galeria zdjęć dla forumowiczów-szmatoholików

Kolekcja deepblue


a to nie nightblue?
Sory nie zauważyłam tego Pursat , które jest już super ... Może to u mnie na monitorze są takie kolory przekłamane. A co do derkowego to ja bym skadrowała , no ale jak chcecie .  Ja proponowałabym takie
Aha i jeszcze to czerwone tak samo moim zdaniem można było by tła uciąc jak przy szarym bo foto podobne . Takie pytanko jeszcze czy jak powiększycie bright red to też widzicie takie piksele jak by było w paitcie wycięte  🤔
Oddaję sprawy w Wasze ręce, bo zupełnie się na tym nie znam 😉 Trolinka- wydaje mi się, że po zrzuceniu na photobucketa jakość zawsze leci mocno w dół, nie wiem czy jestem w stanie coś na to poradzić. Co do kadrów- macie rację, osobiście nie lubię ciasno poucinanych zdjęć( i wygląda na to, że okwiat też chyba nie :hihi🙂, ale szmatoholicy stawiają jednak trochę inne wymagania i chyba rzeczywiście lepiej będą się sprawdzać zdjęcia poprawione przez Pursat i Trolinkę :kwiatek: Co do kontrastu itp.- dla mnie to czarna magia i nie tykam się tego 😁
Wrzucone pierwsze, na pozostałych konik jest malutki, powiększyć go nie można, bo robi się nieostry i traci na jakości. W ramach tuningu z pierwszej foty wywaliłam samochód😉
Również derka i kantar (fotka po małym tuningu) są w miarę ok.


Euro-star jade/oliv, owijki jade, wstawiam kilka zdjęć do wyboru, bo sama się nie mogłam zdecydować, kolory na każdym są "mocno prawdziwe"

i link do lepszego:
http://pl.tinypic.com/r/2dljb5g/6

tylko tutaj ewentualnie proszę kogoś o przycięcie w lepszym programie niż paint  :kwiatek:


i link
http://pl.tinypic.com/r/ftlnpl/6

kolejne


i link
http://pl.tinypic.com/r/xenyns/6

Derka chococośtam, ale na każdym zdjęciu -pod światło, z tyłu, z boku, itp, zawsze ta moja kobyła taka ciemna wychodzi



i link
http://pl.tinypic.com/r/bi7yja/6

Kantar i uwiąz Euro-star umbra/rosa, zostawiłam ten dom z boku, bo uwiąz widać


i link
http://pl.tinypic.com/r/344e5qd/6

Może takie ? Oczywiście jeśli nie chcecie to nie . Uważam , że to dobry format zdjęć na szmatocholików. To jest 700x500
pokemon- coś takiego ?

edit. jeszcze zmieniłam.
Grafitkowa to twoje strasznie małe wyszło . Biorąc pod uwagę , że i tak moje jest za małe i nie zgodne z regulaminem  :kwiatek:
Trolinka zmieniłam, teraz  jest 700x515
Przepraszam , że tak narzekam ale teraz foto straciło na jakości , bo je normalnie w świecie powiększyłaś 🙂
Przepraszam , że tak narzekam ale teraz foto straciło na jakości , bo je normalnie w świecie powiększyłaś 🙂



zaraz coś jeszcze pokombinuje 🙂 Mam trochę czasu.
Może tak ?
To ostatnie jest fajne i najlepiej chyba kolorki widać.
Dzięki dziewczyny  :kwiatek:
Chyba , że takie rozjaśnione. Tylko nie podoba mi się , że ta jakoś tak ucieka ;(
a nie może być poprostu pierwsze?
bo pokadrowane tracą na jakości..
Moim zdaniem na kolejnych jest lepsze tło , ale tak jak wspominałam nie upieram się przy swoim .
bo pokadrowane tracą na jakości..


To pierwsze które kadrowałam nie straciło tyle na jakości co drugie.
a ja sie zastanawiam- skoro juz robicie tyle zdjęc z jazd itp to nie można zrobić jednego porządnego zdjęcia z profilu bez syfu w tle, w stój ?
wydaje mi się ze to nie jest duży problem, a nie potem rozprawiać przez 3 strony w wątku jakby mozna to zrobić zeby wyglądało po ludzku..

literówka
Pursat   Абсолют чистой крови
07 lutego 2010 12:49
Wrzucone i nie ulega wątpliwości, że są to jedne z najlepszych fotek w galerii w ogóle.
Nie każdy ma jednak szczęście mieć dobry aparat i fotografa
🙂

Niestety muszę się zgodzić z LOVELY. Pokemon, zwłaszcza zdjęcie kantara jest słabiutkie - nieostre, w tle panuje bałagan, u koniska każde ucho w inną stronę. 😉

Gniado-srokata i cotton Nightblue:




Bułany w Nici Marine + owijki Eskadron Pink:




Bułany w komplecie Coriander:


i takie powinny być zdjecia!
dokładnie!
btw- pięknie mu w tym drugim!
a ja sie zastanawiam- skoro juz robicie tyle zdjęc z jazd itp to nie można zrobić jednego pożądnego zdjęcia z profilu bez syfu w tle, w stój ?
wydaje mi się ze to nie jest duży problem, a nie potem rozprawiać przez 3 strony w wątku jakby mozna to zrobić zeby wyglądało po ludzku..

