Zdjęcia Naszych Koni cz. III (rok 2010)

Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
13 lutego 2010 18:56
[quote author=k_cian link=topic=14621.msg483896#msg483896 date=1266086521]
no to tak nieśmiało jedno..
[/quote]
nie kokietuj :P wszyscy wiemy, że rudy prezentuje się pięknie!

bardzo fajne portreciki. aż się słońca zachciało  :kwiatek:
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
13 lutego 2010 19:00
k_cian cudne fotki wiewiora 😜 jak zawsze 🙇
P.S co to za czaprak/pad na 1 foto?
wątek zamknięty
euro-star, sezamowy ten w dużą kratę

dziękujemy :kwiatek:  :kwiatek: :kwiatek:

wiecie dziewczyny.. ja w nim zakochana bezgranicznie i nieodwołalnie, a nie każdy musi to popierać 😉 bo ani to to ruchu nie ma wyjątkowego, ani linii wspaniałej nie trzyma, ani nie na poziomie wielkich profi ujeżdżonych koni... ciągle dłubiemy stare problemy
ale ma w sobie to coś, że normalnie mam go ochotę ucałować  😍

a jak wam się podoba, to wrzucam większą gromadkę z przekroju pewnego czasu















i najświeższe jakie mam, jak dla mnie urocze i oddające w 100% mentalność mojego wiórka  😁








i na koniec optymistyczny akcent  😁



a jak już naśmieciłam i spokojnie mogę zniknąć na kolejne pół roku  😁

wątek zamknięty
K_cian- Miło nam  :kwiatek:
Dziś Alkazar został obcięty na irokeza  🤣
Czemu tak dawno Was nie było?
Fotka z lonży i z za paśnika  💘
wątek zamknięty
dzięki 🙂 masz pw
wątek zamknięty
k_cian  Nareszcie Wiórek  😅 😅 😅
wątek zamknięty
K_cian
Ty masz tak jak ja z swoim rudym. Ze kocham bezgranicznie i nieodwolalnie... obawiam sie nawet ze po Nim juz nie bedzie konia,bo nie bedzie to miało sensu.
Swoja droga Twoj jest najbardziej rudy ze wszystkich rudych... i jest powalajacy 😀  🍴 💘
wątek zamknięty
k_cian - rudych sie nie da nie kochać  😎
wątek zamknięty
A ja znowu będę się roztkliwiać nad Kucem:



Więcej jutro 🙂

tulipan, teoretycznie jest taki plan, żeby jechać do Zbrosławic, ale to dość daleko, no i zaraz tydzień później będę jechać po rudego, a to mega trasa i nie wiem, czy ja tyle w koniowozie wysiedzę 😉 Poza tym chyba wolę poszlifować w domu nowe talenty Kucyka 😉 Na chwilę obecną to z pewniaków mam wpisany Radzionków.
wątek zamknięty
quanta,
jasne jasne, pewnie jak kukielka ma sznurki do łap przyczepione ... 😎

a tak po powaznie to respect za ten caly progres dla Ciebie i trenerki
wątek zamknięty
tulipan, fajny bandzior! 🙂

NeverEver, piękne foty 🙂
wątek zamknięty
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
13 lutego 2010 22:53
ale te wasze koniska piękne, ja dzisiaj chciałam zdjęć porobić i pogoda nie dopisała. Wiało i waliło śniegiem na maxa
ja mam chyba pecha  😵


nawet Waga nie yła z tego zadowolona  🤔
wątek zamknięty
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
13 lutego 2010 22:55
quantanamera, mi lajk it! 😉
wątek zamknięty
quanta gniady  😜
Widziałam Twojego na MPMK w tym roku i łapie za oko, więc miałam nadzieje podziwiać postępy na żywo.
No nic - do Radzionkowa też się wybieram  😉

Burza  :kwiatek:
wątek zamknięty
tulipan, heh, na MPMK to była mega porażka, to znaczy 100% pure Kucykowego charakterku 😀iabeł: Trenerkę pierwszego dnia tak przewiózł, że miałam ochotę sobie i jemu zapakować na łeb papierową torbę hańby. Nie pokazał nic z tego, co nieźle robił w domu - za to zademonstrował sędziom rozbudowane ego, dużą dozę własnej inicjatywy i taniec pod tytułem udam, że boję się wszystkiego. Plan na drugi i trzeci dzień zawodów w związku z tym został zredukowany do pojechania przejazdu posłuszeństwa, ciasno, tuptająco, ale po trasie wybranej przez jeźdźca, nie przez konia.
Wróciliśmy po zawodach i stwierdziłam, że muszę poważnie podejść do tematu sprzedaży Kuca - ba, był nawet jeden kupiec oglądać  😡 Na szczęście szukał konika dla córeczki 😀iabeł: Zostałam jednak z koniem sama na miesiąc (trenerka pojechała się urlopować i szkolić) i jakoś tak doszłam do wniosku, że bardzo fajnie mi się na Kucyku jeździ - a miałam jeszcze pod ręką drugiego, miłego konia 😁 A Swarovski chyba sobie przemyślał temat, bo od października - odpukać - nadal jest choleryczny i nie do zajeżdżenia, ale zdecydowanie się ujeździł, ułożył, wyluzowałe. Może dorasta - właśnie mu 6.5 roku stuknęło. Obym tylko nie zapeszyła 😉

Dobra, żeby nie było, że tylko przynudzam, to jeszcze kolejne (i już naprawdę muszę wracać do roboty):



To takie proste, przecież tylko się siedzi 😁


Więcej tych nóg w domu nie mieli 😉


Czasami bywa i tak, jak się przód rozskacze:


W ogóle są jaja, Kucykowi się tak spodobały wygiby, że po zakłusowaniu sam je proponuje, ba, dziś po przejściu do stępa zasuwał krokiem hiszpańskim, czego go nikt nigdy nie uczył 🤣 Chyba jest pod wielkim wrażeniem tego, że można się w ten sposób pod siodłem wyszumieć i jeszcze za to chwalą 😉
Ale żeby nie było, on się dopiero uczy - zanim będzie tak chodził czworoboki, to co najmniej pół roku przed nim.

