Kącik Rekreanta cz. III (rok 2010)

Właśnie zdjęcia robiła koleżanka, która nie ma dzisiaj neta 🙁 Jutro dostanę je na pendrivie...
wątek zamknięty
Weronika*Wilga  :kwiatek:, ja też się bardzo cieszę 😀

_kate Super, gratulacje!  💃

m0niSka spokojnie, wyrobi się chłopak! 😀

Alice czasem jest gorzej żeby było tylko lepiej! Powodzenia jutro.  😉 😉

A ja wrzucam Czołga z dziś 🙂







wątek zamknięty
dziękuję wszystkim!  :kwiatek:
czy będą filmiki i zdjęcia? to zależy od portalu trójmiejskiego, bo dziewczyna, która miała nagrać mój przejazd nagrała tylko jak się kłaniam i zjeżdżam z czworoboku  😵 . Ale na jednym z portali są zamieszczane zdjęcia i filmiki, więc może gdzieś się załapałam.

powiem szczerze, że czuję mega kopa w dupsko i chęć do dalszego dłubania. Na bank  pojedziemy następne ujeżdżeniówki, też Petkę. Miałabym ochotę zdawać srebrną odznakę, ale nie wiem czy będę w Gdańsku 27 lutego i jesteśmy w fazie nielotów, więc skoki wydają mi się wielkim wyzwaniem  👀

jestem normalnie przedumna z mojego czubka  😍  💘

i wcale nie było tak źle Alice- kucyk bał się i gapił, ale przecież tam był groźźźźźźźźźnnnnnnnnnyyyyyyyyyy stół. Z KRZESŁAMI!!! z boku wyglądało to ładnie, więc uszy do góry!  :kwiatek:
wątek zamknięty
A kiedy zwykle pojawiają się tam zdjęcia? Bo jestem ciekawa co tam mają 😉

_kate, ale ja też teraz jestem bojowo nastawiona. Chciałabym teraz regularnie startowac  😁
wątek zamknięty
m0niSka, myślę że z czasem będzie, a duże dla mnie to 70-90cm  😁
Alice, będzie lepiej, nie poddawaj się, chłopak jeszcze nie zaaklimatyzował się w nowym miejscu, czekam na zdjęcia  😀
wątek zamknięty
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
13 lutego 2010 19:10
_kate, Alice, -debiuty nigdy nie są łatwe... 🏇 niestety na kate_ się spóźniłam i zobaczyłam Barkasa w dereczce tylko 🙁...za to Chonsu jak wjechałaś na halę,to byłaś tak przerażona,że aż blada ze strachu 🤣...wyluzuj dziewczyno i od razu będzie lepiej 😅

dlaczego nikt Quaidzie nie gratuluje? wygrała dziś CC 🙂  👀 😅
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
13 lutego 2010 19:14
moze dlatego ze to KR 😉 i sie tutaj nie chwalila 🙂
wątek zamknięty
Blądek fajne śnieżne fotki, ALE siodło masz strasznie na łopatkach!! Do tyłu, a jak zjeżdża kombinuj z podogoniem 🙂

Quaida wow, to jest coś  😀
wątek zamknięty
Ktoś, teraz już wyluzuję, to wcale nie jest chyba takie trudne jak koń nie świruje😉 Bo ja wyobrażałam sobie niewiadomo co i że muszę wszystko zrobić idealnie.
Pewnie przez te moje nerwy on też zaczął sie bać.

Ale wtedy na rozprężalni naprawdę mało brakowało żebym zostawiła tego konia i sobie nie poszła 😉
wątek zamknięty
okwiat   Я знаю точно – невозможноe возможно!
13 lutego 2010 19:35
Alice pierwszy raz najgorszy niestety, pewnie Wam obojgu stres się udzielił, ale zupełnie nie masz się czym przejmować! Teraz będzie już z górki. Wiesz czego możesz się spodziewać po kopytnym 🙂 A wynik wcale tragiczny nie jest. Jeśli było jak opisujesz to wynik jest powiedziałabym dobry  😁 Więc głowa do góry i wypatrujcie kolejnych zawodów!  😀 Ja i tak Wam gratuluję!
Blądek Tobie też zapomniałam pogratulować efektownie przeprowadzonej rozmowy z rodzicami  😉 Tak trzymać  😉
Ktoś a czemu Quaida sama się nie pochwali? Ja za pierwsze miejsce w CC to nawet pokłony bić mogę 🙇  🙂

