Jak zamawiać z HOOKS do Polski?

do mnie też dotarło  😜 piękne, cudowne, mięciutkie od spodu. Mam nadzieje, że nie będzie za duże bo się zapłacze
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
13 lutego 2010 10:02
a jaki rozmiar zamówiłaś?
Andre   I am who I am
13 lutego 2010 10:40
uff to chyba dobrze, że na mojego smoka wzięłam x-ful 😁
już nie umiem się doczekać marca 😀
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
13 lutego 2010 10:59
dzisiaj mam w planie sesje zdjęciową w terenie, modelka : Waga klacz młp. oczywiście w ogłowiu Hooksa model: Limerick , zdjęcia wieczorem  😉
naska82, a z tym nieszczesnym Artemisem lapiemy sie w promocje ?

Naska pisała parę postów wyżej, że się łapiemy, ale że będą dopiero w połowie marca  👿
HEJ, ZGODNIE Z ZAPOWIEDZIĄ WRZUCAM FOTY
NARAZIE TYLKO KANTARKI, OGŁOWIA JESZCZE NIE PSTRYKNĘŁAM
KANTARY SUUPERRRR, ŚWIETNA REGULACJA Z OBU STRON, BARDZO POLECAM, WYDAJĄ SIĘ NAPRAWDE TRWAŁE
śliczne! ile wychodziło za taki jeden kantarek?
ok 53zł , naprawde warto
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
13 lutego 2010 21:30
niestety pogoda nie dopisała, miały być ładne zdjęcia na otwartej przestrzeni w terenie  ale tak wiało i waliło śniegiem , że schowałam się w lesie i zdjęcia niezbyt ładne.


zastanawiam się czy nie sprzedać tego i  kupić o rozmiar większe.
faktycznie, jest za male..przez to naczolek nie opada tak jak powinien i po nachrapniku tez widac
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
13 lutego 2010 22:22
LoveHorses, to full?
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
13 lutego 2010 22:24
tak to full
więc jak coś to chętnie odsprzedam  🤣 🤣 oczywiście z bólem serca  🙁 bo jest piękne , zdjęcia nie oddaję prawdziwego uroku  🤔
a ja dzis przymierzyłam Full i Wam powiem, że mój koń nosi normalnie full a ten był na niego jakiś mega duży, musiałam dorabiać dziurki i chyba w pasku policzkowym też jeszcze muszę dorobić, więc wstawiam zdjęcia na modelu🙂

a tu w komplecie z napierśnikiem też z hooksa

Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
14 lutego 2010 15:58
ale wam ładnie w mexykańcu  😍 , ja sprzedaję  🙁 mojego fula i pewno podłączę się pod kolejne zamówienie u naski.
Jak tak patrzę na to twoje ogłowie to coraz bardziej podobają mi się maxykańce , a do tej pory raczej nie gustowałam w nich. Ciekawe jak moja księżniczka w takim czułaby się .
bianca   At first I'm shy but then comes wine.
14 lutego 2010 15:59
kalaa GENIALNIE!  😍
dziękuję  :kwiatek:  mi sie to ogromnie podoba.. chociaż nawet nie wiem czy nie za bardzo strojnie.. ale co tam;D raz sie żyje
kalaarepa to jedyne oglowie na zywo na polskich koniach z hooksa, ktore mi sie meeeeeeeeeeeeeeeeega podoba, piekny kon w pieknym zestawie- gratuluje!!
czy sa jakies promocje teraz? mozecie mi podlinkowac aktualny katalog czy cos? mhm moze Drapaczowi z okazji 2 lat bym cos sprezentowala?
Karla🙂 dziękuję🙂🙂 katalog jest na stronie
http://np.netpublicator.com/netpublication/n50680548 ale wszystkie artykuły są też tutaj www.hooks.se - "hast" dla konia, "ryttare" dla jeźdżca, tylko trzeba patrzeć na "Lagersalde" i zobaczyć czy dana rzecz jest dostępna
niestety dziś się kończy promocja na ogłowia i derki, ale można ustawić sobie newstseller żeby powiadomienia o nowościach i promocjach przychodziły na maila. Ja je mam;D jak coś przyjdzie to Wam dam znać! Przesyłka niestety 150zł więc tylko zamówienie grupowe wchodzi w gre. 🙁
deborah   koń by się uśmiał...
14 lutego 2010 18:25
a mi ono jakoś zupełnie nie pasuje do srokacza za duzo punktów rozpraszających uwage 😉

tak czy siak ogłowie piękne
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
14 lutego 2010 19:28
a ja się teraz zastanawiam nad ogłowiem dla moje wielkogłowej księżniczki.
Jakie ogłowia fajnie wyglądają na takich wielkogłowach w dodatku z odmianą ?

Dorotheah   मेरी प्यारी घोड़ी
14 lutego 2010 19:34
kalaarepa,

Przepiękne, aż kusi !
To są kosteczki z mosiądzu? czy barwiony metal (taki, że pewnie kolor zejdzie) ?
ja bym tego meksykańca brała gdyby w czarnym były srebrne dodatki i wykończenia... w złocie nie gustuję 😉 ale ogłowie jest super
LOVEHORSES na mojej kobylastej też jest przylegające i mimo że jest jeszcze zapas w naczółku to wcale nie wygląda tak ładnie jak na fotce hooksa. Niestety  🙁 ale ja zostawiam i tak bo mimo to ladnie jej w nim 😀, dziś nie było pogody na foty więc nie pokaże ale przy następnej okazji napewno.
a goha!! tak dokladnie tak jak piszesz😀 srebro plus czern 🙂 i byloby moje😀, ale tak czy tak  sliczne!!
to są kostki metalowe,  chyba są barwione ponieważ mosiądz jest nieco ciemniejszy i się aż tak nie świeci a te kosteczki się tak błyszczą że "aż dają po oczach" ;D, a czy zejdzie to nie wiem, wypowiem się za jakiś czas, ale wyglądają na solidne. Jutro sprawdzę na 100% czy to nie jest mosiądz.
Karla🙂, szkoda że drugiej wersji dla nas nie zrobili 😉
Hmm to teraz mam watpliwości co do rozmiaru. czy Artemis jest w wersji X-FuLL?
tak jest x-full... ja właśnie zamówiłam taki rozmiar - czarne ( nie wiem po co mi kolejne ogłowie skoro mam już to ale nie mogłam się powstrzymać - będzie na "niedziele do kościoła 😉 ), ale właśnie nie wiem czy nie będzie za duży na mojego, ewentualnie jakby ktoś miał Fulla a by było za małe, a na mojego X- Full za duży to mogę się wymienić 😉
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
15 lutego 2010 08:57
LoveHorses sprzedaj, ewidentnie za małe jak dla mnie,na moim opada idealnie jak na hooksowym zdjeciu i nachrapnik też inaczej niż u Ciebie leży. Jaki masz rozmiar teraz ?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się