Kącik Rekreanta cz. III (rok 2010)

okwiat, nic nowego  ni mam.
ze staroci to moze cos takiego:
parkur 130


moj ulubienszy portrecik


proporcje jakto moje jeszcze nieco za grube 4 litery wygladaja na rudzikowym grzbiecie (a raczej tak bylo jakies 2-3 lata temu🙂😉


i w zywiole, kiedy to jeszcze predkosci sie balam nieco i posylu nie robilam 😉
wątek zamknięty
okwiat   Я знаю точно – невозможноe возможно!
13 lutego 2010 20:57
magda posylu? Co to? Fajne Rude! I parkur 130? Wow!  👍 Ja niestety nie lepiej na Kaprikornie wyglądam. Raczej dużo gorzej, więc nie martw się  😉 To kiedy macie jakieś zawody skokowe najbliższe?  😀iabeł:
wątek zamknięty
posyla sie konie na wyscigach 😉 takie "pompowanie" rekami o szyje tuz przy klebie.
wątek zamknięty
okwiat   Я знаю точно – невозможноe возможно!
13 lutego 2010 21:10
aaa w sensie że posyŁa  😁? Ojjj ja bez polskich znaków nie rozumiem nic  😁
wątek zamknięty
ja oczywiscie nie startuje na niej 🙂 tylko jestem ta dobra co pogada z koniem, poglaszcze, a po parkurze jakistam komfort probuje zapewnic 🙂 a zawody pewnie za tydzien, ale pewnie 'tylko' L. pomalu wracamy do formy po 2 latach latania po lakach. jak popatrze na te stare zdjecia to widze ile brzucha jeszcze do zrzucenia a ile miesnia do odbudowy..
ale za to ja chyba w lepszej formie jestem i jak kondycje odrobie to bedzie najs 🙂
moze juz za 2 tygodnie bede widywac rudzinke codziennie to sie za siebie wezmiemy wzajemnie  😁

a posył - tak, tak, wyscigowy. zwierzatko kariere na torze probowalo robic i ewidentnie jej nawyki zostaly. tak wiec jak tylko mamy jak - wplatamy w trening bieganie po torze 🙂 zreszta - kilka koni bralam dosc regularnie na tor i wszystkie po takich przebiezkach chodzily po prostu lepiej 🙂
wątek zamknięty
Dzięki dziewczyny :kwiatek: nie chwale się bo po prostu nie lubię, albo jestem zbyt nieśmiała 😡 poza tym nie jechało mi się najlepiej i chyba trochę za dobrze nas wysędziowali.  Jak jutro Azi będzie tak kiepsko chodziła jak dziś (wczoraj... już po 12 😉) to nie wróże nam dobrego wyniku bo pierwszy raz jedziemy Inter I ...
wątek zamknięty
okwiat, wyślę, wyślę zdjęcia jak poobrabiam. I nie przesadzaj, żeś aż taaaaaka za duża na Kaprikorna. Może nie jest to proporcja idealna, ale też nic szokującego.
A zmianę w pracy widać bardzo pozytywną!
wątek zamknięty
Ja ostatnio nie jeżdzę. Nie wiem czemu. Przyjezdzam do konia i ciesze sie z Jego obecnosci 🙂 Bawimy sie, uczymy sztuczek , chodzimy na spacery do lasu. Wczoraj miałam wsiadac ale Miał taka radoche na śniegu ze jak nie on galopował na lonzy, brykał i łapał do pyska śnieg 🙂 Strasznie podobami się to ze teraz nawet przy koniach moge z Nim robic wszystko. Stalismy sie dla siebie partnerami ...
Kocham Go  💘 💘 💘
wątek zamknięty
Super fotka!!!!!!  😉
wątek zamknięty
Muffinka
Dzięki 🙂

A dzisiaj mój Małożon sam chciał wsiasc na konia 😀 Pierwszy raz od ponad pól roku 😀 Byłam dumna i szczesliwa 😀
Swoja droga od kad zostawiłam go z koniem samego to widze znaczna róznice w podejsciu 🙂 Sam przychodzi Rudego pogłaskać, kupuje mu smakołyki. A dzisiaj prosił mnie o zdjecia 😀 Nawet mi okazywał ze potrafi zrobic tak zeby Rudy sie uklonil 😀  💃 💘




wątek zamknięty
A ja już po drugim starcie.
Niestety nie było lepiej🙁 Kucyk moze trochę spokojniejszy (tylko na środku czworoboku zamiast kłusowac to mi chwile galopował w miejscu i potem sobie bryknął, plus wyszarpal mi z rąk wodze w stępie pośrednim, bo chciał wziąć na dół glowę od razu:/) ale ja dzisiaj beznadziejnie. Tak się skupiałam na tym żeby byl prosty, dojezdżał do płotków i nie świrował, ze jechałam wolniutko, kompletnie nie pilnując ruchu i impulsu.
Wyszło kiepsko. Jak zobaczyłam zdjęcia to sie załamałam, szedł jakby miał sparaliżowane przody, wykrok 5 centymetrów i rolkur O_O  :] Skończyło się na 54,5% i wydaje mi się, że ten koń sie po prostu do ujezdżenia nie nadaje. A jesli nawet miałby kiedyś chodzić to potrzebuje jeźdzca, który potrafi coś z niego wyciągnąc a na pewno to nie jestem ja.

