kto pamięta Goldfevera i kamerę w boksie? www.marestare.com i inne kamery live

No w końcu się ruszył 😉 I zabrał głowę z kąta.
Zastanawiam sie czy to futro to nie kwestia jakiegoś leczenia czy czegos, bo noa tylna tez zwinieta


Obydwie tylne zawinięte. Dla mnie to nie jest oznaką szczególnie chorobową 😉
vissenna   Turecki niewolnik
29 stycznia 2010 15:13
W poprzedniej pracy, w biurze jak nie było nic do roboty to kilka godzin potrafiłam Goldfevera oglądać  😀iabeł:

A właśnie? Kto wie co się z Goldim dzieje?
Goldfievera widzialam w Aachen przed tygodniem. Byl pokazywany w reku. Bardzo pobudliwy byl, rzal i targal troche prowadzaca. Widac dobrze mu sie dzieje, bo tylko kryje i pewnie na spacerki lub do maszyny chodzi.
darolga   L'amore è cieco
29 stycznia 2010 16:33
Pan Stajenny!

Aaaale fajne  😎
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
29 stycznia 2010 16:33
a tak przy okazji zadam wam takie pytanie: czy za taka usluge (ogladanie konia w internecie, w boksie i na padoku) zaplacilibyscie dodatkowo? po wejsciu na strone stajni logowalibyscie sie, i mieli wglad na swojego konia.

ja bym chciała. ale nie po to żeby zobaczyć ile ma sianka i ile kup w boksie.
konia widuję będąc w Polsce, a chciałabym na nią popatrzeć siedząc w Anglii. po prostu, włączyc na 5 minut, zobaczyć spiącego konia, usmiechnąć się od ucha do ucha i wyłączyc stronkę z podglądem  🙂

do siwego znowu weszła obsługa  😁
sika - czyli jednak nie jest interaktywny, chociaż laleczki chu chu też siusiały  😵
asds   Life goes on...
29 stycznia 2010 16:53
a teraz czas na jedoznko konika 🙂
Siwusek wcina kolację 🙂 a ta obsługa to chyba widmo bo nikogo nie udało mi się dojrzeć.
a u mnie nie działa,jest tylko zdjęcie jak stoi przy żłobię, i nic sie nie rusza.Jak to włączyć??
Ponia   Szefowa forever.
29 stycznia 2010 17:28
Karina ta kamera, działa od 8 do 18 😉
Ja bym chciala kamerke w boksie - siedzialabym w domku na necie i miala w tle wlaczona:P Biorac pod uwage destrukcyjne mozliwosci mojego konia wzgledem derek - moglabym lukac, czy jeszcze sa cale. No i moglabym zobaczyc, czy w ochraniaczach na padok poszedl, bo czasem stajenni zapominaja - ostatnio wlasnie wyczailam na zdjeciu zrobionym przez kolezanke, ze byl na padoku bez ochraniaczy - nie ma to jak materialy szpiegowskie :P

Gorzej, jakby sie znalazl jakis nadgorliwy wlascicel, ktory by dzwonil co 5 min, ze konik robi kupe.
Gillian   four letter word
29 stycznia 2010 17:57
kurcze! dużo bym była skłonna dopłacic za możliwośc podglądu mojego konia, kiedy mnie nie ma w stajni... 🙁
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
29 stycznia 2010 17:59
a u mnie nie działa,jest tylko zdjęcie jak stoi przy żłobię, i nic sie nie rusza.Jak to włączyć??

bo nie widać jak się rusza. pokazują się tylko klatki co minutę.

edit. ciekawe co Siwy je  😎
Moon   #kulistyzajebisty
29 stycznia 2010 18:04
Hehe, a ja właśnie ostatnio myślałam nad tym, co tam u Goldiego i wspominałam podglądanie sławy...  🤣
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
29 stycznia 2010 20:31
katija, ja właśnie z facetem oszacowałam koszt zrobienia kamerki w boksie mojego kasztana w Hanowerze 😁
Ale tak na serio - ja to się dziwię, czemu pensjonaty nie oferują takich opcji. Przecież nawet gdyby liczyć kartę telefoniczną na net, to przy niedużym transferze (dajmy na to fotka co minutę, jak na podlinkowanej kamerce), to by zeszło ze 30 pln miesięcznie. Przy instalacji łącza na całą stajnię - o wiele taniej.

A ja to bym koniecznie instalowała kamerkę na podczerwień, żeby móc podglądać również w nocy 🙂


Quanta w Chojnowie kiedyś była możliwość podglądania koni przez interenet, ale ją odłączyli - podobno obsługa była zasypywana telefonami w stylu "mój koń się położył, proszę sprawdzić czy nie ma kolki" "czy on nie dostał za mało siana?" itp 😉
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
29 stycznia 2010 21:20
pamiętam, że nawet na forum mieliśmy dużą dyskusję o kamerkach. i rzeczywiście głównie głosy padały przeciw ze względu na obawy o namolnych pensjonariuszy.
wiadomo, ze w stajni nie znajdą się sami przytomni pensjonariusze, pewno kilku bedzie wydzwaniać, bo dereczka lezy krzywo, bo kon wygląda jakos dziwnie, bo za mało siana, bo śniadanie o 5 minut później niż zwykle. z tego względu mało który właściciel zdecyduje się na założenie systemu w calej stajni.
hej,chciałabym założyć kamerkę u swoje kobyłki w stajni.Stajnia jest od mojego domu jakiś 1-2 km.Taką kamerkę która mogła by mi odbierać w domu obraz,jest coś takiego?w jakich cenach?gdzie kupić?
Fajne to to  😀
Właśnie tyle co jadł obiad, poszłam się wykąpać, wróciłam i co? Już go nie ma w boksie, ahhhhhhhhh ominęła mnie wizyta jakiegoś człeka  👿  🤣
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
30 stycznia 2010 11:37
Nie martw się, nikogo nie było widać 😀 Jak oni to robią że wpasowywują się akurat w ten czas między zdjęciami? Koń jest, następne zdjęcie- nie ma 😎
Pani sprzata:] Czystą słomę co prawda, ale widać ja 😁
Ale siwy dzisiaj wędruje!
Moon   #kulistyzajebisty
30 stycznia 2010 12:38
Szanowny pan właśnie wyszedł z kimś ;-)
Ja uwazam, ze mozliwosc podgladania konia to bardzo fajny pomysl, szczegolnie za granica jak ktos jest. poza tym jesli ma sie duzo koni i duzo osob je podglada, to gdyby tfu tfu odpukac stalo sie cos zlego (pozar, kolka, problemy przy porodzie) to mozna poinformowac stajnie nawet w srodku nocy.

ponawiam pytanie juz zadane przez kogos - co to znaczy "zakastowal"?

Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
30 stycznia 2010 12:47
Hmmm... Na tylnej okładce ŚK (1/2010)  też jest siwek o imieniu Coupe de Coeur, o TEN, to ten sam?
raczej tak 😎

znów mnie to wciągnęło 😜

p.s. kiedy ten siwek wróci?? 🙄 bo ja czatuje na jednego Pana z obsługi 😎 i znając moje szczęście, pewnie sie nie doczekam 🙄
caroline   siwek złotogrzywek :)
30 stycznia 2010 13:13
ponawiam pytanie juz zadane przez kogos - co to znaczy "zakastowal"?

wg mnie - zawalił sie w boksie/zaklinował sie w boksie podczas tarzania.
Siwego nadal nie ma- może na zawody pojechał ???  🏇
wrócił w uroczej polarowej derce  😉
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
30 stycznia 2010 13:25
Pan siwek wrócił  😅
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się