Poszukiwany/poszukiwana

poszukuje klaczy, miała na imię KARINA ur 5 luty 1997r
raczej jako nn
m Kometa
o Emos kf

w 2000 r została sprzedana w okolice Imielina, razem z 4 innymi końmi z leśniczówki
klacz gniada, wąska latarnia, dwie skarpetki na tylnych nogach
raczej niska, ok 150-160 cm

Naciau
O to niedobrze. Zycze wam powodzenia w szukaniu, mam nadzieję ze sie odnajdzie : ) dla koleżanki wielki szacunek za chec pracy z takim koniem, te akcje nie wyglądały zbyt bezpiecznie..
galopada_   małoPolskie ;)
09 lutego 2010 15:49
poszukuje kogos z okolic Sandomierza kto wie cos o gniadym wał. Dunaj młp  👀
Czy ktoś miał do czynienia/ posiada zdjęcia ogiera Boraks po Bujak od Boria po Czar?
Hadziongowa   Pasja jest czymś więcej niż szczęściem
12 lutego 2010 13:15
Poszukuję informacji o ogierze MAKLER II  (o: Emerson xo    m: Makala xo)

ciemnogniady ur 2000 r.
Startował pod Jarosławem Sulowskim
Chciałabym się dowiedzieć co teraz z nim się dzieje i prosić o jakieś zdjęcia .
Jest to tatuś mojego konia.





Hadżi ( o: Makler II  m :Hańcza)
Poszukuję:

CUDAK WLKP

wałach, urodzony 27.01.1994r

O. Cytrus wlkp (po Argus II)        M. Ania wlkp

Kasztan z 4 sporymi skarpetkami, łysiną i plamką na brzuchu. Sprzedany gdzieś ze szkółki jeździeckiej "Hucuł" we Wrocławiu. Chory na COPD. Palenie wielkopolskie.



LORD LANCASTER SP

ogier lub wałach, urodzony 24.02.2001r

O. Court hol (po Cambridge)         M. Lutynia wlkp

Maść najprawdopodobniej gniada lub skarogniada (został sprzedany jako niespełna dwulatek, dlatego maści nie jestem pewna). Dwie skarpetki na tylnych nogach i gwiazdka na głowie.




Jeśli ktokolwiek coś wie, widział je, ma jakiś ślad, będę bardzo wdzięczna.
Edit. Dodałam zdjęcia.
Hadziongowa

Właścicielem Maklera II jest SO Białka i tam też w tym roku ogier przebywa. Tak przynajmniej wynika z informacji niedawno zamieszczonych na stronie SO.

Mogę spytać z po czym jest Hańcza ?
Hadziongowa   Pasja jest czymś więcej niż szczęściem
12 lutego 2010 14:58
Hańcza małopolska po OStragonie oo .
Jest w Janowie Lubelskim.

Masz może jakieś zdjęcia Maklera ?
TanTal   Akademia Sztuki Jeździeckiej ,,TANTAL''
12 lutego 2010 21:41
Poszukuję konia o imieniu FORT  xo
Koń pochodził najprawdopodobniej z Udorza. Ma teraz o 11lat.
Będę bardzo wdzięczna za info co się z nim obecnie dzieje.
TanTal, a znasz rodziców?
Pursat   Абсолют чистой крови
13 lutego 2010 09:15
wciaz szukam:

Kary
to ciemnogniady wałach z odmiana na łbie (bodajze gwiazdka ze strzalka i gorna warga) i lewej zadniej nodze. rasy nn. Ma teraz ok 16 lat i 155 wzrostu. Kon w kwadracie, lekko pogrubiony, z trudnym charakterem...gryzł,rzucal sie na czlowieka.Chodzil po siodlem, ale nadawał się także o bryczki, niczego sie nie bał. Cięzki do ruszenia pod siodłem na placu, w terenie rewelacyjny. Zostal sprzedany w 2006 roku do pana z Tumlina Dąbrówki (woj świetokrzyskie).Teraz nie wiem co sie z nim dzieje. czy w ogole jeszcze zyje...


Arsena
to klacz rasy nn, kasztanka, bez odmian na nogach i z malenka odmiana na łbie, ok 155 wzrostu, nie gryzla i nie kopala, ale czesto przy głaskaniu "kwiczała"... Ma blizne na tyle nadpecia (na wyokosci 1/3 od stawu pecinowego) u lewej zadniej nogi, dosc widocza i duza. Podobno zostala sprzedana pod Warszawe dziewczynce do jazdy.

