Dzieci, ciąże & pogaduchy o wszystkim i o niczym

Bogdan- niestety?? Nastaw się pozytywniej 🙂
Ho, ho, ho .... widzę że ja to już wogóle się pospieszyłam z nocnikiem  🤔 Martyna ma skończone 8 msc i w związku z tym zakupiliśmy nocnik, nie żeby ją jakoś specjalnie zmuszać do siadania na niego, ale stoi sobie grzecznie i się z nim oswajamy. Przeważnie siada na niego w zabawie, pochwalę się że raczej  jest do niego przekonana bo dziś nawet przed kompaniem posadziłam ją ( pierwszy raz bez pieluszki ) no i zrobiła siusiu  👍 ( problem jednak polega na tym że usiąść usiądzie na niego bardzo chętnie, a po upływie 5 - 10 sec jeszcze szybcej z niego chce uciekać ( hehehe).

A  tak mniej więcej wygląda zabawa z nocnikiem  😂
Ktoś wrzuć zdjęcia z pianą, są obłędne  😀 Marysia jest super i podbiła serce mojego chłopaka - może to jej będę zawdzięczać przyszłe potomstwo  😁
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
07 lutego 2010 19:54
Dzionka,wstawię,wstawię,ale jutro...bo zapomniałam przywieźć pen drive do rodziców,tak szybko się pakowaliśmy...Wojtek zaspał trochę i niedawno dopiero wyjechał z Leszna  😁
kolorwiatru   Pani władczyni imperatorka
07 lutego 2010 21:10
Cierp1enie gratulacje, Julcia przesłodka  😅 😅 😅
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
07 lutego 2010 21:22
właśnie opadły mi ręce...a może i nie tylko ręce...Marysia mimo,że już śpi,otworzyła oczy gdy się akurat przebierałam....zerknęła na mój goły biust,powiedziała :"mniam,mniam",odwróciła się na drugi bok i śpi dalej  😵
Monny   bez odbioru .
07 lutego 2010 21:41
Może jej się coś śniło 😀
Lotnaa   I'm lovin it! :)
07 lutego 2010 21:44
Cierp1enie, gratulacje!!!  💃
Madox kiedy Ci ta córa tak wyrosła 🙂 no nieźle a dopiero rodziłaś 🙂

Ktoś zdjęcie fajowe, ona tak cały czas ma taki zaciesz? 😀 Wesoła dziewczynka 🙂
Mój rodzinny równomiesięczniak z Twoją Maryśką to jest taka maruda rozdarta że szok :/.

Z nocnikiem to warto oswajać, ale naprawdę musi przyjść na dziecko czas. Myśmy wysadzali, potem sobie darowaliśmy bo nie miało najmniejszego sensu, potem pewnego razu młody poszedł ze mną do łazienki, usiadł i zrobił zadowolony z siebie. Z kupą był problem chwilkę ale też się rozwiązał.
Generalnie jak był gotowy to w ciągu 2 miesięcy październik-listopad się odpieluchował na amen.

Bogdan a jak tam Bogusiowe jedzenie? Dalej niejadek? Bo ja już straciłam nadzieję że moje dziecko będzie coś jadło. W żłobku najgorszy niejadek a należy do największych dzieci. Ja nie wiem z powietrza przyswaja czy jak 😀
A czemu przedszkole, jednak Twoja mam nie da rady? Zobaczysz Bogusiowi się spodoba towarzystwo innych dzieci 😉.
Marysia550 Gwash niestety przedszkole. Mama ostatnio ma większe problemy ze zdrowiem. Musi o siebie zadbac: sanatorium, być może szpital. I chyba więcej wolności potrzebuje, co akurat bardzo rozumiem. Znajac ją po dwóch tygodniach bez Bogusia nie będzie potrafiła zorganizować sobie dnia i bedzie narzekała,że nie ma na nic czasu. Nie wspomnę już o tym,że małego bardzo kocha i zwyczajnie będzie tęskniła. Ale cóz, rozumiem .
Choć po cichu mam nadzieję,że zmnieni zdanie. Wszystkim chwali się,że Boguś jest tak kochanym bezproblemowym dzieckiem więc moze...

Gwash z jedzeniem trochę się poprawiło. Młody ma swoje jedzenie które lubi tj. bułeczki drożdżowe z kawałkami czekolady, placek- obojetnie jaki, owoce, marchewka, czekolada, sporadycznie rosołek, ziemniaki z masłem, suchy chleb, mleko, woda, soki, naleśniki, racuchy, kurczaczki z mcdonalda, mięso sporadycznie ale musi być w panierce, surówki te muszą być wyraźnie słodko-kwaśne.
Nie przejmuję, Młody wygląda zdrowo. Waga i wzrost ok.
Gwash   Ja sama nie wiem kiedy , ale taraz widzę jak czas szybko  leci ...  🤔wirek:
BASZNIA   mleczna i deserowa
08 lutego 2010 09:06
gwash, nie chce cie martwic, ale chyba faktycznie koniec drzemek 😉.

