Informacje o zdjęciach

aha...  😵
:kwiatek:
test


zwycięstwoooo  😅
majek   zwykle sobie żartuję
21 stycznia 2010 09:30
ja mam taką sugestię, żeby do tych guziczków, co wszyscy mamy pod avatarem dorobić jeszcze jeden z linkiem do osobistej galerii, jeżeli ktoś ma już taką.
trzynastka   In love with the ordinary
21 stycznia 2010 13:10
ja mam taką sugestię, żeby do tych guziczków, co wszyscy mamy pod avatarem dorobić jeszcze jeden z linkiem do osobistej galerii, jeżeli ktoś ma już taką.


dyskusja na ten temat była już w wątku o galerii.
majek   zwykle sobie żartuję
22 stycznia 2010 09:25
nie zauważy łam, sorry.


Chyba nam się chałupa sfajczyła...

Dlaczego takie małe?

Teraz już wiem!!!
guula   Miałam zamiar coś zmienić... Zmieniłam zamiar
03 lutego 2010 22:35
Jak załaduje normalne, duże zdjęcie do galerii, to ono się automatycznie zmniejsza, prawda?
I takie prosto z galerii mogę wstawić na forum i nie będzie za duże? Czy jednak mimo wszystko musze skorzystać z programu do zmniejszania zdjęć?
Nieogarnięta w tym temacie jestem, a nigdzie nie znalazłam odpowiedzi  😡
ushia   It's a kind o'magic
03 lutego 2010 22:57
wstaw i sprawdz, jak bedzie za duze to usuniesz i juz
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
03 lutego 2010 22:58
galeria voltowa automatycznie zmiejsza rozmiar zdjęcia 🙂
guula   Miałam zamiar coś zmienić... Zmieniłam zamiar
04 lutego 2010 01:15
dzięki  :kwiatek:
super poręczna ta galeria  💃
testuję i stwierdzam że nie umiem zmniejszac zdjęć tak by nie straciła ostrośc it  😤



ushia   It's a kind o'magic
10 marca 2010 15:59
A czym to robisz?
paintem, jestem komputerową alfą i omegą i paint jest dla mnie najprostszy.
In.   tęczowy kucyk <3
10 marca 2010 19:19
branka, IrfanView jest programem do przeglądania zdjeć, jest BARDZO prosty w obsłudzie, jest darmowy i zmniejszając w nim zdjęcia nie stracą one na jakości.
[[a]]http://www.google.com/search?hl=pl&resnum=0&q=irfanview%20download&um=1&ie=UTF-8&sa=N&tab=iw[[a]]
Czy może ktoś krok po kroku,napisać jak wklejać zdjęcie?Próbuję i nic.Czy można kopiować zdjęcie np. z folderu Moje dokumenty czy trzeba najpierw dane zdjęcie umieścić np. na fotosik.pl ?
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
16 kwietnia 2010 11:47
musisz je umieścic na serwerze (np photobucket) lub tez w naszej voltowej galerii.
a nastepnie kopiujesz link i wstawiasz tutaj korzystając z [img ]***[/img ] (gwiazdki to adres obrazka, a po img nie może być spacji)
cieciorka   kocioł bałkański
16 kwietnia 2010 20:19
wrzucam w załączniku zdjęcie 416kb, max do 512.... BŁĄD! bo maks to 1024 🤔 🤔
cieciorka, możesz jaśniej?
cieciorka   kocioł bałkański
16 kwietnia 2010 22:20
haha! napisałam jak adrianna 😉
wrzucałam trzy zdjęcia poniżej 512 kb, jak podane jest przy okienku do załacznika.
klikam wyślij i wyskakuje mi komunikat o błędzie, informujący mnie, że plik jest za duży, bo maksymalny rozmiar to 1000-1200(już nie jestem pewna)
Jeśli wrzucasz kilka zdjęć, to wszystkie razem nie mogą przekroczyć pewnej wartości w kb (nie pamiętam już jakiej). One się po prostu sumują.
Edytkadziękuję.
Możecie mi podpowiedzieć jak się zakłada swoją galerię zdjęć na forum, bo pamiętam, że gdzieś o tym czytałam i znaleźć nie mogę. I nie krzyczcie 😉
Wchodzisz w galerię i tam powinnaś znaleźć link "moja galeria" lub coś podobnego. Ja założyłam i nawet nie pamiętam jak więc musiało obyć się baz logowania, linkowania czy innych uciążliwych rzeczy.
sory, ale jestem zielona i musze dojść do tego, jak się fajnie wstawia zdjęcia  🙄



edit: test się udał!  😅


Uploaded with ImageShack.us
test
jak we własnej galerii usunąć zdjęcia?
Wchodzisz na dane zdjęcie i pod spodem masz ramkę "informacja o zdjęciu". Jest odpowiedni guzik.
Dzięki wawrku ;-) (czy wawreku?)
Może być Słońce 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się