A ja trzymam kciuki sama za siebie i za to żebym niebawem może mogła na stałe jeździć na czymś odpowiadającym moim rozmiarom  😵 Ale pojawiła się iskierka nadziei  😉 Na razie śmigam na Salinie forumowej (forowej czy forumowej cholera bo nigdy nie wiem... ❓ 😵 chociaż na czerwono mi podkreśla forowej...) saluchy i wygląda na to że będę miała okazję częściej się na niej powozić. Zawsze to nowe doświadczenia i przede wszystkim normalny duży koń  😉 Wreszcie moje nogi zaczynają żyć moim a nie własnym życiem  😁
Kaprikorn chodzi na lonży i dźwiga mnie po 15minut dziennie... Ale mimo lekkiego postępu na przód od czasu akcji o nazwie rollkur  😂 ostatnio straciłam ochotę na jazdę na nim...
wątek zamknięty
To jednak będziesz na stałe jeździć na Salinie? 😉
wątek zamknięty
okwiat   Я знаю точно – невозможноe возможно!
13 lutego 2010 19:51
Absolutnie nie pisałam w tym kontekście o Salinie !!!  😉
A ja trzymam kciuki sama za siebie i za to żebym niebawem może mogła na stałe jeździć na czymś odpowiadającym moim rozmiarom  😵 Ale pojawiła się iskierka nadziei  😉
wątek zamknięty
A czemu straciłaś ochotę na jazdę na Kaprikornie? Współpraca się nie układa?
wątek zamknięty
okwiat   Я знаю точно – невозможноe возможно!
13 lutego 2010 20:06
Dzionka Współpraca się nie układa? z koniem się ostatnio układa  😁 Tylko z kim innym średnio, ale to już nie jest do rozmowy na forum...  😡 Kaprioleczka wraca do PL 3-4 zabiera go na zawody 13-14- będę im luzakować  😁 Z Kaprikornem jest lepiej, Ascaia ostatnio nas odwiedziła, zrobiła jakieś zdjęcia, może kiedyś mi je wyśle  😉 Udaje się jeździć w dole tak jak radziliście, ale niestety dopiero po 30minutowym rozprężeniu i proszeniu go żeby może jednak się rozluźnił i nie przykładał ryja sam z siebie do klaty... Dlatego teraz przed każdą 15minutową jazdą lonżuję go na trójkatach. Wsiadam, robię przejścia, od czasu do czasu jakieś zwroty na przodzie i koniec naszej jazdy. Dodatkowo koleżanka mi go obtarła i ma teraz jakąś bolesność pleców. Nie wiem też czy nie przeze mnie. W końcu wyglądamy jak słoń na mrówce... Więc codziennie robię mu wcierki rozgrzewające i zakładam derkę... A grzbiet jak nie pracował tak nie pracuje. Nawet na lonży partia pleców za siodłem jest zapadnięta. Jak radziła halo- ustawiam mu szeroko drążki na kłus, ale zdaje się że drążki to coś czego K bardzo nie lubi i jak musi przez nie przejść od razu się spina...  😵 Mam po prostu jakiś zły okres ostatnio. Kaprioleczka dała mi za darmo konia do jazdy a ja marudzę... Ale niestety mam tak w naturze, że lubię utrudniać sobie życie...
wątek zamknięty
Alice, widziałam was dzisiaj! Jak wracaliście z hali, gadałaś wtedy przez telefon? 👀 😁
wątek zamknięty
Quaidzie gratulowałam osobiście na hali  🙂
Ktoś, nie widziałam Cię  👀