Cudne foty!! I tyle, suuuper! Boski nalesniczek, ale mowlaki sa debesciaki-zwlaszcza male pomocnice koniary 🙂.

Nie pamietam kto pytal o lewatywe, w moim szpitalu trzeba sobie bylo zazyczyc.

Ja jestem zachwycona Marta w przedszkolu, pomimo trudnego poczatku ( trwalo to ok 2 tyg.)Teraz Marta jest zakochana w przedszkolu, ja to wiadomo 😉.

Powiem to, powiem! : Cierp1enie, A NIE MOWILAM 🙂!! Super porod, super corcia.
BASZNIA - tak tak właśnie tak mówiłaś 🙂 :kwiatek:

teraz innym ciężarówka możesz przepowiadać 🙂





a u nas przespana znowu cała noc z pobudkami na karmienie 🙂

aha - płytka z muzyką z brzuszka u nas się sprawdziła

Chciałabym wywołać Lagunę do tablicy! Gdzie są zdjęcia Zosi??? Cierpienie wstawiła już Julkę a wyszła w sobotę do domu a ty? 🤬
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
08 lutego 2010 11:36
to dopóki laguna sie nie pojawi my sie wstawimy 😉

dobra grzechotka

jeszcze wyżej😀

oczka

z rodzicami

Zairka, dopiero co rodzilas, a Piotrus juz ma 5 miesiecy i taki powazny chlopak z niego! Jest rewelacyjny, i jeszcze to spojrzenie!
kermit   Horses horses everywhere ..
08 lutego 2010 11:40
Da latka mam  😀
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
08 lutego 2010 11:55
Zairka, dopiero co rodzilas, a Piotrus juz ma 5 miesiecy i taki powazny chlopak z niego! Jest rewelacyjny, i jeszcze to spojrzenie!


mi tez sie wydaje ze jeszcze w tamtym tygodniu bylam w ciazy🙂...
z pamieci wymazuje nasze wszystkie pobyty w szpitalach i lzy wylane ze strachu o Pitocha :kwiatek:
Dziewczynki trzymajcie kciuki 😀
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
08 lutego 2010 12:00
Trzymam :kwiatek:
teścik? czy wizyta u gin? 👀
wizyta
W&W ale fajnie, ściskam mocno 😜 o której masz wizytę?
W&W tez trzymam kciuki 😅

kermit jaka elegancka laseczka i ten usmiech🙂

Zairka - ach te oczy....

ja na razie poniosłam sromotną klęskę jeśli chodzi o nocnik. Mam tylko nadzieję że gabi dorosnie do tego lada moment a jak nie to jak zrobi się ciepleij to będę miała zasikane całe mieszkanie ale ją odzwyczaję od pieluch. Normalnie wszytsko juz rozumie ale ani prosba ani przepkupstow nie działa żeby wołała na nocnik 👿

Ale za to jeśli chodiz o jedzenie to po prostu miodzio. wcina wszystko aż się jej uszy trzęsą. A jak robimy sałatke grecka to musimy jej ograniczać oliwki i fetę 🤔, śledź no problem, kocha ryby, jaja i zupy. A i tak waży jak gęś wyścigowa...
w środę o 19
tak się boję że się zawiodę
W&W  nie dobrze jest się tak nastawiać, ale mimo wszystko 3mam kciuki, uda się uda 😀
W&W będzie dobrze. Trzymamy kciuki. A testu nie robiłaś 😉? Ja zrobiłam 4 zanim poszłam do gina 😉 Hihi

edit: a jeszcze przed pójściem do gina robiłam dwa razy beta Hcg.
wolę poczekać na gina.
Czytałam o wielu przypdakach kiedy testy kłamały. Np w 2 miesiącu ciąży pokazywały że ciąży nie ma.
Wolę poczekać na wizytę..
W&W trzymam mocno!!! Dawaj znac po!
Ja pewnie też bym czekała tylko w moim wypadku musiałam wiedzieć na już/szybko. Test krwi robiłam po dwóch dniach spóźniania się okresu 😉 A test domowy wychodził mi śmieszny - druga kreseczka bardzo blada, trochę za wcześnie było.
W&W - 3mamy kciukasy więc proszę nie mieć stresa :kwiatek:

Zairka - wow, ale on już duży

Cierp1enie - nie wiem czy już pisałam, Julka śliczna.

kermit - rośnie Ci elegancka dama 😀


koniec leżenia, jadę do koni 😅
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się