Bryczesy

majeczka   Galopem przez życie!
17 stycznia 2010 20:22
Ja jeżdżę codziennie minimum 7 koni, klękam w boksie albo na korytarzu jak zawijam, ochraniacze, ocieplacze, włażę po słomę jak chce sobie dościelać nie oszczędzam spodni przeżywają tylko najlepsze... ukochane zimowe Golden Dress soft shell, a z normalnych Pikeury aktualnie Lugany, Euro Stary sztruksy, Cavallo mam głównie Chamipony i te kocham najbardziej. W stajni dziewczyny mają Fair Play, Horze jak dla mnie porażka nie wyobrażam sobie żeby mi się po kilkunastu jazdach zmechaciły leje... paranoja.
Przewija mi się przez ręce duuuużo bryczesów i dla mnie tylko te 4 firmy istnieją.
Może faktycznie do rekreacji nadają się każde, do kilkugodzinnej codziennej ciężkiej pracy nie!
Wow nie wiedziałam. Na jaką pore roku najbardziej się przydają jodhpury?
majeczka   Galopem przez życie!
17 stycznia 2010 20:30
Ja mam jodhpury na zimę bo mam 2 pary termobutów i mogę je sobie w t... wsadzić kiedy cały dzień przy takim mrozie jeżdżę, zakładam ocieplane traperki z gładką podeszwa firmy HD z owczą wełną w środku na to jodhpury soft shell i w stopy mi ciepło
Mam też jodhpury jeansowe są fajne wiosna jesień wtedy już do sztybletów
Na lato najfajniejsze jak dla mnie cieniutkie bawełniane bryczesy + skarpetki😉
Można wrzucić eurostary z pełnym skórzanym lejem, z materiału 'prążkowanego' do suszarki? Nic im się nie stanie?  😁
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
20 stycznia 2010 17:35
co poza euro-starem produkuje porządne bryczesy sztruksowe z pełnym lejem? niestety eurostar ma tylko dwa kolory (czarny i granatowy), a ja szukam czegoś w beżach, brązach, moze czegoś szarego 🙂
Horze akurat nie miałam, ale do dziś klnę dzień w którym pierwszy raz kupiłam bryczesy, pierwsze w życiu, z pełnym lejem, za około 200zł, a to jakoś 4 lata temu. I przeżyły jakieś pół roku, po czym lej i szwy puściły wszędzie... :| Nowak Center.


A ja mam bryczesy Nowaka kupione 149 lat temu, a przynajmniej 5  😁 iiiiiiiii normalnie jak nówka. A był okres, że tłukłam je na kilku koniach dziennie - no dobra na trzech koniach, ale codziennie.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
20 stycznia 2010 18:01
co poza euro-starem produkuje porządne bryczesy sztruksowe z pełnym lejem? niestety eurostar ma tylko dwa kolory (czarny i granatowy), a ja szukam czegoś w beżach, brązach, moze czegoś szarego 🙂


pikeur i jeżeli tylko sztruksowe to horka (inne materiały nie wytrzymały u mnie próby czasu)
Ja miałam pikeur sztruksowe i po używaniu ok rok były dalej jak nowe  🤔
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
20 stycznia 2010 18:25
dzięki dziewczyny  :kwiatek:

sztruksowe Horki znalazłam w Apravie. macie pomysł gdzie dostanę nowe Pikeury?
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
20 stycznia 2010 18:30
Edytka,  - sprawdź w derbyhouse 😉
Chciałam zapytać o bryczesy Easy rider by Euro-star, jak jest z ich wytrzymałościa, jak jakość w porównaniu do "normalnych" Euro-starów? Będę wdzięczna za odpowiedź 🙂
majeczka   Galopem przez życie!
20 stycznia 2010 21:45
Wg mnie identiko
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
20 stycznia 2010 21:59
[quote author=Ktoś link=topic=217.msg449288#msg449288 date=1264012238]
Edytka,  - sprawdź w derbyhouse 😉
[/quote]
sprawdziłam, nie ma 🙁

ale te Horze występują w pięknych kolorach, więc jak w marcu wrócę do Pl to zamówię je od razu 🙂
Po ile chodzą bryczesy FAIR-PLAY używane w kratkę z pełnym lejem?
Nie wierze że te bryczesy kosztują ponad 300zł  😵

http://www.konskisklep.pl/zencartpl/index.php?main_page=product_info&products_id=981
guula   Miałam zamiar coś zmienić... Zmieniłam zamiar
28 stycznia 2010 23:04
Czy ktoś ma porównanie, jak rozmiarowo wypadają euro-stary hunter do pikeurów lugana?
Tzn dany rozmiar hunterów będzie większy, mniejszy, czy taki sam jak lugana?
:kwiatek:
Euro-stary wypadaja ciut mniejsze, mają mniej elastyczną gume w pasie.
vissenna   Turecki niewolnik
29 stycznia 2010 08:51
guula z moich obserwacji wynika, że wypadają bardzo podobnie, obie firmy szyją dość wąsko i bardzo dopasowanie.
guula   Miałam zamiar coś zmienić... Zmieniłam zamiar
29 stycznia 2010 23:54
Dramka, vissenna, dzięki  :kwiatek:

http://www.konskisklep.pl/zencartpl/index.php?main_page=product_info&products_id=981

bo to są bryczesy [glow=red,2,300]młodzierzowe[/glow]
Napaliłam się na bryczesy z nowej kolekcji Pikeura, kolorek szalony, ale czemu nie - w zestawieniu z czernią..
Fajny kolorek  😍

Mi się zawsze marzyły niebieskie z granatowym lejem..

Wygląd z przodu  😀
Która kratka?
pierwsza!!
też mi się zdecydowanie podoba bardziej pierwsza
Pierwsza kratka chyba bardziej wyszczupla. Ale jednak nie zostawiam jej sobie. Doszłam do wniosku że na wiosne jeszcze schudne i wejde w 38  😁
ma ktos bryczesy ANKY ? dostepne sa w Polsce ? w jakich cenach :  😉
Hmm nie spotkałam się z bryczesami ANKY..

Czy ktoś wie jak doprać ślady czarne z samego leja białego?

Kto posiada bryczesy ISABEL WERTH??
bo ja wlasnie dostalam od ciotki 2 pary bryczesow ANKY , ale chyba sie  nimi pożegnam bo za małe  🤔wirek:
Ada   harder. better. faster. stronger.
03 lutego 2010 17:35
pomyłka
asior   -nothing but eventing-
03 lutego 2010 18:03
Liczylam, ze Equishop ma przeceny takze na bryczesy Cindy Pikeura, ale nie... Nadal 700zl. A 3 lata temu kupilam je za 400, wiec nie wiem o co chodzi.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się