Stajnie na Śląsku

Nord
Wendetty to Flash Back vel Fuks , a mój to Pinocchio vel Pinio. Ale ja nie stoje w tej stajni. I nic o Niej nie wiem w sumie aktualnie... 🙂 Nasze konie staly tam bardzo dawno temu... 
Nord   -"Bryknąć Cię?"-zapytała Łoza
28 stycznia 2010 20:34
Nord
Wendetty to Flash Back vel Fuks , a mój to Pinocchio vel Pinio. Ale ja nie stoje w tej stajni. I nic o Niej nie wiem w sumie aktualnie... 🙂 Nasze konie staly tam bardzo dawno temu... 

Wydawało mi sie ze te dwa konie byly kiedys jednej osoby ale moze sie myle i na pewno nie jest to rozmowa na forum...
A wendetta powiedz jak tam teraz jest jakie warunki i jakie konie wlascicieli zostaly. Stoi tam jeszcze Diabolo i kto Was kuje?
pozdrawiam
Warunki pensjonatowe bardzo dobre, do wyboru boksy angielskie i zwykłe. Póki co, jest chyba full, ludzie stoją tam już po 7- 8 lat, więc to chyba dobrze świadczy o stajni 😉 Duży plus stajni to ludzie.
Jedynie doskwiera nam brak hali, ale u nas to większość pensjonariuszy to rekreanty terenowe, więc nawet zimą jest ruch.
Tak, Diabolo nadal stoi. A kuje nas Fiet z Łodzi. 😉
Reszta na PW.
Swoja droga to Kowal bedzie u mnie jutro :P Juz sie boje :P  🏇
Powodzenia 😁. A u mnie będzie w środę. Znowu pewnie dowiem się wielu ciekawych rzeczy 😁
Koniec 🚫
blad
karesowa   Rude jest piękne!
10 lutego 2010 13:11
Mam pytanko do koniarzy z okolic Częstochowy. Na stadninach ogłasza się nowo otwarta stajnia Palomino. Podobno warunki bardzo dobre, solarium, czyste boksy, piękne tereny, 11 boksów. Pensjonat w cenie 600 zł, czy ktoś ową stajnie zna, chciałabym poznać opinie??
a gdzie to jest?
karesowa   Rude jest piękne!
10 lutego 2010 16:33
15 km od Częstochowy! Okolice Mstowa. http://www.stadniny.pl/ogloszenia/1265037452
Stajnia znajduje się w Kłobukowicach i wygląda bardzo ale to bardzo zachęcająco  😜
nie wiedzialam ze cos takiego u nas jest  😜 😀  a ktos sie orientuje czy to pensjonat tylko? (bo pewnie tak)
a wiecie coś może o stajni na pogoni w sosnowcu ?
Czy znacie kogoś kto trzyma konia w JWR w Zabrzu??
Witam  i mam od razu prośbę 😡
Rzecz dotyczy 4 kóz, które występują w tym wątku,http://www.dogomania.pl/threads/179661-UMIERALNIA-NA-POMOC-Szczeniaki-zjadane-przez-szczury-Psy-i-kozy-w-karcerze/page47 z tego, co widzę, dziewczyny nie bardzo mają pomysł na słomę i siano, prosiłabym o radę, gdzie w tych okolicach (konkretnie możliwie blisko Bierunia) można kupiś w sensownej cenie siano i słomę, dla tych zwierzaków, poproszę na priva nr tel, jeśli to możliwe 🙇
Wiem, że to off topik, ale tutaj trafiam bezpośrednie w Wasze rejony🙂
Dzięki za wyrozumiałość🙂
Czy znacie kogoś kto trzyma konia w JWR w Zabrzu??


witam, ja miałam konie w JWR w Zabrzu.

Teraz aktualnie , stacjonuje w Gocie w Mikołowie.

Witam nie polecam stajni w Ostrowach Górniczych Sosnowiec. Jest tam wieczny syf konie stoja w gnojówce przez dobre kilka miesiecy sa 4 siodła i ogłowia na 10 koni. Małe dzieci 13 letnie prowadza jazdy. Nie darady sie tam czegoś dobrze nauczyć jak wiekszość z nich dobrze kłusować nie umie. Byłam tam w klubie przez miesiać konie są ospałe nie mają stałej opieki weteraryjniej, same te dzieci wsiadają sobie na konia bez zadnych ustaleń. Owies jest czymany w otwartym pomieszczeniu tam gdzie legna się myszy a nie mówiąc ze konie nie mają dostepny do świezej pitnej wody. W stajni wieczny smrut i brak oświetlenia
my_karen   Connemara SeaHorse
19 lutego 2010 11:41
a wiecie coś może o stajni na pogoni w sosnowcu ?

Juz nie istnieje.
.
Przeglądam ten wątek dziesiąty raz, wiem, że już o tym pisano, ale a nuż się coś znajdzie: słyszał ktoś coś może o jakimś nowym pensjonacie w okolicach Będzina? Albo wolnym miejscu w dobrej stajni? Powoli się rozglądam, w sieci nie zawsze wszystko jest, a wiadomo, że poczta pantoflowa działa najlepiej 😉
Wendetta,  interesuje Cię okolice Zabrza, bądź Mikołowa?
iwona_35, z tego, co pamiętam, to wendetta stoi z koniem zaraz koło Mikołowa.
Dokładnie. Rozglądam się za czymś maksymalnie blisko Będzina, bo boję się, że powoli braknie mi czasu na dwugodzinne dojazdy.
Ewentualna przeprowadzkę biorę pod uwagę tylko ze względu na odległość, bo tu gdzie stoimy obecnie opieka i ludzie są wspaniali...  A z tego co czytam o to jest najciężej.
Czy orientujecie się gdzie w okolicach Lublińca są jakieś stajnie? 😀
karesowa   Rude jest piękne!
17 marca 2010 16:47
Coś maksymalnie blisko Będzina to Klub Amigo w Będzinie Grodźcu...największy minus stajni to chyba brak padoków, ale stajnia sama w sobie robi niezłe wrażenie.
Znam Amigo nie od dziś, jeździłam tam, znajoma od dawna trzyma konia... 😉
karesowa   Rude jest piękne!
17 marca 2010 17:31
Ja tam jedynie robię zakupy 😉, choć znam też kogoś kto trzyma tam konia i sobie chwali. Ale to zależy kto czego oczekuje.
Hello zna ktoś jakieś fajne stajnie w Częstochowie???
Słyszałam coś o stajni Rusticana,wie ktoś coś o niej???
http://www.stajniapalomino.pl/ nowa stajnia w Kłobukowicach 15 km od Częstochowy - mają super warunki i przepiękne , malownicze tereny wokół stajni
wendetta, stacjonuje w Amigo i zapraszam  😀
a znajoma to? pytam z ciekawości
MilliV a szukasz pensjonatu czy stajni do jazdy rekreacyjnej? Co do Rusticany to zajrzyj na forum gazety wyborczej
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się