Doczekam jeszcze do nastepnych zawodów i wracamy na naszą wieś!
wątek zamknięty
Alice, nie przesadzaj 🙂 nie bylo tak zle, wczoraj was nie widzialam, ale dzis zerkalam jednym okiem i tragedii nie bylo. to Chonsu pierwsze zawody, pierwszy tydzien na hali. oswoi sie, objezdzi i w marcu napewno bedzie lepie 🙂
wątek zamknięty
bianca   At first I'm shy but then comes wine.
14 lutego 2010 14:57
magda 130?! wow, a jak duży jest Rudy?
Hypnotize zazdroszczę tego partnerstwa..

Ja się chwalę jeszcze jedną fotką z sesji jeszcze styczniowej. Tak długo już u niej nie byłam, że należy mi sie solidna kara  🤬. Ale nadrobimy, nadrobimy.  😁
wątek zamknięty
Hypnotize - więcej takich Małżonów ! 😅 Wygląda bardzo profesjonalnie.

Alice - Początki zawsze są trudne. Powodzenia na następne dni 🙂

A my odśnieżamy, dramatyzujemy w galopie, zjadamy śnieg i się relaksujemy  💘
wątek zamknięty
Hypnotize FARCIARO TY  🤬
wątek zamknięty
Losse, następne zawody dopiero za miesiąc i boję się, ze będziemy przechodzić przez wszystko od początku...
Ale mam za to jedno ładne zdjęcie  😍
wątek zamknięty
vissenna   Turecki niewolnik
14 lutego 2010 15:24
U nas w stajni dziś wszytko w nurcie walentynek.
Każdy z prezentem walentynkowym do konia przychodził  😂

I nawet jak na tygodniowa jazdę to Łaciate super chodziło.
wątek zamknięty
rudA ma jakies 143-146cm. nie pamietam nawet.. 150 na bank nie ma
wątek zamknięty
Witam Drodzy Rekreanci :kwiatek:

Bardzo dawno u was tu nie pisalam, ale czytam dosc reguralnie, a przynajmniej staram sie 🙂

Alice, _Kate gratuluje startow 😅 kazdy czworobok to nowe doswiadczenie. mam nadzieje ze kiedys bedzie okazja porywalizowac 😀 (dla mnie to chyba w specjalnej klasie LL :hihi🙂
Hypnotize ja rowniez gratuluje malzonka 😀 fajnie, gdy ma sie 2 ukochane osoby jednoczesnie przy sobie 😉
Blądek. zycze milego "smakowania" posiadania konia 😀 dzierzawa to juz duzy krok do kupna 😉
fin jak tam Iskra?
magda Ruda najlepsza!!
Burza co u Pączka slychac? 🙂 dawno nie widzialam waszych zdjec 😉
Claudia twoj chłop to juz prawie dorosły facet jest 🙂 jak tam sie uklada wspolpraca z dzierzawca?


ja wstawiam jedno nowe 😉 z pastwiskowania 🙂
wątek zamknięty
Alice- Ważne, że pierwsze koty za płoty. Będzie lepiej! 🙂
Dziś fajnie się nam jeździło, ale zdjęć z jazdy jeszcze nie mam.
Za to takie jedno pana konia w nowej, jeszcze oklapniętej fryzurce:

Pozdrawiamy 🙂
wątek zamknięty
okwiat   Я знаю точно – невозможноe возможно!
14 lutego 2010 16:15
😁 Tristia Widzę że w Białej też sypie. Ja dzisiaj ledwo zdążyłam na autobus do stajni przez te zaspy... Prawie się wywróciłam po drodze, bo chodniki nie odśnieżone...  😵
Losia co tak skromnie? Dawaj więcej swojego pięknego kopytniaka!
vissenna a ja zapomniałam że dziś walentynki...  😵
Alice to ile Wy tych zawodów macie  👀 Niedawno wróciłaś a już znowu jakieś się szykują?  🤔 ZAZDROSZCZĘ!!! Wstaw coś z przejazdu!
Hypnotize uwiebialm patrzeć na takie "familijne" wyprawy do stajni. Dzisiaj wracałam do domu z koleżanką i jej mężem. Nic wspólnego z końmi nie ma, ale zawsze jej pomaga, jak koń był kontuzjowany to stępował go w ręku po 40min dziennie gdy żona nie mogła 😀 Kochani są  🙂
wątek zamknięty
okwiat, własnie malo ich mamy 😉 raz zrobili miesiąc po miesiącu i to akurat w trakcie zimy, stąd też ta decyzja o moich chwilowych przenosinach do stajni, gdzie te zawody się odbywają.
Fotki z przejazdu są raczej srednie, bo mój aparat ma mały zoom, ale kolezanka z wczoraj ma ładniejsze. No i koń się lepiej rusza, więc sa lepsze ujęcia. Niestety jeszcze mi ich nie przesłała 🙁

