Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

Ja na ihaha.pl kupiłam ogłowie Euroridinga z wyprzedaży z 250 zł na 130  😅
w Galopadzie przeceny standardów ANKY , pady i owijki  🙂
W Decathlonie są ochraniacze transportowe na promocji za 120zł. Komplet na 4, tył wysoki. 
w deca Okęcie jest też wyprzedaż szczotek oraz standardowo odzieży.
w deca Okęcie jest też wyprzedaż szczotek oraz standardowo odzieży.



gratis można sobei na parkingu koło urwać 😉
pusto tam straszliwe jak byłam we wtorek...
armara parking będzie wymieniany jak tylko nadejdzie odpowiednia pogoda i będą się budowały boiska, została zgłoszona reklamacja. Pusto w sensie asortymentu czy ilości klientów?? Asortyment jest zależny od kierownika działu, ale szczerze mówiąc patrząc nawet na ofertę internetową nie bardzo jest z czego wybrać... Zresztą zawsze jest możliwość zamówienia czegoś z oferty co nie widnieje w sklepie. A jeśli chodzi o ilość klientów- na miejscu nich samych bym się cieszyła, ze nie trzeba się przedzierać przez dzikie tłumy; ale ogólnie to logiczne jest, ze skoro Okęcie nie jest połączone z żadnym wielkim centrum handlowym to mniej ludzi zagląda przez przypadek. W ciągu tygodnia zwykle jest pustawo, tłumy się zjawiają w zasadzie tylko na weekendy, mimo wszystko Okęcie to jest po prostu któryś tam koniec Warszawy i nie każdy ma czas i chęci po pracy wybierać się na "sportowe" zakupy. Mnie tylko zawsze i niezmiennie dziwią ludzie którzy w soboty i niedziele potrafią od 9 koczować pod drzwiami;D
Może napiszmy oficjalnie, że od 5 do 21lutego (różne miasta różne daty) w Deca w Warszawie jest wyprzedaż.
Thaya ofc, ze jest wyprzedaż, ale u nas rzeczy na wyprzedaży dzisiaj są takie a jutro dochodzi coś nowego. Więc chciałam być miła i poinformować ewentualnych szukających np szczotek, że teraz właśnie są taniej, jeśli jutro okaże się, że coś innego doszło do przeceny również bardzo chętnie o tym napiszę, w końcu po to jest ten wątek.
I zapomniałabym: są przecenione komplety kantar + uwiąz oraz czapraki z żelem (tu pamiętam, ze z ok. 120 na 64).
Slonce ale my nie mamy w ofercie czaprakow z zelem.
(tak celem off top, Decathlon Targówek pozdrawia)
źle się wysłowiłam, ale serio nie wiem jak to inaczej nazwać;] zrobiłam skrót myślowy nie patrząc, ze to lekko inne pojęcie;/ to może tak: czaprak z "kropkami" które zapobiegają przesuwaniu się pod siodłem;] niestety akurat tego modelu na stronce nie ma, ale to coś podobnego do Ridinga.

Thaya Okęcie też pozdrawia;]
szam, no nie gadaj, że na okęciu pracujesz 😵 dopiero co tam byłam, pracuję obok 😀
no pracuję, ale żeby się dostać na jeździecki to cały sklep muszę przejść, co niestety bywa dość trudne;] ale jak będziesz następnym razem to się ujawnij;]
🤔

??

🤬 🚫
Wyprzedaż sklep STAJNIA na Zajączka

http://www.stajnia.home.pl/index.php
W Go Sport w Katowicach trwa wyprzedaż. Sporo obniżek na dziale jeździeckim, są ogłowia od 25 zł, bryczesy z pełnym lejem od 100 zł, naczółki z diamencikami z firmy Busse po 20 zł i z Jacsona za 29, kamizelki polarowe Anky za 50 zł (ale małe rozmiary) i wiele innych przecen.
WOW  🙁 Tylko do Katowic mi nie po drodze  😤 😕
Mazia   wolność przede wszystkim
10 lutego 2010 14:27
W niedzielę byłam w Decathlonie w Markach i jak dla mnie kiszka, większość byle co, a jak coś lepszego to drogie...
Byle co?? Np.??

Decathlon w markach ma chyba najlepiej wyposazony dział jeździecki!

11, 12, 13 luty w amigo -20%
W niedzielę byłam w Decathlonie w Markach i jak dla mnie kiszka, większość byle co, a jak coś lepszego to drogie...


😵 😵 😵
a czyw kato w go sporcie sa derki??bo bym sie przejechala😉
Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
10 lutego 2010 20:59
Donia Aleksandra jutro ci powiem, bo wysyłam tam moją kuzynkę  😁

dzieki :kwiatek:
Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
11 lutego 2010 13:48
Jest jedna derka za 200 zł. Na końskie rzeczy większych wyprzedaży podobno nie ma 😉 Tylko wspomniane ogłowia, naczółki. Wybieram się tam w poniedziałek. Co jeszcze w okazyjnych cenach wynajdę, to napiszę.
majeczka   Galopem przez życie!
11 lutego 2010 19:38
Ja dzisiaj byłam w Decathlon Targówek, kupiłam ochraniacze transportowe po 119 zł (ochraniacze naprawde super jeśli chodzi o jakość), kupiłam 2 komplety jeszcze jedne zostały jakby ktoś szukał i dorwałam derkę ocieplaną ostatnią chyba za 79 zł, poprzeceniane były kantary z uwiązami i ochraniacze neopren z łyżką, poprzeceniane są też te grube dery teflonowe
Pisałam wszedzie o tych ochraniaczach transportowych..muszę odwiedzić Decathlon  🏇
poprzeceniane są też te grube dery teflonowe


one nie są teflonowe, są z membraną nieprzemakalną i oddychająca i ripstopem.
majeczka   Galopem przez życie!
11 lutego 2010 20:45
a to przepraszam koleżanka stwierdziła że taką ma i tak ja nazwała, dla mnie te derki się nienadają bo sa cieżkie i na konia 180 przy moich gabarytrach i złamanej ręce nie daje rady wrzucić, ale jak patrze na wytrzymałość są genialne
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się