Derki

Klami, :kwiatek: chyba wolę przydużą, jeśli to ma być na padok 😉
Proszę o kontakt osobę która pisała do mnie PW w sprawie derki HORZE w kratkę  :kwiatek:
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
30 stycznia 2010 10:58
Mam pytanie, może już było, ale się nie doczytałam.
Dla konia mającego od klębu do ogona trochę ponad 135 (jacson 135 za mały, euro-star 135 akurat- ale ten ma 140 cm. długości) jaki romiar derek Eskadrona? Mam na myśli rip-stopy, treningowe i dralony.
:kwiatek:
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
30 stycznia 2010 13:29
tutaj tez pochwale ivett i jej dzielo na mojego Rudzielca.Derka pierwsza klasa 😜
O kurcze Milusia, czemu ty mi to robisz!! Moja kobyła też Ruda i wyobrażam sobie jak pięknie by wyglądała  😜 ale nie potrzebny mi trzeci polar nie potrzebny nie potrzebny... a może jednak potrzebny  🤔  😁
Oczywiście że ci potrzebny...a co jeśli 2 trafią do prania? 🤣
zaje....ta dera
ivet jestes mistrzem
bardz mi sie podoba to obszycie oraz to ze twoje derki polarowe sie zapinaja "na zakładke"
no i pasy w dobrym miejscu
cud miód
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
30 stycznia 2010 17:25
Hehe ivett rzeczywiście robi takie cudeńka- my mamy bez kaptura i jest genialna tyle, że mi chyba koń spuchł, albo ja miałam kaprawe oczko patrząc na centymert więc dera jest na styk- co nnie zmienia faktu że pięką  😍
bjooork tak mi się dziś jak zakładałam  zdawało, że wyszła trochę na styk.

A tak wogóle to 🤬 ja tu sie staram całą mą "silną wolą " przed końskimi zakupami powstrzymać a ty mi tu z taką derą wyjeżdżasz.

Dużo za duża jest ta derka? Czy da się przeżyć? 🙄
fin, wyglada na troszke przydluga gora, ale dla mnie to jak najabardziej ok lezy. A jak na klacie to wyglada?
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
30 stycznia 2010 18:04
fin - jak dla mnie jest akurat 🙂
Eeee co wy wiecie o derkach. Młody nie ma szacunku do ubrań 🙁. Tydzień temu derka naprawiona. Dziś znów powyrywał pasy. Nie wiem jak on to robi ale jest skuteczny. Dobrze, że mrozy odpuściły. Najwyżej będzie goły biegał.
caroline   siwek złotogrzywek :)
30 stycznia 2010 18:23
fin, jest trochę za duża, ale jest OK 😉

mój tez chodzi w za dużej i wszystko jest w porzadku 🙂



Rzeczony ripstop, wydaje mi się, że leży akceptowalnie.
Chociaż wolałabym nie musieć go w tym roku użyć 😉 mam nadzieję, że już będzie ciepło 😉

I polar olive
Burza masz chyba wszystkie derki Eskadrona ^^

W każdym razie, Piorun mógłby zostać modelem eskadrona 😀 :kwiatek:
Likier, ciekawe tylko kto by mu w photoshopie nogi wydłużał co 😉
Wszystkich nie mam bo musiałabym mieć oddzielną siodlarnię 😁
Modelki też mają być "grubsze" to i czas na zmiany w koniach modealch 😀
caroline co to za model derki. Cudna ta czekoladka 😍
Burza Derki Eskadron są chyba szyte na pioruna  😅

Nie martw się napewno w tym roku jeszcze użyjesz RIP-STOP jak będzie -20.. 😵
Dramka, jak oni biorą miary z takich koni, to nie wiem co im dają do żarcia 😀

Mam nadzieję, że skoro się zabezpieczyłam to właśnie dużych mrozów już nie będzie 😉
W ogóle są do dostania gdzieś derki polarowe Eskadrona w romby, dzwoniłam do kilku sklepów i albo została jedna i nie ten rozmiar, albo nie ma... albo mnie zbywają. A na ebay są ceny z kosmosu  🤔wirek:. Czy może ktoś mi pomóc? Jedną jedyną w romby chcę  🙄 ech..
Amarotsa, zależy z której kolekcji 🙂
Wiesz.. hihi  😀 Najbardziej chciałam z Nightblue/Moon, ale.. nie można mieć wszystkiego. Mogłaby być z kolekcji Lavender/Ston, albo Flax/Beluga. Choć kolekcja Negro/Coriander/ wine też jest ładna. Oj...
Amarotsa, a jaki rozmiar potrzebujesz?
caroline   siwek złotogrzywek :)
30 stycznia 2010 21:41
Argento, to jest derka harry's horse, model highliner supreme 🙂
145 najlepiej.. Ewentualnie 155, ale to już w ostateczności. Rudy dość duży jest, a niestety nie mam doświadczenia z eskadronem.
Amarotsa, czyli M/L.
Amarotsa, na www.konik.com.pl jest 145 beluga-flax,lavender,chocochip-pink. Chyba z nowej kolekcji też zostały im jeszcze 155.

Burza raczej L/XL 😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się