Perfumy

Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
14 lutego 2010 18:04
Ramires może Bulgari Omnia Crystal? imo, bardzo świeży zapach.
a Chanel nie pachnie dla mnie starociem. Coco Mademoiselle jest specjalnie dla młodych kobiet 🙂
A co polecacie takiego owocowego, świeżego nie zalatującego starszyzną (jak np.Chanel)?
Strasznie podoba mi się DKNY Be Delicious, lecz moja matka go nienawidzi i nie chce kupić, bo powiedziała ze (cytuję) "Nie będziesz mi tu śmierdzieć taką trawą!"

No i jest problem. 🙄


White Medusa
Aqua di Gio - obie może nie owocowe, ale świeże i przyjemne.
Dzięki wszystkim!  :kwiatek: Przy najbliższej okazji sprawdzę wszystkie.

Edytka no niby nie wszystkie, ale te najbardziej znane mają w sobie coś takiego... no nie wiem jak to określić. W każdym razie kojarzą mi się ze starszymi paniami. 😉
A ja za nic nie oddałabym mojej wody toaletowej o zapachu Bzu z Yves Rocher http://www.yves-rocher.com.pl/product/show/pid/347  😍
Uwielbiam wszystkie ich kosmetyki o tym zapachu  😜
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
16 lutego 2010 09:00
Ja wolę mgiełkę mandarynkową.
Gillian   four letter word
17 lutego 2010 19:44
rzucę takie trochę "pytanie w przestrzeń".
Feromony w pormie perfum - działają czy nie? 😉 wg Was.

Bo kurde, głupia sprawa. Posiadam takowe coś, używam chętnie i namiętnie bo fajnie pachnie. No i hmm... odnotowałam zauważalny wzrost zainteresowania osobników płci męskiej w kierunku mojej skromnej osoby. I nie wiem czy to przypadek czy też ten pachniuch działa  😁
bruno banani-różowa moja wielka miłość  😍 😍
Nigdy nie miałam w ręce tych feromonów 😉 skąd je masz, Gillian?
Gillian   four letter word
17 lutego 2010 20:12
Hmm, trzeba by przeprowadzić eksperyment, żeby wiedzieć, czy faktycznie działają 😉 bo to równie dobrze może być totalne placebo 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
17 lutego 2010 21:44
Sama jestem ciekawa jak to i czy na pewno działa 🙂
Ada   harder. better. faster. stronger.
18 lutego 2010 12:49
Gillian, chodzi Ci o te FM ?
Jeżeli tak, to mój tata takich używa i z tego co mi wiadomo to po prostu są robione na bazie koncentratu ze znanych zapachów. I są niby intensywniejsze.



[quote author=Solina link=topic=218.msg393300#msg393300 date=1259701314]
martika, www.iperfumy.pl
ale o wiarygotności stroni orginalnosci perfum napisze ci jutro jak przyjdzie do mnie paczka bo ciocia sobei zamawiala 🙂


czy ktoś jeszcze od nich zamawiał? A może jakiś sprawdzony sprzedawca np. z allegro?
[/quote]

