Stajnie w Lublinie

okwiat   Я знаю точно – невозможноe возможно!
11 lutego 2010 08:14
yga buraku przeczytaj kilka stron wcześniej to się dowiesz  😉 już rozpracowywaliśmy ten temat  😉
yga   srają muszki, będzie wiosna.
11 lutego 2010 08:42
Łe i mało się dowiedziałam.
Jedzie Kaprioleczka, Ewa z Tulipanem i Agnieszka z Zwiastunem?
nikt więcej? nawet tak poza konkursem?
ale ja zabieram dwa  😎 Ciekawe, czy sie zabije  😂
yga   srają muszki, będzie wiosna.
11 lutego 2010 13:10
Kapri to ja jestem niedoinformowana ;> Jakie dwa? Nie wiedziałam że masz coś poza Kaprikornem  👀
Ja pewnie pojade 😀 na Balsaminie 🏇
yga- a Kapriola to co 😀  Mamusia Kaprikorna  😀iabeł:
yga   srają muszki, będzie wiosna.
11 lutego 2010 17:13
UPS.  🍴  Szczerze przyznam, że nic o Kaprioli nie wiedziałam  😀
TeQuila ^^   To tylko ja... xD
11 lutego 2010 17:54
A czy ktoś mi może podać adres do tej stajni w Mełgwi... ? Albo powiedzieć jak takm dojechać ?
Bo ja mieszkam prawie 2 lata w Świdniku przed znakiem "Gmina Mełgiew wita", i nie wiedziałam o tej stajni. 🤔
Czy tam jest pensjonat ? Bardzo mi by to odpowiadało. Tak sobie rowerkiem do konika śmigać...  😎
Pozdrawiam... 😉
yga ale wtopa;p 😂
pony   inspired by pony
11 lutego 2010 17:59
Kapri, zabierasz oba, w sensie,  ze Ty startujesz? czy udało Ci się rozwiązac tę sprawę inaczej?
ej yga i okwiat- widze Was u bystrze😀!
yga   srają muszki, będzie wiosna.
11 lutego 2010 18:00
Tequila- niestety ja nic o tej stajni nie słyszałam.

Ej, ej! Ja od niedawna w Lublinie, skąd miałam wiedzieć  😁. Jeszcze mi powiedźcie że Kapriola też stoi w Arizonie to padnę   😵 👀

pony- gdzie?  😁 wybaczcie, to chyba nie mój dzień.  🤔wirek:
niee kapriola stoi w bystrzejowicach tam gdzie kon Pony  😎
yga   srają muszki, będzie wiosna.
11 lutego 2010 18:16
czyli już wszystko rozumiem  😂
tak Pony, wybierzemy się niebawem do Ciebie!  😉 z przyjemnością!
szybko mozna to załapac jaki kon gdzie stoi 😀
TeQuila ^^ masz PW na temat Mełgwi 😉
UPS.  🍴  Szczerze przyznam, że nic o Kaprioli nie wiedziałam  😀



Yga, a ten suwaczek pod moimi wpisami to o jakim koniu stanowi 😉

Kapri, zabierasz oba, w sensie,  ze Ty startujesz? czy udało Ci się rozwiązac tę sprawę inaczej?
ej yga i okwiat- widze Was u bystrze😀!

Tak pony, ja jade oba, Kaprikornem Lke, zobaczymy jeszcze w jakiej bedzie formie, to moze zapisze go na dwie, z Kapriola chcialabym pojechac P, ale zobaczymy jak bedzie z kolei z moja forma (niezaleznie od formy wyzej nie pojade, bo na wyzej juz mi srebrna odznaka potrzeba :/ ). I Okwiat moze pojedzie Kaprikorna poza konkursem, ale to jeszcze zobaczymy, bo jeszcze to na 100% nie ustalone.
Nie martw sie, na pewno oba sie podbija/beda mialy problem dentystyczny/zapopreza sie/ja zlamie reke/wzglednie ja zlamie noge i nie wystartuje  😎 ostatecznie odwolaja zawody albo bedzie taka sniezyca ze sie nie bedzie dalo dojechac  😁 toz zawsze cos sie dzieje jak ja sie zaczynam wybierac na zawody 😉
czy ktoś może cos napisać na temat stajni w Wierzchowiskach bądź kenterze może byc na PW , po ile pensjonat i jakie warunki
Ale chodzi Ci o stajnie wierzchowiska-bystrzejowice czy wierzchowiska przy palacu? (bo tam chyba tez jakas byla)
W Bystrzejowicach nie ma miejsc i raczej nie zanosi sie by mialy byc  😎
stajnia przy pałacu ma/miała stronkę internetową z tego co pamiętam
chodzi mi o ta w pałacyku, nie w bystrzejowicy
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
12 lutego 2010 06:40
w Kenterze też nie sądzę, żeby były miejsca, bo mają teraz dużo źrebaków, ale możesz zadzwonić  😉
Kenter na pewno nie ma miejsc, bo jakiś miesiąc temu moja znajoma jeździła tam się pytać o pensjonat i warunki z tego co słyszałam niezbyt fajne...


kasieq ja też mogę dostać PW o Mełgwi? proszę  :kwiatek:

musze gdzieś wyprowadzić się z koniem na wakacje  🙄
pony   inspired by pony
12 lutego 2010 08:51
Kaprio, czyli nie dałaś rady uprościć. Może to i lepiej. Jak będe wtedy w Pl to jade z Tobą🙂

yga- no! fajosko🙂😉
chodzi mi o ta w pałacyku, nie w bystrzejowicy



http://www.wierzchowiska.pl/?page_id=zparkowy&sub_id=2

prosz 😉!
dwa telefony więc dzwoń
Kaprio, czyli nie dałaś rady uprościć. Może to i lepiej. Jak będe wtedy w Pl to jade z Tobą🙂

yga- no! fajosko🙂😉


no ba - jasne ze jedziesz! 😀 pomocy kazdej (nawet duchowej 😉 ) potrzebuje duzo! 😀

pisze Ci PW
czym moze ktos na terenie Lublina chce sesje zdjeciową?? ❓
pisac PW 😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
12 lutego 2010 15:47
Mati bawisz się w fotografa?  😁

Kenter ma fajne warunki na wakacje, bo większość koni wyjeżdża więc nie ma zbyt wiele szkółkowiczów, a zwierzaki od rana do wieczora stoją na wieeeelkim wybiegu  😉 ale w zimie niezbyt ciekawie.
tak smarciq zaczołem sie bawic 😁
pony   inspired by pony
12 lutego 2010 18:20
Smarcik, a my kiedy umawiamy się na zdjęcia? 🙂
A ja już ze swoim dresiażowcem w Pólku stoimy 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się