Młode Konie

cieciorka   kocioł bałkański
29 stycznia 2010 18:49
halo, dogadacie sie szybko, koń inteligenty to sie nauczy. spędzajcie dużo czasu razem i wklej konieczie jakieś zdjęcia 🙂
Spędzajcie dużo czasu  😤 gdy pani siedzi w domu i kuruje anginę  👿
Mordka młodego (charakter chyba widać):
Przedstawiam część moich tegorocznych młodych (rocznik 2007):


Perfekta (Pegasus HB x Lord Alexander)


Presta (Le Duc x Pegasus HB)

Obię będą miały na sobie jeźdzca za jakies 2-3 tygodnie..
faraa, któraś jest od Pokusy? 🙂
Ta pierwsza 🙂
Mam 3 i pół roku i....wygrzewam się na słoneczku.!🙂
Mój Ludwik ma dziś 3 urodzinki za 2tyg ściągam go do Warszawy 💃
dużo zdrowia dla ludwika 🙂
moje młode za 2 miesiące bedzie juz 3 latkiem :/
Całuski dla Ludwika i miłego towarzystwa w nowej stajni!
777 moja też ma 3 urodzinki za równe 2 miesiące.
moja ma 21- go
kurcze ile tu 3 latków tego lata będzie    ....  no no 🙂
kurcze ile tu 3 latków tego lata będzie     ....   no no 🙂


moja też moja też, tyle, że kwietniowa (6)
oj będzie się działo  😁
Averis   Czarny charakter
31 stycznia 2010 17:44
A Karson 10 kwietnia 😉 A to dalej taki dzieeeeciak
I mój i mój  🏇.
27 czerwca 😉

I małe porównanie  😎

breakawayy świetne są te zdjęcia. Faktycznie widać "subtelną" różnicę  😉
faraa   :kwiatek:
Roztył się chłopak po prostu  😁.
A no i żeby nie było, drugie zdjęcie jest odwrócone 😉.
El, to Kary jest  z 10 kwietnia? łał, teraz już wiem dlaczego jest prawie tak samo super jak Kaskada 😉 - 6 kwietnia się kłania :P
Averis   Czarny charakter
31 stycznia 2010 18:06
breakawayy, jaki duży chłopak! Mniam! 😍
Dim, baaaaaaaaaaaaaaaaa! 🙂
To ja też wrzucę, a co!











Jaaaki pluszaczek na ostatnim  😜. Ja później wrzucę mojego malutkiegoo, z 1 dnia życia. Był taki słodki  😁. Mam też jak wpadł pod mamę na 1 spacerku, a wyglądał wtedy jak pająk. Uwielbiam takie maluszki  😜.
Averis   Czarny charakter
31 stycznia 2010 18:18
breakawayy, nie oszukujmy się. Karson jako źrób wyglądał jak zimniok 😁 Jest dosyć podobny do matki- szczególnie z pyska, bo budowę ma ojca.

To ja jeszcze rodziców wrzucę 😉
mama

tata


Masz zdjęcia przodków, że się tak wyrażę 😉?
Averis   Czarny charakter
31 stycznia 2010 18:34
Ha, ja też mam babcię i dziadka! 😀 Ale na komputerze w domu, jak będę, to wrzucę 😉
Też mam parę z czasów mniejszej i więskzej 🙂 Wszystkie autorstwa fary







Teraz jest już zupełnie kara (oby taka została i nie wypłowaiła na słoncu 🙂😉 i jeszcze urosła od czasu ostatniego zdjęcia. Chodzi regularnie więc pewnie zaczyna już sie nabudowywać, niestety fotografa wciąż brak 🙂
Averis   Czarny charakter
31 stycznia 2010 18:39
rtk, cu-do-wna!
ale sie cieszę  🏇
wszyscy będziemy w tym roku "zajeżdżać" młode - ja dopiero na jesieni ale juz od lata bierzemy się do pracy aby sie trochę wdrożyć
My na wiosnę ruszymy z lonżowaniem, pochodzimy sobie w ręku, połazimy po łączce, a jakoś w wakacje będziemy się pewnie już siodłać i próbować ładować na górę  😀. No o ile się wcześniej nie sprzedamy :P.
Averis   Czarny charakter
31 stycznia 2010 22:06
777, nie wszyscy, my ruszamy wraz z 'naborem' na wiosnę 2011 😉 Ale u nas praca też od lata. Teraz to Karson jest na etapie bycia koniem zaprzęgowym 😉 Uprząż w ogóle mu nie przeszkadza, a prowadzenie z tyłu zmusza go do myślenia- dlatego mamy już bardzo fajne efekty. Szkoda tylko, że tak rzadko go widzę (weekendowo). Już nie mogę się doczekać aż go wezmę do Wawy  🙄
u mnie tez może to rożnie wyjść - w sumie zależy od tego jak mi końsko będzie sie sprawowało i rozwijało
bo wciąż wygląda jak dzieciak i dzieciakiem jest
Averis   Czarny charakter
31 stycznia 2010 22:18
U mnie jest to samo. Parcia nie mam, więc niech sobie stworek rośnie. Psychicznie jest bardzo zrównoważony i bardzo karny, ale mimo wszystko jakoś nie mam serca 😉 Czasami jest maksymalnie skupiony, by przy prowadzeniu chwytać zębami karabińczyk i bawić się w ganianego. A ostatnio zrobił się tak przytulasty, że aż miło.
hate me! irokez to jedno, ale poza tym to fajnie Młoda zbudowana 😉 a że spanikowała to chyba normalne, zobaczysz że szybko przejdzie 😉

halo Uuuu porządny raport 😉 Brzmi fajnie, młody jest to się tej bierności jeszcze pozbędziecie 😉
A wiesz, że na anginę/grypę/przeziębienie zdrowo koński pot wdychać? 😀 Nie wiem czy naprawdę, ale lubię tak myśleć jak z gorączką do stajni jadę 😉
A mordka jak dla mnie mówi: "przytulanie?"

okwiat   Я знаю точно – невозможноe возможно!
31 stycznia 2010 23:07
madzia dopiero się obudziłam w tym wątku...  😵 nowy komplet cudny, koniczyna jak zawsze błyszczy, ale cholera... buuu jedźmy już tam  🙁!!! I w ogóle to jakim cudem udało Ci się tam wyrwać w trakcie sesji  🤔!? Ja muszę tylko jeszcze jutro (wtorek) podejść do egzaminu i jedziemy!!! Będę miała całe ponad 10dni żeby porządnie przygotować się na poprawkę. Mam już dość sesji  😕
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się