Kącik Ujeżdżenia

Hehe, jak Wy się tak transportujecie to może odebrałby mnie ktoś ze stadionu XX lecia albo z ronda przy palmie
Bo bym się wybrała, ale sama do Aro nie trafie jak wysiade z busika 😉
Dobrze ze tu zajzałam bo nie byłam pewna czy to Denis , ja go widziałam na żywo i jego dosiad moim zdnaiem jest klasycznie fajniejszy niz niektórych westowców. Ale zaszalał
caroline   siwek złotogrzywek :)
20 listopada 2008 15:39
to już widzieliście?



FEI Issues Renewed Statement on Hyperflexion

November 16, 2008

On 11 November 2008 David Holmes, Executive Sports Director of the FEI, issued a renewed statement on the FEI's position concerning the hyperflexion training method. The statement said:

"The FEI held a successful seminar on Hyperflexion in 2006. There has been no change in the scientific evidence since that review. There are no known clinical side effects specifically arising from the use of Hyperflexion. However, there are concerns for the horses' well-being if the technique is not practised correctly. The FEI does not permit excessive or prolonged Hyperflexion in any equestrian sport, and has a strict stewarding program to protect the performance horse in all disciplines."


źródło: http://www.eurodressage.com/news/dressage/fei/2008/hyperflexion.html
Chyba ostatnia seria odwołanych w mazowieckim zawodów ujeżdżeniowych odbija się czkawką w Aro - zgłoszonych około 100 koni, będą chyba przejazdy od świtu do nocy! Boksów brak (miała od nas ekipa dziś jechać, a tak trzeba będzie w sobotę), ciekawa jak będzie z organizacją tak dużej imprezy...

Ja będę w Aro jako czirliderka, zabieram ze sobą pompony i będę zagrzewać do piaffu, znaczy do walki
caroline   siwek złotogrzywek :)
20 listopada 2008 15:51
quantanamera napisał: Chyba ostatnia seria odwołanych w mazowieckim zawodów ujeżdżeniowych odbija się czkawką w Aro - zgłoszonych około 100 koni, będą chyba przejazdy od świtu do nocy!
[/quote]


no coś w tym jest... komunikat na dressage.pl:


W imieniu organizatora pragniemy poinformowć, że w związku z bardzo dużą ilością zgłoszeń: 93 konie oraz zaplanowanych 125 startów, prosimy o przesyłanie korekty zgłoszeń zawierających wybór jednego konkursu dla konia.
Korekty zgłoszeń prosimy przesłać w dniu dzisiejszym na adres: jan.ratajczak@interia.pl oraz ryczywolski@interia.pl

budynio   powrót do świata dźwięków!
20 listopada 2008 16:02
Tania - ZA****STE !! zaraz rozsyłam link po znajomych 😀
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
20 listopada 2008 17:03
caroline - a ty jadziesz cos?
caroline   siwek złotogrzywek :)
20 listopada 2008 17:14
ElaPe, jeśli pytasz o start w tych zawodach to nie, nie startuję 🙂




a to widzieliście??
http://www.eurodressage.com/news/dressage/germany/2008/stuttgart.html


From November 19 - 23, 2008, the world renowned German Masters Tournament will take place in Stuttgart's Schleyerhalle for the 24th time. The contestants alone guarantee top-level equestrian sports experiences as some of the highest ranking riders in the world are entered to compete. Dressage will see Olympic participants Isabell Werth and Nadine Capellmann.

CPM24.TV will broadcast two online channels: the sports channel will cover all of the German Masters competitions live in English and German and the entertainment channel will offer 24 hour programming with interviews, riders' portraits and short films about horses.

