Kącik Rekreanta cz. III (rok 2010)

kujka   new better life mode: on
19 lutego 2010 20:46
ahh wlasnie Pauli sto lat!

Burza, a gratulejszyn to za to ze ze mna tyle wytrzymal rozumiem?  🤬

Gillian, Raven senkju  :kwiatek:
wątek zamknięty
Muffinka wszyscy wiedzą, ze konie z irokezami są najfajniejsze  😉
Kujka, espana sto lat dla rumaków!
wątek zamknięty
kujka, pewnie, właśnie o to chodziło 😉
wątek zamknięty
kujka, espana, sto lat !
wątek zamknięty
kujka, espana- najlepszego dla rumaków!
wątek zamknięty
kujka Sto Lat dla Gilka  🥂

espanuś Sto Lat dla Mojego Najulubieńszego Elusia  😅 😅 😅 😅
Wyszło jak wyszło  🙁 Ja już zaczynam się z tym faktem oswajać, ale nie powiem, żeby było łatwo.....
Cóż takie życie, ja już nie miałam siły, na bitwy  😵
wątek zamknięty
kujka, espana sto lat  😅
wątek zamknięty
Eluś dziękuje wszystkim za życzenia  :kwiatek: :kwiatek:




To jeszcze Wam napiszę, że chyba (cudem) naprawia się serce Elusia. Ostatnio jak pisałam, koń był po miesięcznej kuracji trzema różnymi antybiotykami, dodatkowo co 2-3 dni robione dożylne wlewy witaminowe. W końcu pani profesor powiedziała, żebyśmy przestali go leczyć, bo go "zaleczymy" na śmierć. Zostało mu ok. 30% szmerów (z tego co było pierwotnie) i koń miał się nauczyć z tym żyć. Szmery były wyczuwalne dłonią przykładaną na sercu, zamiast bicia - charakterystyczne warczenie (początkowo ciągłe, po kuracji dzieliło się na 2: wrrrrrrrrrrrr-wrrrrrrrrrrrr). Dałam koniowi spokój (z przerwami na weekendowe bronowanie śniegu), cały czas był na aspirynie i syropie (pojedyncze kaszlnięcia "od serca"😉.
W zeszły weekend w trakcie czyszczenia sprawdzam dłonią - nic nie czuć, wzięłam gada na lonżownik (istny kung fu panda), trochę się spocił, sprawdzam bezpośrednio po wysiłku, a tu serce jak dzwon: łup-łup wali na 2!! Wysłałam smsa wetowi, bo w ciepłych krajach siedzi, i czekam na jego powrót w celu osłuchania i ogłoszenia cudownego ozdrowienia.
Tak więc KR trzymajcie kciuki !!  🙇 😁
wątek zamknięty
Trzymam z całych sił! Swoją drogą, jaki on jest pięęęęęęęęękny 🙂
wątek zamknięty
espana, trzymam kciuki  😀
wątek zamknięty
Kujka, Espana- sto lat dla chłopaków!! 😀

Espana, Wam dodatkowo duuuuużo zdrowia życzę!! Trzymam kciuki naprawdę mocno, mocno, bo wiem jak to jest drżeć codziennie o zdrowie kopytnego 🙁
wątek zamknięty
espana, rewelacyjne wieści!! Bardzo się cieszę, oby tak dalej!
wątek zamknięty
Bardzo Wam wszystkim dziękuję, normalnie, wzruszyłam się  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Jeszcze trochę solenizanta:



Claudia doskonale Cię rozumiem, mój też był strasznym dominatorem, przyciskał mnie do ścian aż kości trzeszczały. Trzymam mocno kciuki za Was, oby Wasza współpraca układała się jak najlepiej  😅
wątek zamknięty
100 lat dla solenizantow !

Espana - moj re-voltowy ulubieniec  😍 (zaraz obok Zwiastuna milusi 😀 ) piekny jest ! super ze mu sie tak poprawilo. 3mam kciuki za jego zdrowie 🙂
wątek zamknięty
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
19 lutego 2010 22:12
Angeel, rozumiem,że pytania crazy i wrotka uznałaś za retoryczne? 😎
to jak - wytrzymałość czy siła? 🤔
wątek zamknięty
jak dla mnie - wytrzymalosc.
wątek zamknięty
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
19 lutego 2010 22:15
no to trochę wcześnie....w lutym,to się siłę robi dopiero.
wątek zamknięty
kujka, espana- 100 lat dla rumaków  😀

espana- a my dalej czekamy na wetke.. a to w ciepłych krajach, a to jakies ferie na uniwersytecie a to coś tam a to cos tam i prędzej Ruda przejdzie na emeryture niż się doczkea wizyty wetów... no nic będe upierdliwa i dalej będe dzwonić do weta na kiedy się z nią umówi  😉 w sobotę dzwoniłam, mówił ze będzie się z nią umawiał na początek tygodnia.. ciekawe którego..
wątek zamknięty
Ktos - ok, przynajmniej bede wiedziec 😉 mowie - nie uwazam sie za wszechwiedzaca, bo jesli chodzi o wkkw to jestem po prostu amatorem-laikiem. ale wiedze chetnie bede ciagle poszerzac. niestety Jurek jak do tej pory byl jedynym wkkwista z ktorym mialam okazje jezdzic i dostac jakies dobre rady. ale jeszcze wszystko przede mna 😉 a tymczasem - temat "kondycyjno wytrzymalosciowy" w KR chyba mozemy uznac za zamkniety 😉
wątek zamknięty
kujka, Espana najlepszego dla rumaków!! I zdrówka, bo najważniejsze 🙂 Kujka, masz mnóśtwo czasu na odrobienie Gilkowi kondychy (już nie wchodząc w szczegółowe definicje tegoż słowa  :hihi🙂, więc się nic nie martw 🙂 A jeszcze jak masz pracę, to fiu fiu!!