Koniczka, dziękujemy, mnie chłopak też się bardzo podoba - taki Kucyk, a potrafi, kto by pomyślał 😀
wątek zamknięty
quanta Ja go widziałam na rozprężalni i podobał mi się 😉 Zresztą macha nogami jak opętany ...  😁
Heh, coś wiem na temat 'ja będę robić swoje, a ty tam na górze się nie wtrącaj'.
Mam kobyłę o dość 'ciężkim' charakterze. Doszło do C i trzeba było wrócić o klasę niżej 😉
No, ale czego się nie robi dla swojego pupilka z piekła rodem ...  😎
Przynajmniej ja zmądrzałam i zamiast się pałować oddałam trenerowi i przesiadłam się na 'automat'
(swoją drogą też nie lekki bo bezpośednio po Weltmeyerze).

Zdjęcie z HPP i czworoboku pod koniec którego zrobiłam rundę dookoła dzikim galopem.


[sub]wyyyyciągnięty to ona może godzinami [/sub] 😎
wątek zamknięty
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
14 lutego 2010 00:30
Quanta możesz zapisać mnie do grona fanek Kucyka 😜 Imię ma obłędne 😁 ruch jeszcze bardziej, więc wróżę Wam świetlaną przyszłość 😜 A tak na serio mam nadzieję zobaczyć go kiedyś na żywca, może wybiorę się do Radzionkowa kibicować 🙂

Tulipan jestem też fanką Twoich stworków, zwłaszcza rudej! Trzymam kciuki za Zbrosy, przywieź jakiś puchar i zdjęcia! 😎 Ja co najwyżej mogę pozazdrościć wyjazdu. Trenerka sama mi proponowała, ale na Nki z Jaśkiem za szybko na razie po kontuzji, a z Belfastem na kucykowe jechać mi się po prostu nie opłaca 🙁

I rozpaczam z powodu braku zdjęć! 😕
wątek zamknięty
dziękujemy, rudzi przekażemy 😉

tulipan, a co tak tylko jednym zdjęciem raczysz, he?

quantanamera, masz nad czym się roztkliwiać, bo niesamowity ten Twój kuc
widać całe serce i robotę którą włożyłyście z trenerką

LoveHorses, e tam pecha, bardziej niż śnieg IMO zaszkodził zdjęciom brak światła 😉

wątek zamknięty
Quanta- A pokażesz filmiki?  🙂
wątek zamknięty
Ja także pozwolę sobie na umieszczenie zdjęć z ostatniej jazdy. Przepraszam, że czarno biale ale wynikło to z nieumiejętności kolezanki w posługiwaniu sie telefonem🙂
wątek zamknięty
To ja was podręczę moją brudną krową  😀iabeł: 😀iabeł:


Moja dziewucha jest bardzo podobie umaszczona 🙂







wątek zamknięty
dawno nas nie było...więc troszkę fotek z walentynkowych bryków mojego micha  🤣 🤣  😉
wątek zamknięty
Quanta, ja nigdy, nawet na zdjeciach nie widziałam konia, który by się tak ruszał  😲
wątek zamknięty
Misio- Pysio z dziś 🙂


Nowa fryzurka jeszcze nie sterczy jak powinna 😉
wątek zamknięty
'Specjalny' koń w 'specjalnym' boksie, czyli Szlachta na włosciach  😎



[sub]wymiary to 8/3 m ...[/sub]
wątek zamknięty
Prawie mały "square-pen" heh  😂
wątek zamknięty
Tristia  😡 staramy się,staramy jak najmniej obijać 😉i tutaj  👍 dla milusi. A Gąbiemu super w tej nowej fryzurce! Jak tam jazda dzisiaj?
bush niezmiernie mi miło że koniuch się podoba :kwiatek: a co do mojego dosiadu to mnie zaskoczyłaś 😡 a jak tam współpraca z kobyłem się układa?
burza dziękujemy :kwiatek: jeszcze maaaaasa pracy przed nami. I również domagam się zdjęć Piorka!! 😍
tulipan zwinełaś mi nick 😁 fajne to młode. Masz więcej zdjęć?
armara jakie elegantki 😀
NeverEver cudny rudzielec 😜
ivett jaka fajna łatka 😉
naska82 ładny koń.Coż to? 😉Masz jakieś zdjęcie z jazdy?
wątek zamknięty
vissenna   Turecki niewolnik
14 lutego 2010 16:50
tulipan w głowie się od dobrobytu tej szlachcie poprzestawia  😁
wątek zamknięty
Moja klaczunia drugi dzień na lonży  😍 
wątek zamknięty
Ewciaa_- :kwiatek: Dzisiejsza jazda udana 🙂
Żeby nie było offa coś sprzed kilku jazd:

wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.