Stajnie w Lublinie

haha Olga nie rób sobie jajec  😁, bo niektórzy biorą na poważnie  😂
oj przestance juz.jak cie wiedzial 6lat temu na jakims obozie to bedzie pamietal ze to akurat ty?
jak umiesz jezdzic zdasz


a wiadomo? To było dość spektakularne zagalopowanie...  🤔  W sumię brązowej odznaki nie zdałam przez brak znajomości, a wytłumaczyli się "pompującym dosiadem w galopie"  🤔  ja i pompowanie? No nie może być...
to trenuj ostro i zdasz🙂
Zygzaku  wszyscy biora na powaznie to;p
A myślicie że liczą się takie znajomosci - 6 lat temu na obozie w Janowie , Profesor przechadzał się obok ujeżdżalni kiedy uczyłam się galopować?  🤔 Kątem oka jak wisiałam na jednym strzemieniu zauważyłam że sie patrzy... 🤔


o tak, z pewnoscia cie pamieta  🙄 i obleje  🙄
no ludzie, ja was prosze!

Karoll, zabieram 2 konie do polka (chyba ze juz odwolane ???)

Pony, ja doceniam poswiecenie i w ogole, ale powiedz mi - czemu Ty mnie chcesz zabic?  👀 😁
Kaprioleczka - pólko nie jest odwołane😀 szykuj sie chce miec dobra konkurencje ;d
i chyba Pony chce sie ciebie pozbyc z tego świata;p
Kaprioleczka, potrzebujesz luzaka? fotografa? kibica? 🏇
Mati wszyscy? to ja się do nich nie zaliczam 😁 bo nie biorę tego na poważnie.
to jest prowokacja 😎
edit - ale koniec już off topa
edit - ale koniec już off topa

Mniej więcej od 20 strony ten wątek to jeden wielki off topic 🤣 Z wyłączeniem pojedynczych pytań o zawody 😁
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
16 lutego 2010 17:49
Ktos wie czy juz mozna sie wstepnie zglaszac do Polka na ujezdzeniowki i kiedy beda jakies propozycje? 🙂
Kaprioleczka, potrzebujesz luzaka? fotografa? kibica? 🏇


szczegolnie potrzebuje tego pierwszego, bo bede miala mase koni, z czego nie wykluczone ze Kapriola pojade Lke, Kaprikornem pojade Lke na pewno (i nic wyzej, no chyba ze by bylo P1, ale po pierwsze watpie by bylo, a i nad tym musialabym sie zastanowic powaznie), i wtedy zapewne bede miala (z braku koni) jeden start za drugim; ciekawe jak rozpreze sobie 2 konie na raz  🙄 Kapriola niby jest gotowa na N, ale ja bym byla szczesliwa gdybym po prostu mogla pojechac nia runde P, a Kaprikornem runde L i nie miec 2 koni w jednym konkursie. N i tak bym nie pojechala, bo po pierwsze po 2 miesiacach niejezdzenia niespecjalnie to madre, a po drugie nie mam srebra, wiec nie moge jechac N. Mimo, ze bylam namawiana.
Fotograf i kibic tez sie zawsze przydadza, ale znajac zycie to luzakow bedzie mi brakowac najbardziej; od kiedy pamietam W ZYCIU nie mialam luzaka na zawodach. Ani razu. Zawsze cos sie w ostatniej chwili dzialo.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
16 lutego 2010 19:03
Kaprioleczka jakbyś nadal potrzebowała luzaka, to ja też chętnie nim zostanę  😉 a gdybyś natomiast potrzebowała konia, to nic nieumiejący Expo też chętnie nim zostanie  😁
Dobrze, WSZYSTKICH chetnych na moich luzakow oczekuje na zawodach w Polku - podzielic sie na jakies sensowne grupy  👀 na dwa moje konie.
W ten sposob MOZE po raz pierwszy pojade na zawody z luzakiem  😁 przynajmniej jednym na te 2 konie. Byloby to przydatne, z jednym sie jeszcze obrobie, ale nie mam tylu rak by zajmowac sie dwoma na raz .
Mam pytanie. Czy ktos z Was wie moze jak nauczyc konia stepa hiszpańskiego? ❓
Mateusz, masz oddzielny wątek dla tego pytania 😉

Powie mi ktoś ile czasu zazwyczaj trwa ten cały egzamin instruktorski? O, albo też konsultacje? Cały dzień zajęty?
Mam problem tego typu, że nie wiem czy jest sens siedziec z koniem przez ten weekend w Pólku skoro możliwe jest że nie uda mi się dopchać na halę, a w poniedziałek planuje wyjazd.  🤔 Albo ktoś wie od której do której te konsultacje mają byc? Na stronie lzjotu nie jest napisane.
Karmelek1700   Go Go Power Rangers!
17 lutego 2010 16:29
Chyba w drugi dzień da się po tym wszystkim pojeździć. No i to zależy ile będzie zgłoszeń...

