KOŃSKA REWIA MODY cz. IV (sezon 2010)

Andre   I am who I am
31 stycznia 2010 18:38
wątek zamknięty
Pursat   Абсолют чистой крови
31 stycznia 2010 19:03
To czasem nie jest wine? 😉

wątek zamknięty
Nie moge sie juz doczekac tej drugiej kolekcji eskadrona. Marzy mi sie czerwony polopad,  ehh.                                                                              Moze ktos z was ma pomysl gdzie w Berlinie mozna podjechac do duzego sklepu jezdzeckiego? Zeby wszyyyystko bylo 0🙂 Taki raj dla poczatkujacego szmatocholika istnieje? =) bede wdzieczna za kazde info.    
wątek zamknięty
Pursat, jest 🙂 patrz, nigdy w sklepach nie widziałam 🙂
wątek zamknięty
Pad Horsage na ciemnogniadej.

wątek zamknięty
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
31 stycznia 2010 19:45
mam dwa pytania:
czy ktoś widział na żywo:

kolor Chili Pepper Red

i gdzie kupię,lub zamówię:
wątek zamknięty
Ktoś,
pisz do Pasikonika
wątek zamknięty
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
31 stycznia 2010 20:10
kasska, dzięki 🙂
wątek zamknięty
To czasem nie jest wine? 😉




ja mam polarowke wine,wiec jak najbardziej istnieje. bardzo ladny kolor zreszta.
wątek zamknięty
aaaaaa cudny ten wine !  😜
ale nie, nie moge ! mam kupic Bucasa... 😵
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
31 stycznia 2010 21:30
[quote author=Ktoś link=topic=14623.msg466260#msg466260 date=1264967124]
mam dwa pytania:
czy ktoś widział na żywo:

kolor Chili Pepper Red

i gdzie kupię,lub zamówię:

[/quote]

ktoś
forumowa kiedys maxowa teraz nie pamietam czy nie max poprostu ma sklep http://www.e-konie.pl/
ona ma glownie horze i przypuszczam ze moze wszytsko zamienić co do czapraka bordowego eskadrona to wlasnie cena mnie powstrzymala bo nie adekwatna do stanu czapraka...
wątek zamknięty


Widząc to zdjęcie zapewne powiecie, o rany, ale Piorun stargał uwiąz...

Ale nie, TAK WYGLĄDA UWIĄZ ESKADRONA PO PIERWSZYM PRANIU!
Jestem wściekła, uwiąz w sumie za duże pieniądze jak za taki cienki sznurek, a tak mega hiper przebeznadziejna jakość aż cycki opadają!!
wątek zamknięty
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
31 stycznia 2010 21:45
Burza to kwestia kolekcji/ marki- kupiłam cottona coriandera i czym prędzej znalazłam mu nowego nabywcę- dla mnie za te pieniądze to straszny badziew- dlatego mówię głośne nie Eskadronowi... ANKY zresztą też ale to z przyczyn ideologicznych [edit: staram się być świadomym konsumentem]
wątek zamknięty
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
31 stycznia 2010 21:46
żart?! w życiu bym się nie spodziewała, że tak będzie wyglądać po praniu.
moj uwiaz Anky po 2 praniach dalej wygląda jak nowy, nic się nie porozłaziło.
wątek zamknięty
niestety uwiązy eskadron są do kitu.  🤬 Beznadziejne jest również to że cottony z różnych kolekcji mają zupełenie różną jakość. Kupując nigdy nie wiesz co wyjdzie ci z pralki  😁
wątek zamknięty
Mój uwiąz Eskadrona też umarł dość szybko. Cały się porozdzierał bez wyraźnych przyczyn.
wątek zamknięty
Pomijając rozplątany splot jest w kilku miejscach zadzierżgnięty, a w pralce nie było żadnych rzepów... szlag.

bjooork, lubie derki Eskadrona i kantary, ale uwiązy to jakaś farsa, taka ciężka kasa i cienki badziew. Uwiąz z lidla lepiej mi się trzymał a był podobnej grubości.

Edytka, Anky ma b. porządne uwiązy, to tylko Eskadron został sto lat za neandertalczykami i taki syf wypuszcza. Aż się boje uprać drugi..
wątek zamknięty
Burza ciesz się że nie widziałaś w jakim stanie wyjęłam z pralki mój uwiąz kolekcyjny fango  😁
wątek zamknięty
Precelek, o bogowie.. czemu ja się w ogóle pokusiłam? Za tą cene mogłam mieć dwa grubaśne puchate i dobrze się piorące uwiązy 😵

Precelek najpiękniejszy avatar jaki kiedykolwiek miałaś  😍
wątek zamknięty
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
31 stycznia 2010 21:58
"De gustibus non est disputandum"  
... ale wychodze z założenia, że nie stać mnie na rzeczy tanie/drogie acz g...niane- a niestety produkt eskadrona jaki miałam doprowadził mnie do takiego a nie innego zdania nt. tej marki.

Wśród derek jest mnóstwo fantastycznych polarów/padokówek, które macałam i naprawdę Eskadrona biły na głowę. A co do kantarów to mój lata w Mustangu, który ma się całkiem dobrze i cieszy oko 😉
wątek zamknięty
bjooork, no uwiązu to ja już ichniejszego nawet kijem nie ruszę...

Dla mnie nie 😉 i o 🙂 a na padok młody chodzi w kantarze Tattini, kocham je.
wątek zamknięty
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
31 stycznia 2010 22:01
i słusznie 😉

Powiem szczerze, że czasami zastanawiam się skąd ten szał na E- ale cóż- jak wcześniej napisała 'o gustach się nie dyskutuje' 😉
wątek zamknięty
bjooork, bo nigdzie nie ma takich kratek i takich kolorów? 😉
wątek zamknięty
Burza  :kwiatek:  też mi się podoba, a to dzięki temu że sesja nam się udała bo taakie śliczne słońce dziś było  😍
wątek zamknięty
Precelek, no to gdzie są zdjęcia z sesji??
wątek zamknięty
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
31 stycznia 2010 22:05
ufff to ja mam to szczęście, że z racji maści mojego dziadka, kratki i inne kolory niż brąz nie wzruszają mnie totalnie 😉
wątek zamknięty
na moją zgubę mam gniadego (w zasadzie nawet dwa gniade do ubrania  😵 )
może wrzucę coś jutro, gdy dostanę wszystkie zdj  😉
wątek zamknięty
Monny   bez odbioru .
31 stycznia 2010 22:10
Precelek, ja chce zobaczyć to zdjęcie z awatara !! Boskie jest  😍 😍 😍
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
31 stycznia 2010 22:16
Burza to kwestia kolekcji/ marki- kupiłam cottona coriandera i czym prędzej znalazłam mu nowego nabywcę- dla mnie za te pieniądze to straszny badziew- dlatego mówię głośne nie Eskadronowi... ANKY zresztą też ale to z przyczyn ideologicznych [edit: staram się być świadomym konsumentem]


bjooork a ja się z nabytego u Ciebie cottona Coriandera bardzo cieszę 😉 pranie znosi bardzo dobrze i moim zdaniem w ogóle się nie zmienił od kiedy go mam .. reszta moich cottonów używanych też stan ma jak dla mnie jak nówka nie mechacą się itp.  😉
wątek zamknięty
wrzucę, gdy dostanę je w dobrej jakości  :kwiatek:
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.