i nie wydał zgody na upublicznianie wizerunku 😎
a tak przy okazji zadam wam takie pytanie: czy za taka usluge (ogladanie konia w internecie, w boksie i na padoku) zaplacilibyscie dodatkowo? po wejsciu na strone stajni logowalibyscie sie, i mieli wglad na swojego konia.
katija, ja właśnie z facetem oszacowałam koszt zrobienia kamerki w boksie mojego kasztana w Hanowerze 😁
Ale tak na serio - ja to się dziwię, czemu pensjonaty nie oferują takich opcji. Przecież nawet gdyby liczyć kartę telefoniczną na net, to przy niedużym transferze (dajmy na to fotka co minutę, jak na podlinkowanej kamerce), to by zeszło ze 30 pln miesięcznie. Przy instalacji łącza na całą stajnię - o wiele taniej.

A ja to bym koniecznie instalowała kamerkę na podczerwień, żeby móc podglądać również w nocy 🙂
tak, a jak nie daj Boże, stajenny spóźni się 5 minut z jedzeniem to telefony od pensjonariuszy 🙂

"Derka się koniczkowi przesunela"
"Kupa w rogu"

😀
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
29 stycznia 2010 14:30
Ale z drugiej strony, poza tym sprzątaniem, nie widać żeby koń miał jakieś sterylne warunki, żłób ze złota też chyba nie jest. I żyje.
majek   zwykle sobie żartuję
29 stycznia 2010 14:35
Bandos ma rację.... `dlaczego dostał tak mało siana?` ` dlaczego jeszcze nie wyszedł na padok?`

Miałam podłączoną kamerkę, jak kobyła miała się wyźrebić...
Podjarani byliśmy przez 2 dni, potem emocje opadły, a jak się źrebak urodził - coś nam nie grało - to od razu do stajni i okazywało się, że nic strasznego się nie dzieje... Nalataliśmy się jak idioci...
"Kupa w rogu"

😀


Ej, od razu powiadamianie na sms dla stajennego :P
Ciekawe ile z nas by wtedy siedziało non stop i na konia patrzyło 🙂 Ja chyba wolę nie mieć kamerki 🙂
Czego  👀 nie widzą...
quantanamera, stajnia, ktora zarzadzam jest cala monitorowana, kazdy boks, korytarz, i padok. no pastwiska juz nie 😉 monitorig mam u siebie ja, wlasciciele we wroclawiu, wiec i tak obraz jest przesylany. mysle, ze za dodatkowa oplata kazdy pensjonariusz ( bo ruszamy z pensjonatem), moglby otrzymac login i haslo i miec podglad na boks swojego konia i na padok. aha, kamery oczywiscie dzialaja na podczerwien, poza ta na padok, zapalam taki ogromny halogen i tez wszystko widac. wszystkie wjazdy itp tez filmowane 😉
edit:lit.
widze ze znow wszyscy sie wkrecili!
Bandos, ja mam dwa monitory 🤣 Drugi na rozmaitości, kamerka mogła by sobie w tle latać.
A poza tym pokombinowałabym z jakąś aplikacją do analizowania obrazu po kątem ruchu, i np. zrobiła sobie powiadamianie na smsa w przypadku nadmiernej aktywności konia w nocy w boksie (dajmy na to, jeśli łazi dłużej niż ileś tam czasu). Pewnie miałabym masę fałszywych alarmów, ale i tak siedzę przy kompie i na takiej kamerce można by luknąć i skontrolować. Wyrocznia by to nie była, ale jakieś ewidentnie niepokojące rzeczy dałoby się wyłapać...
majek   zwykle sobie żartuję
29 stycznia 2010 14:49
quanta, ja mam drugi monitor na RV, więc musiałabym trzeci mieć
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się