Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

żaden problem 🙂 jak widac jestem od uświadamiania :P
tylko dlaczego zawsze musicie przyjeżdżać jak mnie nie ma 🏇
Jedynie Dramkę widuję.
Bo Dramka jest stałym klientem  😉 I pośredniczy w zakupach dla tych bidulek które nie mają u siebie wspaniałego Decathlonu  💘

Tylko szkoda że ta Dramka jest wstydliwa  😡
W Deca Okęcie są przecenione wodze (zapomniałam jak się nazywają, pewnie Thaya pomoże- takie z gumą w różnych kolorkach, niestety na stronce ich nie znalazłam) z ok 120 na 64 zł.
majeczka   Galopem przez życie!
11 lutego 2010 21:29
thaya, no ja to się wybitnie z Tobą mijam ale ja rzadko bywam to może dlatego
W Deca Okęcie są przecenione wodze (zapomniałam jak się nazywają, pewnie Thaya pomoże- takie z gumą w różnych kolorkach, niestety na stronce ich nie znalazłam) z ok 120 na 64 zł.


edukacyjne, z różnymi kolorami na gumie, ale małe rozmiar PS czyli Pony. U mnie się już nie uchowały.
🚫  o właśnie takie;] słowa mi zabrakło...  🚫
a czy nikt nie ma w swoim decathlonie jakis polarowych derek przecenionych? :kwiatek:
są dwa modele przecenione z 209 na 119 u mnie, ale 5 sztuk było wczoraj.
Ja w ubiegłym tygodniu kupiłam w Torpolu ochraniacze magnetyczne na przód, profilowane, z zeszłorocznej kolekcji. Kosztowały duuuuużo mniej niż te z aktualnej kolekcji. Było też kilka par ochraniaczy nieprofilowanych w jeszcze niższej cenie. Jeżeli ktoś jest zainteresowany tym produktem, to warto skonatkować się z firmą - być może coś jeszcze zostało.
Jaka cena za przód??
Ada   harder. better. faster. stronger.
11 lutego 2010 23:04
Olivia7, a gdzie kupowałaś ?
trzeba uderzac bezposrednio do Torpola- adres na ich stronce, polecam kontakt z Ewelina. a ochraniacze... mhm🙂 zastanawiam sie czy nie zabrac na troche Drapkowi i nie posiedziec w nich, bo efekty widoczne🙂
thaya a mowisz o derkach??
majeczka   Galopem przez życie!
12 lutego 2010 07:09
Donia Aleksandra, Thaya mówi o derkach polarowych, jak byłam wczoraj to były jeszcze
Ile te ochraniacze magnetyczne kosztują na promocji??
Czy ktoś wybiera się do Decathlonu na Targówku i nie kupiłby mi ochraniaczy transportowych (tych w promocji po 119)?? Byłam dzisiaj na Alejach Jerozolimskich i na Okęciu i nie było ich a bardzo mi zależy, odebrałabym w poniedziałek :kwiatek:
Jakbym była na chodzie bym Ci kupiła ale jestem udupiona w łóżku  😤
uu to nie dobrze, zdrowia życzę :kwiatek: ja rano wyjeżdżałam z Wawy do Kielc i dałam radę obskoczyć tylko południowe Decathlony..
Nie może THAYA ci odłożyć?
Thaya dałabyś radę odłożyć mi ochraniacze transportowe, w poniedziałek bym po nie przyjechała??
załatwione na PW 🙂
Olivia7, napisz ile zapłaciłaś.

Zaczyna mnie irytować, że informacje o cenniku Torpol są tajne przez poufne i niedostępne nikomu, chyba że zadzwoni do firmy.
Burza - ja jak kupowałam ochraniacze stajenne płaciłam 340zł za przód i 370zł za tył. Żadna to promocja była, ale ochraniacze były potrzebne. Negocjować ceny się nie dało - niestety nie chcieli nawet podjąć się rozmowy  🤔.
majeczka   Galopem przez życie!
12 lutego 2010 20:35
Burza, nie tylko Ciebie, dlatego kupiłam magnetiki z Anglii (a dokładniej D&A mi zamówiła) i są extra i tanio wyszło i mam gdzieś Torpol i ich ukrywanie cen
Amarotsa, uff. No ale opinie mają rewelacyjne.

majeczka, a te z Anglii ile Cie wyniosły?
ja napisałam e-maila dzień po tym jak Olivia7 napisała że są promocje, dostałam jakiś cennik

ochraniacze profilowane kosztowały 200zł a zwykłe proste (które wg. mogą się zsunąć) 150zł, ale już żadnych nie było

były też przeceny na derki magnetyczne
Ada   harder. better. faster. stronger.
13 lutego 2010 09:58
A ja wysłałam do nich e-mail w nocy, zaraz po tym jak napisałam post (powyżej) i do tej pory nie dostałam odp. :/

W AMIGO-KONIE.PL 20% zniżki na wszystkie produkty z grupy A, B, i C !!!
Z okazji WALENTYNEK !
W okserze wszystko -5%  😉
korsik, 200zł to bardzo dobra cena 🙂 dzięki za info 🙂
Ada   harder. better. faster. stronger.
13 lutego 2010 10:37
Za 200 to też bym brała bez zastanowienie ale korsik napisała że już nie mają.
Sama nie wiem... może zadzwonie, ale dzisiaj sobota więc pewnie i tak nic z tego.

Burza gdybyś się z kimi kontaktowała i okazałoby się że coś jeszcze mają z ochrniaczy to daj znać.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się