KOŃSKA REWIA MODY cz. IV (sezon 2010)

Bo niciakom nie idzie się oprzeć 😀iabeł:
wątek zamknięty
Ja przetestowałam - mój koń po prostu paskudnie wygląda w czaprakach z dużym pikowaniem. Jest nie wielki, okrąglutki i najlepiej mu w czapraku optycznie nie powiększającym  😎
wątek zamknięty
Nie śmiejcie się ze mnie, ale mi się drobno pikowane kojarzą z ...komuną.  🤔wirek: Wiem, ze głupie, ale co ja poradzę? Podobnie mi się kojarzy materiał skaya. Zwłaszcza taki bordowy lub brązowy, z których były siedzenia w autobusach podmiejskich. I kolor granatowy ( to przez znienawidzone fartuszki szkolne z tamtych lat i obowiązkowe poniedziałkowe ubranie apelowe)
A czemu dołączył do tego drobno pikowany czaprak sama nie mam pojęcia.  🤔wirek:
wątek zamknięty
Interesujące  😁

Ja nie lubie czapraków ze zbytnimi udziwnieniami, które się zbyt narzucaja patrząc na konia. Te wszyskie paski, kratki, lnie, cięcia...
wątek zamknięty
Tunrida haha ja to rozumiem :P  bo ja np nienawidze czerwonego i zielonego ale ciemnego lub takiego jak szmaragd es.  Sama nawet nie mam żadnych czerwonych ubrań i zielonych tez nie bardzo.
Bo dla mnie to takie dwa kolory tego strego sprzetu kiedy nic innego nie było , fuj  🤣
wątek zamknięty
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
21 lutego 2010 13:50
Danieladzieki :kwiatek: moze za jakis czas sie pokusze 😀
wątek zamknięty
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
21 lutego 2010 15:43
Ktoś ma doświadczenia z czaprakami Horze? Strasznie spodobał mi się ze zdjęcia ten:


I tak się zastanawiam czy go sobie pod skokówkę nie sprawić, zwłaszcza że cena przystępna.
wątek zamknięty
Koniczka, przyjaciółka ma Horze czaprak, bardzo podobny, a oże i taki sam nawet i bardzo go sobie chwali 🙂
wątek zamknięty
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
21 lutego 2010 15:52
Ktoś ma doświadczenia z czaprakami Horze? Strasznie spodobał mi się ze zdjęcia ten:

przykro mi,niestety nie 😉

czy widziałyście może na żywo ten czaprak:

jest bardziej stalowy czy oliwkowy?
wątek zamknięty
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
21 lutego 2010 15:53
Ktoś, jak możesz, tak na Ciebie liczyłam!  🤬 😂
wątek zamknięty
ja mam 2 horze, jednego (wlasnie z taka szeroko lamowka) uwielbiam jak nie wiem! Fajnie wykonany, od wewnatrz ma taka szeroka kratke jak czapraki IW, fajnie odprowadza pot. I teraz jak cena bedzie przystepna to napewno ktoregos z nowych horze kupie.
wątek zamknięty
ktoś widziałam ten czaprak i mam do niego nauszniki. to zdecydowanie nie ma nic wspólnego z oliwką. Po prostu ładny ciemny, ale nie stalowy szary kolor 🙂
wątek zamknięty
KoniczkaJa mam Horze i bardzo sobie chwale  😉 Jeden z moich ulubionych czaprakow.
wątek zamknięty
Ktoś szary, szary ciemniejszy 😉
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
21 lutego 2010 16:48
koniczka to Ty masz skokowke 😜

ja stwierdzam ze owijki euro stara sa do duu... raz ze sie ciagna i zawijaja na brzegach, rzepy sa nie wymierzone i slabo trzymaja to dzisiaj zjechaly mi praktycznie cale owijki
nie wiem czy to wina mokrego sniegu (ale anky daja rade) czy tego ze 3/4 dzisiejszej jazdy kobyl mial pierdzielca i wygladalo to...