W każdym razie Ja będę, ale tak popatrzeć, pogadać bo akurat w pierwszy tydzień ferii złapała mnie ekstra temperatura 39 stopni 👿. Ale już coraz lepiej  😎

Jasnowata my przyjeżdżamy w sobotę na 17, a w niedzielę na 11  🙂 ale nie wiem ile jest grup i jak to w  ogóle czasowo ma wyglądać. Zapytaj organizatora  🙂
łaaaa, nawet pytac nie musiałam. Organizator zaproponował mi udział, ale kasy nie mam :/ No więc się dowiedziałam, że w sob jest egzamin i konsultacje, a w niedziele tylko 2 godziny konsultacji rano. Czuję że coś pochrzaniłam z tą sobotą, ale w każdym razie raczej się nie wcisnę ;]
[quote author=MateuszSarnecki link=topic=80.msg487583#msg487583 date=1266336462]
oj przestance juz.jak cie wiedział 6lat temu na jakimś obozie to będzie pamiętali ze to akurat ty?
jak umiesz jeździć zdasz


a wiadomo? To było dość spektakularne zagalopowanie...  🤔  W sumie brązowej odznaki nie zdałam przez brak znajomości, a wytłumaczyli się "pompującym dosiadem w galopie"  🤔  ja i pompowanie? No nie może być...
[/quote]

Jak sądzę przez tyle lat swojej pracy widział nie jedno spektakularne zagalopowanie 😉
Kuuuuuurde, o której jest jutro ten egzamin na instruktora sportu w Pólku?
Jutro jest egzamin na instruktora szkolenia podstawowego pzj o 11:30 ma się zacząc.
Oj przepraszam, myślałam, że to instr sportu.
Heh, czyli generalnie pojeździc się nie da. Chyba, że rano przed?
a o której rozpoczynają się konsultacje ? 🙂
o 17 w sobotę i o 11 w niedzielę
Podobno o 17 zaczynają się konsultacje.
Czy da się pojeździc czy nie najlepiej by było zadzwonic do profesora i się spytac, chodź myślę, że przed egzaminem da radę 🙂
Wkurzyłam się dziś na profa i wolę nie dzwonic 😉
No to pojadę sobie rano przed egzaminem, może mnie nikt nie wygoni 🙂
Dzięki Athiria 🙂
[quote author=Olga link=topic=80.msg487590#msg487590 date=1266336789]
[quote author=MateuszSarnecki link=topic=80.msg487583#msg487583 date=1266336462]
oj przestance juz.jak cie wiedział 6lat temu na jakimś obozie to będzie pamiętali ze to akurat ty?
jak umiesz jeździć zdasz


a wiadomo? To było dość spektakularne zagalopowanie...  🤔  W sumie brązowej odznaki nie zdałam przez brak znajomości, a wytłumaczyli się "pompującym dosiadem w galopie"  🤔  ja i pompowanie? No nie może być...
[/quote]

Jak sądzę przez tyle lat swojej pracy widział nie jedno spektakularne zagalopowanie 😉
[/quote]

Oj chyba nie wiesz co mówisz  🤔  W trakcie zagalopowania z narożnika odśpiewaliśmy razem z Inbredem refren " Dumki na dwa serca" a ja wykonałam dwa przewroty w przód i jeden w tył... ech to były czasy  😲
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
19 lutego 2010 22:36
Inbred  😍

Olga zagalopowanie faktycznie dość spektakularne  😉
No to faktycznie dość spektakularne  :hi hi:
pony   inspired by pony
19 lutego 2010 22:59
Co do zagalopowania Olgi to myślę, że warto dodać iż w tym momencie stałam w narożniku przebrana za Urszulę Cieplak i szeptałam szeptem do Smirka o moich problemach sercowych(arytmia). Także potwierdzam- to było spektakularne zagalopowanie, którego nie powstydziłby się nawet sam Prof 💘
okwiat   Я знаю точно – невозможноe возможно!
20 lutego 2010 09:41
pony  😂 😂 😂 uwielbiam  😍 😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się