Nietety posiadam tylko takie zdjecia. Na jednym zdjeciu widac kawalek Arseny. 
Jesli ktos slyszal cokolwiek o tych koniach prosze o kontakt!!
Będe bardzo wdzieczna!
Pursat
Pikador stoi w Zabrzu w stajni Salopa. Jest własnoscia Ewy Skawrczynskiej-Wierzchsławskiej.
Pursat   Абсолют чистой крови
13 lutego 2010 14:30
Dziękuję za informacje. Odezwę się później na PW. :kwiatek:
paulina0803   Spójż jak w końskich chrapach, świeci róży zapach
13 lutego 2010 21:54
Witam!!!!
Poszukuję zdjęć klaczy małopolskiej o imieniu Druhna. O. Rahman xo m. Drynda po Saroyan xx. Urodzona 21,01,1991r. Hodowca: SK Ochaby.
Czy ktoś jest w stanie mi pomóc?? Będę wdzięczna.
TanTal   Akademia Sztuki Jeździeckiej ,,TANTAL''
14 lutego 2010 15:47
wendetta

Bodajże po Campetot.
Poszukuję:
Kasztanowaty wałach SP o imieniu Jarand, teraz ma ok. 14 lat, przez jakiś czas stał w Książu (z 8 lat temu...), potem podobno trafił do stajni w okolicach Jabłonnej.
Skarogniady wałach Akerman, duży koń policyjny w Wawie, stał w Górze k. Nowego Dworu, potem podobno na Legii.
Gniadego wałacha o nietypowym imieniu I...1 (IRAS), pochodzącego z Bieszczad (ale nie hucuł), podobno trafił do sportu i stał na Kozielskiej, czy ktoś może słyszał?
Bardzo chciałabym wiedzieć, co się z nimi obecnie dzieje.
Hadziongowa   Pasja jest czymś więcej niż szczęściem
18 lutego 2010 17:36
montana  dziekuję bardzo za te fotki ale niestety te mam 😉



Chciałabym wiedzieć cośbardziej aktualnego o Maklerze II
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
18 lutego 2010 18:09
CUDAK WLKP

wałach, urodzony 27.01.1994r

O. Cytrus wlkp (po Argus II)        M. Ania wlkp

Kasztan z 4 sporymi skarpetkami, łysiną i plamką na brzuchu. Sprzedany gdzieś ze szkółki jeździeckiej "Hucuł" we Wrocławiu. Chory na COPD. Palenie wielkopolskie.


Podpinam się pod prośbę! 🙂
czy ktos cos wie o karym wałachu xo BACA po Birkut, od Elegia (ale pewna nie jestem mamusi) konik powinien mieć teraz ok 15 lat, ma ok 170 cm i został sprzedany 10 lat temu z Lublina do Warszawy potem nic nie wiem niestety 🙁
Witajcie
Może ktoś spotkał się  z Brasilią śl od Banderola śl po Aron I śl ?
Gniada, rocznik 2004
Poszukuje info o koniu ATAMAN, ostatnio stał w Gajkowie, gniady, wielki, koło 20-tki, czy ktoś wie co się z nim stało?
btw. Gajków koło Wrocławia😉 Stal tam do lipca 2008r. - może dłużej...
Maćku, mam tam znajomą, mieszka w Gajkowie, jak nie wyleci mi z głowy to zapytam czy coś może się dowiedzieć.
Szukam 2 klacze, sprzedane gdzieś w opolskie krainy:
1. Enigma (Euryda-Boesingfeld|) - kara, wzrost ok. 172 cm,  ur. ok. 1999-2000r.
2. Euforia (Egida - Maram) - kasztanka, ładna odmiana na głowie, białe skarpety, wzrost też ok. 170 cm, ur. ok. 2000r.
Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie.. byłabym wdzięczna 🙂
Zna ktoś tego konia???   http://gieldakoni.com/index.php?strona=sprzedam12&id=12467
Diament 4lata


Poszukuję kogoś kto znał kobyłke młp AMIBARA ur w 1981 roku, maść ciemnogniada, stała pod Warszawą.
karolciaequilano   marzenia się spełniają
23 lutego 2010 21:34
Szukam informacji na temat wałaszka  małopolskiego IBIS. Rok urodzenia 2000, wysoki, maść gniada. Gdzie się znajduje 🙁 ? Po jego sprzedaż przez mój klub nie mam informacji na jego temat. Jeżeli ktoś wie, proszę o pw 🙂 Z góry dzięki  😉

karolciaequilano, gniady młp Ibis stał u nas w stajni jakieś 3 lata temu, ale nie jestem pewna wieku itp. Napisz do użytkowniczki Jamaika.
karolciaequilano   marzenia się spełniają
23 lutego 2010 22:10
Burza-dzięki :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się