KOŃSKA REWIA MODY cz. IV (sezon 2010)

właśnie ja mimo tego, że lubię kolorowe czapraki, to ten jak dla mnie to przesada .  😉  i tak się zastanawiam jak wpleść rasta akcent do ubioru konia, ale tak, żeby nie było przesady...
tak wiec dzięki!  😉
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
05 lutego 2010 21:02


dziewczyny help! powiedzcie mi, ze to beznadziejnie wygląda! 🤔wirek:

p.s. pozwoliłam sobie użyczyć foto ze szmatoholikow .


Może gdybyś zrobiła owijki zielone lub czerwone było by lepiej 🙂? Tak w sumie to dla mnie jakieś brzydkie nie jest, ale chyba bym się na taki komplet nie odważyła 🙂
wątek zamknięty
a gdyby tak czaprak z dwoma sznureczkami ozdobnymi (np. zielony i żólty) i lamówka czerwona, a na owijkach rzeby z tymi trzema kolorami
czaprak i owijki w tym samym kolorze

tylko to musi być czaprak a nie pad
wątek zamknięty
Personally, i have seen the other collection and it looks a bit boring. It's dark-blue, white and red. The Dralon looks a lot like the black-silver-copper dralon, only where the black-silver-copper has copper, the maritiemé (the new collections name) has whine red. Unfortunally i haven't got a picture for you.
O! To a'propos nowej kolekcji (tej chili-navy-costam) napisała mi na PW dziewczyna z holenderskiej wersji reitforum 😁
wątek zamknięty
A ja sie nie moge doczekac zeby ta kolekcje zobaczyc !
wątek zamknięty
fin, nooo jeśli podobnie jak Black Silver Cooper to może bedzie jednak jakaś stonowana ciekawa kolekcja?
wątek zamknięty
No to kolorki moga być ładne
wątek zamknięty
Skąd oni wzięli te polopady ?🙂 i ten niebieski ?? Też już jestem ciekawa tych kolorów mimo , że zasadniczo ich nie lubię :P
wątek zamknięty
Klami, to zdjecie dobrze oddaje kolor tego padu ?
wątek zamknięty
Fanga, wydaje mi sie, ze na prawde pad jest conajmniej ton jasniejszy. Owijki lavender w ogole nie pasuja.
wątek zamknięty
hmm z opisu ten dralon podobny do black-silver-cooper brzmi całkiem zachęcająco!

a tymczasem ja się rozmarzyłam  🙄
trochę jaskrawo wygląda ten turquoise -petrol


wątek zamknięty
ładnie by mu było 😜
wątek zamknięty
Pursat   Абсолют чистой крови
05 lutego 2010 22:07
Na reitforum ktoś przerobił zdjęcie brązowo-różowego dralonu na kolory nowej kolekcji - granat/czerwień.

Nie mogę się doczekać, bo kolorki zapowiadają się pięknie. 😍
wątek zamknięty
przeztysiacmorz
albo coś takiego
robione na szybko i zielony taki nie ładny wyszedł...:

wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
05 lutego 2010 22:19
a ja wkoncu dorwalam owijki pebble do mojego corianderka🙂 wiec bede go mogla wkoncu rozdziewiczyc 😁
wątek zamknięty
moja improwizacja, ciekawe ile będzie miała wspólnego z rzeczywistością 😉

wątek zamknięty
Nie mówcie, że Wam sie podoba. Wygląda jak babciny koc  😁 zresztą dla mnie wszystkie dralony wyglądają jak babcine koce, z tym, że niektóre jak bardzo ładne koce  😁
wątek zamknięty
disco, ciekawa, mi się podoba
wątek zamknięty
Dla mnie koszmarek takie połączenie kolorów, cerata ze stołu z baru mlecznego 😀
wątek zamknięty
korsik łał, dzięki .  :kwiatek: :kwiatek: całkowicie inaczej to wygląda,  😉 😉
wątek zamknięty
Czy wiecie może czy istnieją  👀 i gdzie można by kupić nauszniki do Eskadrona Smurf'a?
wątek zamknięty
                                                

Burza, nigdy wiecej romby.Oprocz gorszej jakosci,to mam wrazenie ze zle odprowadza pot na gore. Powiedz mi, a corriander sie bardzo rozni od oliwkowego? (chodzi mi o zwykle polary eskadrona).   Ja juz nie moge sie doczekac pasiaka euroridinga, musisz koniecznie zrobic foto 20 sztuk razem, dla historii szmatocholikow. Dobieralas jakies owijki do zoltego? Bo sie zaczynam rozgladac =) 



Fanga
w katalogu eskadrona jest zdjęcie na jasnym siwym tego polopadu - super.
wątek zamknięty
Manta   Tyłkoklep leśny =)
06 lutego 2010 08:29
Disco - gdzie go wyczailas?

Ja ponowie prosbe o zmierzenie NICIaka Pony ;-)

I pytanie - znajde gdzieś ładny czarno-różowy czaprak/ewentualnie pad? Rozglądam się, ale jakośnic ciekawego nie znalazłam (dlatego spodobało mi się to co wstawiła disco, mimo, że to bardziej fiolet niż róż ;-) )
wątek zamknięty
Pursat   Абсолют чистой крови
06 lutego 2010 08:42
Do mnie przyszedł wczoraj Coriander. Niestety późno, więc nie dojechałam z nim do stajni, może dzisiaj się uda zrobić zdjęcia na koniu. 🙂

wątek zamknięty
piękny  😍
wątek zamknięty
ciekawa jestem jak będzie wyglądał na Twoim koniu  😉

wątek zamknięty
Mars wyglądał w nim fajnie, Twojemu powinno być jeszcze ładniej, będzie się bardziej odznaczał - będzie elegancko...
wątek zamknięty
przeztysiacmorz zawsze możesz 'poskładać' sobie czaprak mattesa http://www.ihaha.pl/product_info.php?cPath=27_66&products_id=133 np. czerwony z żółtym i zielonym sznurkiem, z czerwoną lamówką 🙂
wątek zamknięty
właśnie ten co wstawiałam to przerobiony mattes 😉

a do owijkej wystarczy przyszyć jakąś taśmę z tymi kolorami
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
06 lutego 2010 09:14
Pursat sama posiadam Coriander'a i moim zdaniem fajnie wygląda czy to na kasztanie,gniadym, karym etc 🙂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.