edit:
usunelam foto dodam jakies lepiej obrazujace jak tylko kolezanka mi podesle
wątek zamknięty
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
21 lutego 2010 16:59
Zairka, a mam 😉 W czwartek przetestowana, wczoraj zapłacona 🏇 😎 Pozostaje mi zaopatrzenie się w osprzęt, ale najpierw muszę jakąś kasę wyczarować.  😜 Na razie puśliska, strzemiona i popręg mam pożyczone i na pady ją zakładam 😉
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
21 lutego 2010 17:00
Będziecie jumpać??? 💃 💃
wątek zamknięty
A jaką, jaką? Oj jak mi się skokówka marzy...
wątek zamknięty
Ej... wiem że to już było ale wyleciało mi z głowy - Kiedy nowa kolekcja od Deb?
wątek zamknięty
Koniczka, stwierdziła że musi w czymś startować latem a skoro uj. bez maseczki odpada to będzie jumpać :F
wątek zamknięty
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
21 lutego 2010 17:07
Koniczka jumpa od wakacji, tylko wcześniej jumpała w pożyczonym siodle, które niestety najszczęśliwsze nie było. A że teraz pani trener od skoków zaczęła nas namawiać, żeby w sezonie otwartym bujnąć się na jakieś skokówki, to zaczęłam przemyśliwiać, a jak zaczęłam przemyśliwiać to się jakoś ta od razu trafiła okazja nabycia Passiera PS Baum w bardzo dobrej cenie, więc zorganizowałam mobilizację oszczędności i nabyłam 😉 Zwłaszcza, że i koniowi i mi bardzo przypasowało to siodło.

Ramires, koniec lutego/początek marca
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
21 lutego 2010 17:09
Ej... wiem że to już było ale wyleciało mi z głowy - Kiedy nowa kolekcja od Deb?

najpozniej poczatek marca
wątek zamknięty
Zairka, bardzo ładny ten komplet Twój 🙂

Pamir w Cobalcie, nadaje się do szmatocholików? Bo mi się w lustrze ustawienia poprzestawiały, a nie ja robiłam zdjęcia 🙁
wątek zamknięty
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
21 lutego 2010 17:25
Nirv-a gdzie zdjecia w szmaragdzie 🤬  😉 ?
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
21 lutego 2010 17:25
i tak bede przy swoim ze ladniej mu w sunshine:P
mysle ze kolory mocno przeklamne na foto chociaz akurat sam kobalt uchował sie dobrze 😉
wątek zamknięty
Koniczka - użytkowałam jedno Horze, bardzo porządne wykonanie i fajna prezencja 😉 od spodu materiał plaster miodu.

mi też ostatnio chodzi po głowie jakieś skokowe siodło od kiedy odkryłam, że moje nieużywane od 4 lat średnio już pasuje... Na razie powstrzymuję się funduszowo (i pytaniem: czy na pewno jest mi potrzebne), ale gdyby udało mi się wymienić tamto .... 😉
wątek zamknięty
milusia, nooo, eee, yyyy, mój ukochany max czeka na profi obfocenie, bo komórkowe zdjęcie mam, ale jest takie dość nieładne  😁 i na owijki czeka. ale użytkuje się super, pasuje nam mega, pod siodłem układa się świetnie.

Zairka, a dzisiaj rozwodziłam się nad nim i jak obfoce Anki w których zdjęć ładnych nie mam to sunshine idzie pierwszy 🙂
wątek zamknięty
Zairka, owijki ES są przeokropne nie tylko według Ciebie 😉

Nirv, wg mnie foto do poprawki.
wątek zamknięty
dzieki! 😉

Już sie nie moge doczekać nowych kolorów. Możę coś dla siebie znajdę.
wątek zamknięty
trzynastka   In love with the ordinary
21 lutego 2010 18:18
koniczka podaj proszę link do sklepu z tym żółtym horze 😉
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.