Ponawiam pytanie Leny.
Czy ktoś zna jakiś sprawdzony sklep internetowy ?
Gillian   four letter word
18 lutego 2010 13:05
Ada,  tak, ale mi chodzi o działanie feromonów, które w nich rzekomo są 🙂
do zapachu nic nie mam, miły i długo się trzyma, jestem wręcz miło zaskoczona.
Ada   harder. better. faster. stronger.
19 lutego 2010 22:17
Gillian, co do tych feromonów to jak dla mnie to zapewne pic na wodę.
W zamierzchłych czasach pojawił się taki dezodorant perfumowany. Podobno z feromonami. Używałyśmy z kumpelą na zmianę - w celach testowych. W windzie nagle faceci zaczynali delikatnie węszyć a potem szli baranio zapatrzeni dokładnie za tą, która użyła pachnidła  😜. Ze dwadzieścia metrów od budynku, na świeżym powietrzu, otrząsali się, zdezorientowani potrząsali głową (jeden nawet puknął się w czoło  🤔mutny🙂 i szli swoja drogą.  😁
Podobno Old Spice pierwszy użył feromonów - dla facetów. Na mnie - działało  😁
Coś w tym musi być, bo piżmo w przemyśle pachnideł od wieków (tysiącleci?) robi furorę.
Gillian   four letter word
20 lutego 2010 20:08
Ada, no pewnie i pic, sama nie wiem jak się do tego odnieść ale po tekście "coś mnie do Ciebie ciągnie ale nie wiem co" zaczęłąm się zastanawiać 😉 naturalnie wszystko z przymrużeniem oka 😉
dlaczego wszedzie w necie jest co najwyzej woda perfumowana, a nie perfumy? bo z tego co wiem to nie to samo przeciez...?  🤔wirek:
Nav woda toaletowa jest słabsza krócej się trzyma niż perfumy 🙂 przynajmniej IMO ... ktoś chyba tu wstawiał procentową zawartość 🙂 Moje ulubione zapachy (kolejność nie znacząca):
Te które już miałam :
D&G Light Blue
DKNY Be delicious  zielone
Które planuje kupić kiedyś w przyszłości :
Marc Jacobs LOLA ---> chwilowy nr jeden
Thierry Mugler Angel
Moschino HippyFiz
Armani Code te niebieskie w czarne różyczki opcjonalnie białe 🙂
Ja'dore
DKNY Be delicious różowe
To chyba tyle obecnie mam żółte Adidasa i jeżynowe FM i spisują się dobrze :P wiadomo nie tak jak powyższe ,ale za taką cenę 🙂
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
26 lipca 2010 22:59
Ja się zakochałam w Acqua Di Gioia  😍 Piękne są 😜 A obecnie po skończeniu Tommy Girl mam też Tommy'ego ale nie pamiętam nazwy, była w takim niebieskim opakowaniu ;P
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
26 lipca 2010 23:01
dlaczego wszedzie w necie jest co najwyzej woda perfumowana, a nie perfumy? bo z tego co wiem to nie to samo przeciez...?  🤔wirek:

perfumy są bardzo rzadko spotykane i nie wszystkie firmy je produkują. bo po pierwsze są zbyt intesywne na dzień, a dwa, ze są drogie.
na pewno Chanel ma w swójej ofercie perfumy (np Coco Mademoiselle Parfum 7.5ml za ok 400zł; dla porównania Coco Mademoiselle Eau de Parfum 100ml również ok 400zł)

a sama woda perfumowana (Eau de Parfum) i tak jest mocniejsza od wody toaletowej (Eau de Toilette)
aha, czyli bardziej na codzien - i to co tu wymienialyscie - to byly wody perfumowane?

ze sie wody perfumowane roznia od wod toaletowych to i ja wiem  😉 ale dzieki  😀
asior   -nothing but eventing-
31 lipca 2010 21:07
Kupowala ktoras z was perfumy na mojezapachy.pl? Albo lepiej podajcie sprawdzony sklep z tanszymi oryginalnymi perfumami  😉
Ramires może Bulgari Omnia Crystal? imo, bardzo świeży zapach.


a jak z utrzymywaniem się zapachu perfum Bulgari?
moja siostra ma i są trwałe dość. no i piękne  😍
asior ja słyszałam dużo pochlebnych opinii o iperfumy.pl 🙂
U mnie od niedawna Angel'a zastąpił HUGO BOSS Femme 🙂
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
01 sierpnia 2010 23:55
a jak z utrzymywaniem się zapachu perfum Bulgari?

są trwałe, mimo że to Eau de Toilette. spokojnie wytrzymują cały dzień, jak nie dłużej 🙂
Mój zapach to CK Truth. Latem lubię też się psiknąć słodkościami Escady, jak np. Marine Groove, zimą natomiast wybieram Givenchy "∏".
U mnie od niedawna Angel'a zastąpił HUGO BOSS Femme 🙂


Pachnie ładnie, dla mnie za krótko. Kończy mi się właśnie i więcej nie kupię. Teraz mam ch.dior - cherie i jest okej 🙂
U mnie od niedawna Angel'a zastąpił HUGO BOSS Femme 🙂

uwielbiam Hugo Bossa! 😍

i ostatnio wynalazlam przesliczne perfumy, mam ten paseczek z zapachem i za nic nie pamietam co to bylo 😵
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się