Dziekuję za nazwanie mojego domu i auta syfem.
Nie robię zdjęć do szmatoholików, tylko sobie z jazdy. Wstawiłam kilka zdjęć, które moim zdaniem spokojnie na stronę się nadają, bo są o niebo lepsze od niejednego, jakie się tam już znalazło.
Nie mam parcia, więcej tutaj nie wstawię i puszczam focha jak nastolatka.
a dziewczynom za wysiłek dziękuję.  :kwiatek:
Nie przesadzajcie z tymi katalogowymi zdjęciami. Ja osobiście wolę oglądać zdjęcia w ruchu niż te typu ostatnie Pursat.
Oczywiście zgadzam się z poprzedniczkami . Zdjęcia Pursat są zawsze super i nie wymagają poprawek . No ok jedno ale to bardziej z naszego idealizmu wynika  🙂
Pursat   Абсолют чистой крови
07 lutego 2010 13:16
Dziękuję. :kwiatek: Jeśli widzicie coś do poprawki, to mówić. 🙂

pokemon - wolisz zdjęcia w ruchu, ok. Tylko trzymajmy jakiś poziom i wstawiajmy foty, gdzie widać to, co trzeba. Maleńki konik ginący w krajobrazie to chyba nie jest najlepsze ujęcie? Po wykadrowaniu zdjęcie straciło na jakości i stało się nieostre. Można zrobić z bliższej odległości. 😉
To skoro teraz tak się wszyscy czepiają, to może należy wywalić te wszystkie okropne zdjęcia które już są w szmatoholikach? Ja nawet nie zaglądam do takich, gdzie nic nie widać. A zdjęcia pokemon, przy niektórych, które znajdują się na stronie, są wręcz IDEALNE...
pokemon- ale ja absolutnie nie nazywam Twojego auta ani domu syfem! pisałam ogólnie, żeby zrobić zdjęcie na 'czystym tle', skoro to jest strona z eskadronem, anky i es, czyli porządnymi markami to zdjęcia teżmogłyby być ładne, nie chcecie innych marek tylko te lansiarskie, porządne to zdjęcia też mogłyby być porządne .. imo
Taakk... Ja jestem za wywaleniem brzydkim fot . Tylko trzeba taką  listę by było stworzyć ;p i np. jak już wcześniej wspominałam fotki Kucunio są ładne tylko małe ;/
tylko nie wywalajcie fot, kompletów które są już posprzedawane 🙂
tak wywalmy...
zwłaszcza te kolekcjonerskich czapraków, co tam niech zostaną same najnowsze pozowane...

ludzie to nie katalog, nie popadajcie w paranoję
ja wolę zdjecia na tle domu niż zdjęcia nieostre...
a które zdjęcia są ładnie 'zapozowane' bez rzeczy- zeby nei pisać syfu..- w tle i są niewyraźne?

ja juz sie więcej nie wypowiadam bo mnie zjecie.. najpierw chcecie lansiarską stronę z lansiarskimi markami po czym wrzucanie zjęcia gdzie na tle przeróżnych 'rzeczy' widnieje tyci konik w tyci czapraku...

sama mam mnustwo zdjęć swoich kompletów mimo wszystko nie wrzucam ich do szmatoholików bo albo są robione w stajni albo są słabe, jak nie mam pożąnych zdjęc a chce się 'pochwalić' to wrzucam je do krm..
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
07 lutego 2010 13:53
Też wolę zdjęcia w ruchu,choćby po to,by zobaczyć jak dana szmatka układa się pod siodłem...ale ładne zdjęcie w ruchu a zdjęcie w ruchu to kolosalna różnica i ciekawe kto ma decydować o tym,czy to jest ładne,czy nie...
Ale nie było by nie wiadomo ile fot wywalanych... jak przejrzałam teraz całą galerię to może z 7 bym usunęła . Poza tym może się okazać , że ludzie od tych zdjęć mają już jakieś nowe lepsze foty . Ja dlatego nie robię fot , żeby nie było takiego gdybania dobra? zła? ... a niech będzie... Będę miała warunki w lipcu zrobię w lipcu  i dodam ładne 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się