Kącik folblutów

Severus   Sink your teeth into my FLESH
03 stycznia 2010 20:23
SOCZEWKOVA - czy Soczewka kiedyś była w KP (w Małym Koniku, w rubryce "Ja i mój koń"? 🙂 )

ps. edytuj posty  😉
Zna ktoś potomstwo po ogierze ;
NITAGER
matka Nadrenia
ojciec Euro Star


i po klacz ARALIA
matka Armila
ojciec Lap Bej

Wiecie co? zawsze kochałam folbluty - a jednak coś do mnie dopiero teraz dotarło!  💡 - to niesamowite "lecieć" po linii matecznej i znaleźć wszystkie "matki matek" aż po 1695! rok! (dalej już nie ma dat - są jeszcze dwa pokolenia)  😲
A czy ktoś ma może zdjęcia ogiera CYBORG i wie może co się z Nim teraz dzieje? :>
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
04 stycznia 2010 13:16
to niesamowite "lecieć" po linii matecznej i znaleźć wszystkie "matki matek" aż po 1695! rok! (dalej już nie ma dat - są jeszcze dwa pokolenia)  😲

ja przeżywałam taką fascynację rok temu. nawet nie znam drzewa genealogicznego mojej rodziny tak dokładnie jak mojego konia  😡 a przy tym można było obejrzeć zdjęcia prababki, pradziadka, zobaczyc szkice jak wygladała pra-pra-pra matka
piękna sprawa zrobić sobie taką podróż do 1600 roku  😍
Severus   Sink your teeth into my FLESH
04 stycznia 2010 13:19
nawet nie znam drzewa genealogicznego mojej rodziny tak dokładnie jak mojego konia


To zupełnie tak jak ja...  😉 Ja czasem drzewa genealogiczne całkiem obcych koni znam lepiej niż swoje. Czy to normalne?  🤣
Norquina   Life is too important to be taken seriously
04 stycznia 2010 13:26
Ja mam dokładnie to samo 😀 A teraz przy okazji kupna konia poszukuje jego przodkow i jak najwiekszej ilosci zdjec,zebym wiedziala do kogo jest podobny  😁
dempsey   fiat voluntas Tua
04 stycznia 2010 13:31
znalazlam stare sprzed poltora roku mojego kuca xx 😉


wal. Sekret 1994, Koderit x Suntalora
http://www.allbreedpedigree.com/index.php?query_type=horse&horse=SEKRET2&g=5&cellpadding=0&small_font=1&l=
Severus   Sink your teeth into my FLESH
04 stycznia 2010 18:22
Norquina - a jakich koni szukasz? Może coś mam  😉

dempsey - z pyska to faktycznie kucowaty  😁 Ale dalej już nie
dempsey   fiat voluntas Tua
04 stycznia 2010 23:51
dempsey - z pyska to faktycznie kucowaty  😁 Ale dalej już nie

istotnie łepetyna nie wyszła najszlachetniej,chyba wina ogłowia. heh może ta fota trochę poprawi jego wizerunek 😉 :

a kuca miałam na myśli ze względu na nikczemny wzrost (155-156)...
Czy macie jakieś zdjęcia og. Ecosse? Ojca Zico i Sorosa?
Norquina   Life is too important to be taken seriously
06 stycznia 2010 21:21
Severus szukam tych o ktorych wczesniej pisalam a Ty i tak juz kilka zdjec podrzucilas  :kwiatek:
Ale wczesniejszych przodkow jakbys posiadala chetnie obejrze 🙂
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
03 lutego 2010 21:11
Słuchajcie mnie piekni i wspaniali ;]
prosze o pomoc w namierzeniu zdjęcia  klaczy -  Shannon Symphony xx 1981
O: Pry xx.
M: Supreme Slave xx.

najbardziej interesi mnie ... cokolwiek ;]  ale miło by było wiedziec ile kobyłka miała w kłębie  ;]

Za wszlekie informacje bardzo ale to bardzo będe wdzieczna 😡
Czy macie jakieś zdjęcia og. Ecosse? Ojca Zico i Sorosa?


Niezbyt aktualne, ale kilka jest na stronie Pegaz: http://www.stadninapegaz.pl/pegaz.html
Doma   Folbluciki folbluciki folbluciki :)
11 lutego 2010 14:38
co taka cisza w wątku? nie ma nikt jakiś świeżych zdjęć swoich xx? wstawiać!!  🤬
Sezon przed nami 🙂 Nie chcemy zapeszać 🙂

Norquina   Life is too important to be taken seriously
11 lutego 2010 15:47
Ja obiecuje wstawic swojego zdjecia za kilka dni 😉 , poki co mial dzisiaj kastracje i jest w srednim nastroju do pozowania do zdjec.
Moze wyszperam jakieś jego zdjecia sprzed kupna to wstawie szybciej  😀
Chetnie poznam rodowody, wyniki klaczy:
Strada xx po Five star camp
Dżilana xx
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
11 lutego 2010 21:09
el_Bandito
rodowód Strada xx http://www.pedigreequery.com/strada10

