produkty ANKY

Monny   bez odbioru .
28 stycznia 2010 20:08
W ihaha i karinie zapytaj, moze maja a nie wystawili na stronie 🙂
Który dwóch niebieskch - raf blue czy kreta blue - bardziej odróżnia się of kobaltu?  Kobalt mam i nie chcę drugiego podobnego. Na zdjeciach niestety nie widać.  

Kobalt jest piękny.
Fantazja, Monny  :kwiatek: dziękuję Wam bardzo. Jednak na oczy mi padło  😁
severus, a gdzie kupywałas? bo ja tylko w jednym sklepie widziałam... i po 110zł  😵
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
28 stycznia 2010 20:17
Monny   bez odbioru .
28 stycznia 2010 20:21
W ihaha tez są białe 😀
ale droższe
Gillian   four letter word
28 stycznia 2010 20:30
kurde, czuję się źle z tym, że zostalam z jednym padem 😀 trzebaby zapełnic czymś tą pustkę na półce ale... no mam dylemat! zbyt dużo kolorów mi się podoba :/
Białe Anky chyba w Końskim Świecie widziałam ale ceny nie pamiętam
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
28 stycznia 2010 23:15
Niestety sklepy sprowadzają bardzo mało owijek w kolorach standardowych - pewnie obstawiają, że ludzie będą woleli dobrać jakieś tańsze, a przy standardach jest to dużo łatwiejsze niż przy kolekcyjnych.
caroline   siwek złotogrzywek :)
29 stycznia 2010 07:49
Claudia, oczywiście, że są biało-białe owijki anky 🙂


tak samo jak czarne i reszta standardów 🙂
vissenna   Turecki niewolnik
29 stycznia 2010 08:45
A ja właśnie piorę owijaski do sesji z moim wasabi  😀iabeł:

bianca obiecała mi w niedzielę fotki na śniegu porobić  😜
Severus   Sink your teeth into my FLESH
29 stycznia 2010 12:01
sillke - pea w konik.com.pl, a stone grey w konskiswiat.pl
Dziś mieliśmy premierę bright red i całkiem mi się podobał 😀 chociaż, jak na moje oko, za dużo jest tej czerwieni w malinie 😁


[edit] ewciaa_ dziękuję ślicznie za fotki :kwiatek:
vissenna   Turecki niewolnik
29 stycznia 2010 17:15
madzia

jak dla mnie bomba!

Gdyby był bardziej malinowy ten odcień to już by o różowy zahaczał.
No właśnie wcale bym się nie obraziła, gdyby bardziej wpadał w róż 😁 ( nie ma to jak róż na ogra :hihi🙂 Ale i tak mi się podoba, na ciemnym ta czerwień aż tak mnie nie gryzie.
madzia, ślicznie mu w tym kolorze, dawaj zdjęcie do szmatoholików
Severus   Sink your teeth into my FLESH
29 stycznia 2010 19:37
Wiadomo już cos o nowej kolekcji?
A do mnie chyba wlasnie dotarly owijki z cobalta  😀 wlasnie wygrzebalam w skrzynce jakies awizo na przesylke zagraniczna 😅 Jutro pielgrzymka na poczte 🏇 🏇 🏇


edit: mam, mam, mam, mam!!!!!!!! 😅 😅 😅

Ale z tej firmy juz na pewno nic nie zamowie. Najpierw rzucil mi sie w oczy adres - wyslano to do miasta - uwaga! - Wroc#$322aw. Wiec myslalam, ze to moja wina, bo wpisalam im polska literke, nie mogli rozczytac, itd., niepotrzebnie na nich psy wieszalam. Ale po chwili z ciekawosci sprawdzilam date nadania... Zamawialam to dokladnie 27.12.2009, a nadano... 21.01.2010  😵
Kolejna rzecz - za wysylke skasowali mnie 10 funtow, a na paczce jest nabita cena 3,25  😵
Takze dziekuje bardzo.

Ciesze sie, ze mam juz caly komplet Cobalta, ale angole mnie mocno zirytowali i zniechecili do zamawiania u nich.
Moon   #kulistyzajebisty
30 stycznia 2010 13:42
Dejm, nigdy za padami nie przepadałam, Anky omijałam szerokim łukiem, ale przez Was ( 🤬 :P) się tak nagapiłam na te Anusie, że mi się spodobały, kojarzą mi się z takimi miękkimi, puchatymi kołderkami... 😁

I teraz pytanie laika: Czy jest szansa, że dostanę standardową granatową Ankę w wersji skokowej/wszechstronnej?
Moon chodzi ci on Navy?
http://www.eltan.pl/pl/pokaz_kat.php?idkat=1018 tu mają jedną chyba
Moon   #kulistyzajebisty
30 stycznia 2010 13:49
Aaa! Dziękować bardzo! 🙂
Dorotheah   मेरी प्यारी घोड़ी
30 stycznia 2010 15:25
Poświat i Aneczka Straw  💘


(nie bijcie za kiepską, halową jakość  😡- lepsze foty zrobię jak trafię na światło i pogodę)
To zdjęcie wogóle nie oddaje piękna tego czapraka na Poświacie, miałam sie okazje przekonać bo to my na drugim planie 😉
super poświata się w nim prezentuje wierzcie mi na słowo 😉
Asik   Najwazniejsze to sie konsko realizowac :D
30 stycznia 2010 16:04
Czy ktos wie czy znajde moze gdzies jeszcze owijki Pea? ewentualnie moze cos co bedzie pasowac. Google nic mi nie pokazalo  🙄
vissenna   Turecki niewolnik
30 stycznia 2010 16:20
asik u nas w koniku powinny być jeszcze jedne...

Doroteah jak ci dobrze z tym karym draniem! Wszytko do niego pasuje!  🍴

A weź tu coś dobierz do Łaciata...

a orientuje się ktoś, czy gdzieś w sklepach internetowych można dostać pad w kolorze hortensia? napaliłam się na madeirę, ale obejżałam zdjęcia na koniu i doszłam do wniosku, że jest zbyt różowa jak dla mnie, a ta hortensia ma bardzo fajny odcień.  🙂
Lanka_Cathar   Farewell to the King...
30 stycznia 2010 17:10
Vissenna, do srokacza? Czerwień chociażby:
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
30 stycznia 2010 17:35
Mam już Anko-trawkę  😍
Koniczka, i jak? podoba sie?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się