nie wiem, czy sie jutro powstrzymam żeby nie porzeźbić  👀 może jakaś wycieczka na tor? jacyś chętni?
wątek zamknięty
Hm... chyba tak. Ale już wieczorem, na kantarku po naszym cudowym czworoboku na oklep? 😉
wątek zamknięty
Okwiatko, ten rudy arabiszon to nie ciasteczko madziowe, a zupelnie cos innego 🙂 ona jak slyszy dzwonek (wchodzac na parkur) to sie cala gotuje i jest gotowa tylko do scigania sie  🤣 wiec uklon jest w galopie i nie ma czegos takiego jak stemp - chyba ze po parkurze 🙂 z jednej strony ja na niej na sznurku na szyi jezdze bez zadnych problemow, z drugiej czuje kiedy niuniacz potrzebuje sie wybiegac - wtedy zbawieniem jest tor wyscigowy.. ona po prostu tego potrzebuje i po takim wybieganiu znacznie lepiej pracuje 🙂

ja dzis szczesliwa. zmeczona po pracy kosci wymeczylam na grzbiecikach kochanych. to lubie  😀
wątek zamknięty
Nie, chyba na tranzelce, prosto z hali szliście(?) Mijał was gruby kasztanek : P

_kate, tor? Ja jutro się wybieram, ale z rańca 😎
wątek zamknięty
okwiat   Я знаю точно – невозможноe возможно!
13 lutego 2010 20:21
magda ja wiem że twoje rude to nie rude madzi, ale pytałaś czy wyobrażam sobie rudego araba na czworoboku więc odpowiedź brzmi TAK!  😁 niestety nie każdy arab posiada takie predyspozycje i charakter jak Hamitek  😉
PS. stęp nie stemp  😁
wątek zamknięty
To nie pamiętam, ale to pewnie my :P Kucyk taki dośc charakterystyczny. W granatowej derce😉
wątek zamknięty
Tak, tak! Granatowa derka! 😀
wątek zamknięty
nigdy nie pamietam czy step czy stemp :P
a co do rudzika to tylko mowie jakie toto jest, w kontekscie 'czy wyobrazacie sobie rude (konkretnie TO rude)'  😁
jesli czworobok bedzie torem wyscigowym to TO rude ma duze szanse  😁
wątek zamknięty
gozya, a jutro będziesz? 😉
Czemu nie startujesz?
wątek zamknięty
Okwiat, odpisz mi na PW albo na GG, coooo? 🤣
wątek zamknięty
Przepraszam za wtrącanie się do dyskusji ni stąd ni zowąd, ale
okwiat !! uduszę! Rudy i predyspozycje do uj. 😂 serducho ma wielkie i dla mnie zawsze będzie mistrzuniem, to fakt. Ale nie oszukujmy się- sama precyzja na czworoboku w którymś momencie przestaje wystarczać i tu trzeba powiedzieć pas 😉
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
13 lutego 2010 20:33
magda, stęp jak tępy a nie jak tempo 😉 ja tak zawsze kojarze 😀
wątek zamknięty
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
13 lutego 2010 20:37
_kate, siedzieliśmy na trybunach dość długo i jak zwykle uzdrawialiśmy polskie jeździectwo 😉 kręciłaś się z hanulą.
z Leną się widzieliśmy, z Madź i po 2 czy 3 przejeździe w amatorach się zmyliśmy.
wątek zamknięty
kujka,to mi jeszcze bardziej mieszasz :P mi jakos ortografy w ilosci jeden na jakis czas nie przeszkadzaja :P
nie pojmuje po kiego licha mamy te rozne u i ó, ż i rz, h i ch itd itp itd itd........... masakra..
wątek zamknięty
okwiat   Я знаю точно – невозможноe возможно!
13 lutego 2010 20:43
madzia idź się uczyć, bo nie będzie mnie potem miał kto za darmo leczyć  🤬  😁 nie siedź tyle na volcie, wiesz dobrze że masz niedługo ciężkie zaliczenia  😁 Prawda?  😀iabeł: Ja tam fajniejszego araba ujeżdżeniowca osobiście nie znam (nie przeczę że istnieją lepsze  :hihi🙂, a że jak już wspomniałam istnieje coś takiego jak wolność słowa to mogę to powtarzać do woli  😂 A Ty się tu nie udzielaj tylko do książek  😁
magda a wstaw coś swojego Rudego!! Pokaaaa póki mam wenę na siedzenie na volcie (pewnie za 2dni znowu mi przejdzie i zacznę od nowa czytać wątki dopiero za tydzień  😉)
fin pw poszło  😉
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.