Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

[quote author=strzeszynopitek link=topic=20.msg469663#msg469663 date=1265191492]
Gdzie mogę znaleźć łopatologiczny opis :jak wstawiać zdjęcia na forum?


nie wiem ale go tu zapodam 😉
[/quote]

Dzienkju, mersiboku i dankeszejn.
Sprawdziłem i działa. Znakiem tego nie jestem tak całkiem głupi - tylko tak durnowato wyglądam!
dempsey   fiat voluntas Tua
03 lutego 2010 22:50
drobiazg.
tak myslalam, ze spozytkujesz. dobrze Ci z oczu patrzylo 😉
dempsey,, Ty się zupełnie na ludziach nie znasz!!!
dempsey   fiat voluntas Tua
03 lutego 2010 22:56
heh ale moze na strzeszynopitekach 😉 jak sie okazuje

(no juz koniec tego offa)
Mój dojrzały kolega po studiach zmienił w moim Samsungu Avili język na... bliżej nieokreślone szlaczki, instrukcja przepadła i nie mogę sobie poradzić  😵 Może ktoś mi łopatologicznie przedstawić jak zmienić język w ustawieniach? Jakie to żałosne...  😲
guula   Miałam zamiar coś zmienić... Zmieniłam zamiar
04 lutego 2010 01:28

2. Na test predyspozycji zawodowych trzeba wybrać się do psychologa, tak? Ile to mniej więcej kosztuje? Czy mogę liczyć na rozmowę, poza testem?




Dziewczyny już po części odpowiedziały, ja od siebie dodam, że taki test zrobisz we wszystkich instytucjach świadczących usługi w zakresie doradztwa zawodowego:
1)ochotnicze hufce pracy
2)biura pośrednictwa pracy
3)biura karier (dla studentów uczelni w ramach której biuro działa)
4)poradnie psychologiczno-pedagogiczne
5)szkolne ośrodki kariery (dla uczniów szkoły w której SzOK się znajduje)
6)gminne centra informacji
7)mobilne centra informacji zawodowej
8)kluby pracy
9)centra informacji i planowania kariery zawodowej


W większości (jeżeli nie we wszystkich) zrobisz taki test za darmo  😉
Oczywiście możesz też liczyć na rozmowę, poradę, wsparcie  😀
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
04 lutego 2010 08:34
Mój dojrzały kolega po studiach zmienił w moim Samsungu Avili język na... bliżej nieokreślone szlaczki, instrukcja przepadła i nie mogę sobie poradzić  😵 Może ktoś mi łopatologicznie przedstawić jak zmienić język w ustawieniach? Jakie to żałosne...  😲



Menu, w prawym dolnym rogu (lub na końcu listy - w zależności od ustawionego menu) jest taki  trybik - to są ustawienia. Następnie 4 pozycja (z ikonką telefon z trybikiem) to są ustawienia telefonu. Wchodzisz. I pierwsza pozycja to powinien być język.


Guula dzięki, ja jednak wolę zapłacić, bo zależy mi właśnie na rozmowie z terapeutą - głównie dlatego, że to o taką pracę mi chodzi 😉
Szepcik
1. zacznij od telefonu do uczelnianych biur/ klubow pracy/ prakty i kariery
tam Ci powiedza gdzie szukac kogos doswiadczonego
2. niektore agencje doradztwa personalnego swiadcza tego typu uslugi



Moje pytanie
Gdzie w Warszawie kupie porzadne PUSTE fiszki, bbb. chetnie kolorowe (min. 3 kolory)
twarde, ale nie az tak jak karton
a ja mam pytanie:
Czym jest  "syndrom małego pieska"  ??
Gillian   four letter word
05 lutego 2010 13:38
Quebon, tym, że mając małego psa gabarytowo traktuje się go jak zabaweczkę a nie jak normalnego psa.
Bądź też chodzi o to, że mały niedorostek rzuca się na większe od siebie 🙂
"13. Na terenie konwentu obowiązuje BEZWZGLĘDNY ZAKAZ posiadania i spożywania napojów alkoholowych, środków psychotropowych i odurzających"
Czy organizatorzy mogą uznać jakimś cudem że tabaka się do środków psychotropowych i odurzających zalicza ? Koleżanka mówi że mogą skonfiskować

Jest tu jakaś re-voltowiczka? 😁
heh, też od razu zauważyłam laskę w bryczesach .. 😀 Ale nie wstawiałam tu, bo.. nie wiem xDD
Graba.   je ne sais pas
06 lutego 2010 21:12
fin, ja się miałam pytać w czyjej to stajni 😁
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
06 lutego 2010 21:35
Na upartego to dwie w bryczesach 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
07 lutego 2010 17:19
Posiada ktoś stare gg?
ovca   Per aspera donikąd
07 lutego 2010 17:19
Ja 😉
to jest w Brzózkach w Zachodniopomorskim .
Ściągnęłam odcinek serialu, a otwiera mi się tylko dźwięk - piosenka, dialogi... ale bez obrazu
why? jak to naprawić?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
10 lutego 2010 21:55
Ściągnęłam odcinek serialu, a otwiera mi się tylko dźwięk - piosenka, dialogi... ale bez obrazu
why? jak to naprawić?



Jakim programem otwierasz?
Sciągnij najnowsze kodeki.
windows media player, sam mi niby ściąga kodeki przy otwieraniu pliku
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
11 lutego 2010 09:27
A teraz zobacz w jakim formacie jest serial.
In.   tęczowy kucyk <3
13 lutego 2010 06:00
Czy jest szansa, że kupię jakieś fajne "opakowanie" silikonowe (bądź nie, byle nie skóra/skóropodobne) na ipoda? bo to, co jest na allegro i w istorze to ... delikatnie powiedziawszy mi nie odpowiada. a na ebayu takie cuda... znacie jakieś sklepy internetowe? : ( mnie już od góglania szlag trafia ...
In.   tęczowy kucyk <3
13 lutego 2010 07:16
Nano mam ; )
No i przede wszystkim inne rzeczy nam się podobają 😉 szukam czegoś takiego bardziej:



😉
No tak . 🤦 pomyliłem się ^^
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
13 lutego 2010 12:43
Silikonowych opakowań nie kupuj, bo będą obcierać iPoda.
Chcę przypomnieć tytuł jednego filmu amerykańskiego. Wiem, jak wygląda dwóch aktorów z tego filmu, ale nie kojarzę ich nazwisk. Nawet szukałam pomocy u Akinatora 🙂, bez skutku.

Film zaczyna się od tego, że główny aktor mówi, że za rok umrze i zobaczymy, jak do tego dojdzie.
Jest tam chłopak, który filmuje np. martwego ptaka, latającą na wietrze reklamówkę czy na końcu ciało głównego bohatera.

Pomocy..., głowa mi pęka od szukania.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
13 lutego 2010 13:46
Jednym z aktorów jest Will Smith?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się