Jest po All Hands On Decku jakiś ogier kryjący xx? Szkoda, żeby takie geny WKKW-owskie przepadły 🙁


Ogromny zal !!! Ja zklonuje Mojego Alla 🙂
nyelle   buntownik z wyboru
12 lutego 2010 13:49
co taka cisza w wątku? nie ma nikt jakiś świeżych zdjęć swoich xx? wstawiać!!  🤬

Właśnie, chwalcie się! 🙂

Żeby nie było, żem gołosłowna - pierwszy raz wrzucam na forum zdjęcie mojej dychawicznej wyścigówki 😉
Teraz w wersji "roztrenowany pączuś rekreant":




Fair Falcon xx, wał, ur. 2002
m. Fancy Fair/Always Fair
o. Sarhoob

Później dorzucę jeszcze coś 🙂
Doma   Folbluciki folbluciki folbluciki :)
12 lutego 2010 16:42
o to ja od razu wstawiam zdjęcia jego siostry Fabry  😉
z jej opiekunką







nyelle dawaj więcej zdjęć!! jakieś z boku i w ogóle, dziewczyny ode mnie ze stajni chętnie zobaczą😀
Severus   Sink your teeth into my FLESH
12 lutego 2010 17:50
Świetny irokez  😍
Norquina   Life is too important to be taken seriously
13 lutego 2010 19:24
Myśle że w dobrym wątku piszę.
Potrzebuję dobrej duszy, która mi powie w którym miejscu na Służewcu (który to budynek,jak tam dojść) trzeba załatwić zmianę właściciela konia w paszporcie. Na stronie poza wnioskami nic pomocnego nie znalazłam. A jedynym miejscem które wiem gdzie jest położone to szpital.  🤔  W jakim okresie po kupnie trzeba to załatwić? No i ostatnie pytanie,jeżeli koń został wykastrowany to muszę wyrobić nowy paszport?
z góry dzięki za pomoc, może być PW  :kwiatek:
Bodajze zaswiadczenie o kastracji jest potrzebne, a zmiana wlasciciela to 21 dni? 7dni? Jakos tak na stronie ozhk jest napisane.
Zawsze mozesz to wyslac, zeby nie szukac🙂
Doma   Folbluciki folbluciki folbluciki :)
13 lutego 2010 19:44
jakie ozhk ??  😂
przecież xx należą do PKWK  😉 to zupełnie inna instytucja i nie ma nic wspólnego z OZHK  🙂
ja przerejestrowywałam konie i po pół roku i po roku i nie było tragedii 🙂 co do budynku musisz wejść na główny tor, gdzie odbywają się gonitwy, tam jest ten duży widoczny budynek (gdzieś wcześniej w tym wątku było to opisywane) i księgi są w tej części budynku który jest najbliżej ogrodzenia, taka jakby odnoga od całości budynku, wejdziesz tam i na dole masz sekretariat i schodki na górę, wchodzisz po schodkach i po lewej stronie masz wejście, zakmnięte drzwi z domofonem, musisz zadzwonić i jesteś 🙂
Norquina   Life is too important to be taken seriously
13 lutego 2010 19:54
dzięki za pomoc odnośnie drogi  :kwiatek: :kwiatek:, teraz mój blondynkowy łepek przemyśli opis dojścia i na pewno znajdę  🤣 , w pon zadzwonie tam i dopytam się jakie dokumenty mam wziąć żeby na darmo nie jeździć.
Doma   Folbluciki folbluciki folbluciki :)
13 lutego 2010 20:00
umowy, najlepiej ksero, chyba że masz 3 egzemplarze 🙂 i paszport, opłaty można na miejscu załatwić, tylko chyba do 13 albo 14 księgowa jest, tego nie pamiętam niestety...

a lepiej pochwal się jakiego konia zostałaś szczęśliwą właścicielką i koniecznie zdjęcia  🏇
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
13 lutego 2010 20:11
tak konkretniej to konia przerejstrować można tylko w pon, sr i piątki w godzinach 10-12 😉
ja nie umiałam znaleźć tego sekretariatu, a spędziłam na wyścigach 1.5 godziny. w marcu znowu spróbuję  😵
Norquina   Life is too important to be taken seriously
13 lutego 2010 20:37
Doma jestem szczęśliwą posiadaczką Cystersa jego rodowód http://www.pedigreequery.com/cysters
co do zdjęć to jutro będzie sesja,ale tylko w ręku stępem bo chłopak jest 3 dni po kastracji.
Obiecuję jakieś zdjęcia wstawić 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się