krzywy zad:]



i uwaga - obszerny kłus mojego zestresowanego konia  😂

wątek zamknięty
przezylam moje pierwsze w zyciu zawody, zadebiutowalam w L 💃 bylo.... ciekawie 😂 jestem strasznie zadowolona, ze udalo mi sie pojechac caly parkur do konca, byloby ladnie gdyby nie moje dwa wylamania(eliminacja, ale towarzyskie wiec moglam jechac reszte) Im blizej bylam strasznego oksera tym wieksze mialam oczy, 😲 takie albo wieksze 🤣
Ogolnie mialam jechac sporo nizszy konkurs na zupelnie innym koniu, ale wyszlo jw.  I tak jestem dumna chociaz sama nie wiem z czego. Podobalo mi sie 🏇
tu juz zaciesz po przejezdzie 😀
wątek zamknięty
barbor, gratulacje  😉 gdzie były zawody?

my się możemy pochwalić w sumie owocnymi feriami  🏇 w pierwszym tygodniu koninka chodziła głównie terenowo i saneczki ciągała, a w drugim wylądowaliśmy na ujeżdzalni, dwa dni na haku i póżniej a ... wędzidle i w sumie to jestem zachwycona moim mega koniem  💃 Kłusy był całkiem niezłe, galopy wędzidłowe były jeszcze niezbyt, ale to ja nie potrafię jeździć  😁  Wyglądało to wszystko ponoć całkiem ok (oprócz galopu). Pamir ucywlilizował się bardzo, bo sporo bawiłam się z nim z ziemi. I w końcu stoi normalnie przy czyszczeniu, siodłaniu i wsiadaniu  😅

pozdrawiamy wszystkich Rekreantów z Pamirem  😉
wątek zamknięty
zawody w aro 😉

jakosc zdjec powalajaca ale to i tak jedyne jakie mam 😀
wątek zamknięty
bush dzięki 😡 ale ja wcale nie uwazam sie siedze jakos super,naprawde.Mase rzeczy jest jeszcze do poprawienia 😉 Tulipan w kwietniu kończy 5 lat, jest rasy sp z duzym dolewem malopolaka. Ogolnie to kochane,misiakowate konisko 😉
okwiat właśnie próbuje nie być frajerką 😁 ale bez pomocy Agi to bym nią została
Blądek. Twoje konisko jest przecudowne 😍 cukieras!
Hypnotize czadowe zdjęcia!
[Losia ja stanowczo domagam się również zdjęć pod siodłem!! 😉
Tristia nie zakopaliście się w tym śniegu? 😁 zima nas nie oszczędza w tym roku.


Dziewczyny gratuluje wszystkim startów! 😉
wątek zamknięty
fin jak tam Iskra?

Ooo miło że pytasz :kwiatek:
Iskra dostała serię zastrzyków na kręgosłup i pewnie jest jej lepiej. W marcu zacznę wsiadać i wtedy zobaczymy, a na razie ganiam ją luzem 😁
wątek zamknięty
Alice kucyk jest śliczny i rewelacyjny i nic, co powiesz nie zmieni naszego zdania  😀

Barki dziś był genialny, a jaki czworobok zrobiliśmy! Szkoda, że sędziów nie było  🤣
wątek zamknięty
Hypnotize, bombowe fotki!!

Alice, coś ty, uszy do góry, daj mu się z tym wszystkim obeznać! 🙂 będzie coraz lepiej, na pewno, niech Cię to mobilizuje a nie gasi 🙂
wątek zamknięty
helcia   Wiedźma z czarnym kotem
14 lutego 2010 18:39
Alice będzie lepiej 😉

Tam gdzie jeżdżę, jeździ jeszcze chłopak, który jeździ raczej lepiej ode mnie. Wsiadł dzisiaj na panią Cotolinę od dość dawna (od kiedy ja na niej jeżdżę on na niej nie jeździł). Najpierw pochwałę przekazał mi właściciel, później chłopak, że kobyłka teraz jest fajnie ułożona (wcześniej przy wchodzeniu do jej boksu odwracała się zadem, zadzierała łeb tak wysoko że nie byłam wstanie nałożyć jej ogłowia), że o wiele lepiej chodzi (nie idzie z prawie pionową szyją, nie otwiera pyska przy najmniejszym działaniu wędzidła, nie jest już taka sztywna, stała się bardziej sterowna). Aż mi się urosło i było mi cholernie miło 🙂
Jutro wrzucę zdjęcia z sesji prawie że walentynkowej 😉
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.