KOŃSKA REWIA MODY cz. IV (sezon 2010)

Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
05 lutego 2010 19:31
no właśnie. W PL byłyby najbardziej chodliwym towarem  😁 ktoś byłby bogaty jakby chciał je u nas sprzedać  😉

Z tych wstawionych przeze mnie, najbardziej podoba mi się granatowy polopad  😍 Jest prześliczny
wątek zamknięty
a mnie urzekł granatowy max euro stara! w jakiej kolekcji on był?


przecudny!
wątek zamknięty
Śliczny ten polopad, z resztą max też  😜

Ja już czekam na nową kolekcje eskadrona;d
wątek zamknięty
Nie widzial nikt zdjec drugiej serii Eskadrona ??
wątek zamknięty
w ogole czemu eskadron ciagle sie powtarza z kolorami...  😵 ja bym chciala zeby byla taka szmaragdowa zielen jak ES 🙄
wątek zamknięty
JA tam na to zestawienie sie nie obraze : Navy-White-Chilli-Grey. Domyslam sie, ze raczej zbankrutuje.
wątek zamknięty
Angeel, napisz do Gidrana, na 99% Ci sprowadzą szmaragda 😉)

Ja bym chciała taki niebieski jak mam owijki i chyba taki niebieski będzie w nowej kolekcji eskadrona ;]] I jakiś zielony :P


Wkurzyłam się na equishop, jakiś tydzien temu dzwoniłam pare razy czy mają kantar flax w rozmiarze full, nie nie mają i mieć nie będą, a na allegro co wystawione? kantar eskadron flax grrrr ;/  A już zamówiłam inny =='
wątek zamknięty
A ja tak patrze i patrze.... i cos czuje, ze zaczne zbierac polo pady.
😉
wątek zamknięty
Klami, mam jeden i mam ochotę na drugi z nowej kolekcji, właśnie ten niebieski ^^ Są śliczne  😜
wątek zamknięty
Likier, tez mam jeden, moon. I tak ogladajac rozne czapraki pod ujezdzeniowka stwierdzam, ze chyba najbardziej podobaja mi sie wlasnie polo pady.
wątek zamknięty
Ja jeszcze zastanawiam się nad jakimś es stripe in, dla odmiany, bo już mi się znudziły wszystkie takie same i nawet opuściła mnie czarna Anka.. 😀😀
wątek zamknięty
Mnie sie stripe iny w ogole nie podobaja pod siodlem, tak samo jak maxy / cross iny / pasiaki i Eskadrony bicolory.
I cale szczescie.
wątek zamknięty
JA tam na to zestawienie sie nie obraze : Navy-White-Chilli-Grey. Domyslam sie, ze raczej zbankrutuje.

Dokładnie tak samo jak ja 😜

Klami, przeżucasz się na ujeżdżenie?
wątek zamknięty
fin, wyglada na to, ze chwilowo.... ale nie na dlugo. Wracamy do skakania jak tylko bedzie mozna.
😉
wątek zamknięty
Klami, Jak już kiedyś mówiłam, to pod skokówka czy wszechstronnym też mi się nie podobają, pod niektórymi ujeżdżeniówkami wyglądają fajnie... I właśnie sama nie wiem, czy u mnie będzie fajnie wyglądać ;P

A mi się chyba Anky już znudziły  🙄 😲 I mam ochotę na eskadrony :< Kobiety zmienne są.. 😀 ahh
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
05 lutego 2010 20:25
no właśnie jak będzie kolekcja z granatowym, to przepadłam  😵 a Tym bardziej jak będzie polopad w takim kolorze jak na zdjęciu, które wkleiłam wcześniej  😜

kocham granat miłością wielką  😍
wątek zamknięty
A mnie dopiero teraz wzięło na polo pad Eskadron nici smurf ... I myślę, a mój portfel juz płacze ...
wątek zamknięty
Kayra   Kucusiowy wariat :P
05 lutego 2010 20:34
Grafitkowa, bierz, bierz jest boski! :P Taki grubiutki, mięciutki, cuuuuuuuudo! 🙂 Aż szkoda mi go było na kuca zakładać :>
wątek zamknięty


dziewczyny help! powiedzcie mi, ze to beznadziejnie wygląda! 🤔wirek:

p.s. pozwoliłam sobie użyczyć foto ze szmatoholikow .
wątek zamknięty
przeztysiacmorz- ja wole stonowane spokojne kolorki, ale jak dla mnie bomba  😜

Jak mi do poniedziałku nie przejdzie to zamówię...(aż łapię się za głowę co ja napisałam ...)

PS. Inne polo pady było w rozm. PONY ?
wątek zamknięty
Kayra   Kucusiowy wariat :P
05 lutego 2010 20:39
Grafitkowa, z tego co szukałam po padach to raczej tylko niciak.
wątek zamknięty
przeztysiacmorz, bardzo fajnie wygląda!

Grafitkowa, kupuj, kupuj 😁
wątek zamknięty
Kayra-  szkoda,taki mi sie marzy ... http://www.equishop.pl/zobacz,759,kat,173,eskadron-polo-pad-bicolor

fin- nie kuś  😁
wątek zamknięty
przeztysiacmorz, zbyt kolorowo, mi sie nie podoba
wątek zamknięty
przeztysiacmorz, rasta masakra. W ogóle mi się nie podoba. 😉
wątek zamknięty
Kayra   Kucusiowy wariat :P
05 lutego 2010 20:45
Grafitkowa, też chciałam jakiś inny, ale wszystko pod moje siodło za duże. A niciak wart sweeego :] Polecam :P
wątek zamknięty
przeztysiacmorz mi też się nie podoba  😉
wątek zamknięty
SIWA FOLBLUTKA   i jej miedziana arabka
05 lutego 2010 20:52
Jeszcze raz zapytam: jakie owijki pasują do brillianta lavendera?

Czy widział ktoś gdzieś w sklepie internetowym fajny kantar fioletowy podszywany?
wątek zamknięty
taki ładny czaprak, a tak to z przodu go szpeci..


przeztysiącmorz - fuuj
wątek zamknięty
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
05 lutego 2010 20:55
Mam dylemat co pasuje do tego pana ? 😉 👀
Tylko takie żeby nie było za drogie a fajne bo ja nie mam pojęcia  😵
Ponawiem pytanie 😉
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.