For more information visit us on www.cpm24.tv



to www.cpm24.tv DZIAŁA 🙂😉
a ja jednak jadę do Aro, co prawda jako luzak, ale luzakowac mojej pani Trener, to dla mnie zaszczyt 😉
oti   Everybody lies...
20 listopada 2008 19:23
być może ja też się pojawię, tym razem niestety tylko jako widz.. zależy od pogody, bo jak się sprawdzą prognozy że w weekend ma być temperatura minusowa i śnieg, to nie wiem czy dojadę.. 😉
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
20 listopada 2008 23:43
No wiesz co Koniczka! Konkurencja silna, ale Gromineiro i tak wymiecie wszystkich( szczególnie przy takim doborowym składzie sił dopingujących ) będziemy trzymać kciuki
natchnęło mnie, że skoro i tak się jutro do swojego zwierzęcia turlam (ten sam kierunek), to chętnie bym dla odmiany popatrzyła na ujeżdżeniowców 😉 więc pewnie zajrzę do Aromeru. mam nadzieję, że kogoś z szanownych kącikowiczów spotkam
A ktoś do Zbrosławic za tydzień sie wybiera ?
wie ktoś już jak tam "nasi" w Aromerze? 🙂 niestety nie mogłam dziś tam być
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
22 listopada 2008 22:55
Koniczka 3 miejsce w N-2
no to nie wykrakała sobie jednak miejsca 🙂
caroline   siwek złotogrzywek :)
22 listopada 2008 22:58
ja mam tylko jeden komentarz dot. dzisiejszego Aromeru - takiej ilosci DEBILI, ktorzy nie rozumieja, ze sa na terenie osrodka JEZDZIECKIEGO, jeszcze w zyciu nie widzialam. o co chodzi? o PARKOWANIE w NAJBARDZIEJ DEBILNYCH miejscach jakie mozna sobie wyobrazic!

w związku z tym niniejszym GRATULUJĘ tym wszystkim niemyślącym osłom, którzy parkowali:
- na ZAKAZIE parkowania wzdłuż zewnętrznego czworoboku,
- zastawiajacym przejazd z hali rozprężeniowej do hali konkursowej
- zastawiajacym przejście ze stajni do stajni,
- blokujacym wejscie na czworobok zewnetrzny.

Szczególnie gratuluję debilom, którzy tak parkowali samochody i przyczepy do transportu koni. doprawdy, PEŁEN profesjonalizm, proszę państwa.



Jestem zbulwersowana, poniewaz te najgorzej zaparkowane auta nalezaly do zawodnikow, luzakow, trenerow i kibicow - slowem KONIARZY. czyli osob, od ktorych mozna byloby oczekiwacz, ze beda potrafili sie zachowac w takim miejscu. otoz NIE.

a wiecie co jest najlepsze? na terenie osrodka jest parking. PUSTY dzisiaj. bo wszyscy polecieli parkowac tam, gdzie nie powinni. ŻENADA.
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
22 listopada 2008 23:01
Cóż, bo najłatwiej zaparkować tak, żeby jak najmniej było do przejścia na piechotę...
skoro kącik ujeżdżenia to czy możecie polecić jakiś obóz, zgrupowanie na ferie? (dolnośląskie, wielkopolskie, ogólnie okolice Wrocławia) kwtk
caroline   siwek złotogrzywek :)
22 listopada 2008 23:27
Raven napisał: Cóż, bo najłatwiej zaparkować tak, żeby jak najmniej było do przejścia na piechotę...
oczywiscie. nastepnym razem chyba zaproponuje organizatorom, zeby wpuscili samochody na hale - wtedy wszyscy debile beda mieli naprawde blisko
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
22 listopada 2008 23:49
Efcia bo 1 zawodnika się wycofał, a bycie 4 przy 3 startujących osobach nawet mi się nie udało 😉
Koniczka hehehe, po prostu dałaś im wygrać... :-P ... wie ktoś jak pojechał Honey Cancan w C-3 chyba?
http://www.cpm24.tv/index-s.html#

ujezdzenie ze Stuttgartu wlasnie leci
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
23 listopada 2008 10:19
I kolejny majster fachu:

Jürgen Koschel-Part1

Jürgen Koschel-Part2
Koniczka, widziałaś może jak tam sobie radził Elegant - siwy kucorek startował pod dwojgiem dzieci w P3 i P6
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
23 listopada 2008 11:41
Nie miałam okazji - przyjechałam jak już trwało P3, poleciałam zapłacić, a potem musiałam szykowac konia i się rozprężać.
Koniczka napisał: Efcia no ba 😉

wyniki: http://www.dressage.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=674&Itemid=45

no normalnie błyskawica z tymi wynikami
Koniczken nie udało mi się zobaczyć całego przejazdu( grunt to dobry refeleks ), ale ta część którą widziałam naprawdę mi się podobała Nie mogę wyjść z podziwu dla włożonej przez Ciebie pracy w Gromineiro gratuluję!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się