Ja u konia znów nie była, ale za to 3/4 mieszkania pomalowaliśmy 🙂 Już niedługo będę miała do stajni 14km a nie 35  💃
wątek zamknięty
Espana gratuluję, oby tak dalej  🙂 a chłopak po prostu BOSKI ! 😜
A co do Angeel- znów nie rozumiem, o co Wam wszystkim chodzi? Oceniacie, krytykujecie, po raz kolejny z resztą, nie znając sytuacji  🙄 Nie wiem o co tyle szumu, coraz częściej mam wrażenie, że przyczepiacie się do ludzi, byleby tylko móc kogoś skrytykować..  😲 Co do jego ścięgien... Oby każdy właściciel dbał o zdrowie własnego konia, tak jak Angeel to robi. W przeciwieństwie do niektórych, ma głowę na karku i wie co robi, koniowi zdecydowanie krzywda się nie dzieje. Pozdrawiam ;]
wątek zamknięty
a ja dzis postanowiłam się nie denerwować. Wyleżałam nerwy w ciągu dnia pod kocem i wymyśliłam, że zamiast przepracowywać nasze problemy, to ja dziś pokręcę się w kółko i niczym się nie będę martwiła.  😎
i udało się! Parę razy prawie mnie złapał w pułapkę- a to się wieszał na prawej, a to się ustawiał w jedynkę, ale oparłam się pokusie i twardo jeździłam do przodu, z zaślepkami na oczach  udawałam, że jest oko.
i zsiadłam zadowolona jak dawno  😎 😎 😎 😎
dranisko dalej jest nieswoje, więc podejrzewam że go trochę ta noga boli, bo serdeczny jakiś się zrobił   🤔wirek:
Raven
dziękuję!  :kwiatek:
Kujka Espana
sto lat!!!  💃 💃 💃 💃
wątek zamknięty
cieciorka   kocioł bałkański
19 lutego 2010 22:51
kujka, co będą robić z halą?
super że bedziesz miała pracę, mam nadzieję, że opowiesz mi coś więcęj. wymiziaj gila koniecznie!

i ja:
dzionek
wyglądam jak dżokej :P


barkas
-o co ci chodzi koniu? dlaczego tak pędzisz? (autentycznie, pierwszy raz przestraszyłam się stępa :lol🙂








salina
fajne mamy miny


prawdziwi mistrzowie w ten sposób opuszczają koniom głwowę:


gilek



brakuje jeszcze okwiatowego rumaka.
i muszę wygrzebać zdjęcie z saliną na którym obie mamy takie uśmiechnięte miny 😉
przez przypadek gdzieś zapodziałam 🙁

ps. kujka ma fotki, można ją męczyć 😉
wątek zamknięty
cieciorka - no nooo ile odwiedzin 😀

Mortiszja - ojj, zebys tylko burzy jeszcze wiekszej nie wywolala tym postem. pomorze slynie z tego ze lubi robic dym  🥂
wątek zamknięty
cieciora jeździsz w solerach? Wygodnie?
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
19 lutego 2010 22:57
_kate, dzieki  :kwiatek:
a co do Twojego dzisiejszego "sposobu na dziadyge" to chyba tez na nastepnej jezdzie tak sprobuje zrobic - jechac do przodu a nie sie z oslem szarpac. zobaczymy, moze i na mojego podziala... bo ustawianie sie w jedynke to ulubiona forma buntu mojego konia ;]
jaaaa na niektorych zdjeciach pod Cieciorka widac w koncu jaki z Twojego konia sie zrobil piekny dlugonogi paker!! swietnie wyglada!

espana, to swietne wiesci! bede czekac niecierpliwie na wyniki badan!

Cieciorko droga prosze nie kompromitowac publicznie mnie i mojego konia!
wątek zamknięty
cieciorka   kocioł bałkański
19 lutego 2010 23:00
Zatonia, wożę się, ciężko więc powiedzieć czy wygodnie. ale nie jeździłabym. tanie nie były, a mają posłużyć jako "buty do ludzi", oczywiście do ludzi, do ktorych trzeba dotrzeć przez cieżkie warunki 😉
ale widziałam korsik na koniu w sorelach, jej podpytaj.

kujek, ale przecież to ja jestem, a kon sie raczej nie kompromituje. chyba ze to ja mu wstyd przynosze :P
wątek zamknięty
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
19 lutego 2010 23:00
Dziękuję za życzenia :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Swoją drogą pamiętałam, że jakiś Voltowy koń ma urodziny ze mną i nie mogłam dojść który, ale po cichu stawiałam na kujkowego Gila 😉

Raven
A czy mogę jeszcze przemyśleć wybór? decyzja wcale nie jest łatwa... a nie mogę wziąć obu? 😀iabeł: 😁
Aj loff ju po raz kolejny  😂
wątek zamknięty
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
19 lutego 2010 23:06
MorticiaSlayer, no więc nie ma głowy na karku,skoro pisze,że robi coś,czego właściwie nie robi.
albo używa pojęć,których znaczenia nie rozumie.tylko tyle i aż tyle,resztę pozostawiam  Tobie pod rozwagę...
wątek zamknięty
trzynastka   In love with the ordinary
19 lutego 2010 23:10
Mia, Burza  :kwiatek: też mam nadzieje, że coś się znajdzie ale jak się nie znajdzie to trudno.. przyzwyczajona jestem do bez końskiego życia 🙂 nauczę się robić ładniejsze zdjęcia to może przynajmniej z tej strony będe miała kontakt z końmi 🙂

Espana - sto lat i zdrowia dla chłopaka !

Cieciorka aleś się nachapała piękności !
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.