KOŃSKA REWIA MODY cz. IV (sezon 2010)

jakie będą kolory jednolitych polopadów w tej kolekcji?
wątek zamknięty
Zen myślisz, że mogłabyś podpytać męża o to gdzie zdobył tego Schokemohla ?? jest fenomenalny.
Można go gdzieś dostać w stacjonarnym? Bo znalazłam tylko na stronie konika.
wątek zamknięty
Mam ogromną prośbę do osób bywających w Mustangu w Warszawie o zapytanie o owije oliv Eskadrona dla mnie.
wątek zamknięty
Burza a masz podejrzenie, że mogą być? bo ostatnio jak byłam to raczej zbyt dużo owijek niet było. Pewnie będę w przyszłyym tygodniu (chyba, że wytrzymam bez obejrzenia eskadrona do Torwaru), to zerknę
wątek zamknięty
Forta, nie mam pojęcia bo ostatnio w Mustangu byłam jakieś 10 lat temu, ale wiem że tam czasem coś zalega ze starych kolekcji, częściej niż gdzie indziej. Będę bardzo wdzięczna 🙂
wątek zamknięty
Zen myślisz, że mogłabyś podpytać męża o to gdzie zdobył tego Schokemohla ?? jest fenomenalny.
Można go gdzieś dostać w stacjonarnym? Bo znalazłam tylko na stronie konika.


W Niemczech 😉 Na torwarze może będą?
wątek zamknięty
wątek zamknięty
pamelfa, o rany w życiu bym nie zauważyła! ale tego drugiego bym nie chciała.
wątek zamknięty
fin, chyba tylko biały i szary
wątek zamknięty
no ja właśnie też nie szczególnie że opisy takie same ta sama kolekcja cena ta sama a tu fajna regulacja a tu takie śedniowiecze jestem ciekawa czy mozna np. kupić chilli white navy z regulacją grey white navy
wątek zamknięty
Blądek., Dokładnie ten -> http://www.kontrojanski.eu/show_item.php?id=377


Mam ten kantar- nie do zajechania jest- ani jedna sprzączka nigdzie nie przyrdzewiała - polecam!
wątek zamknięty
Dziewczyny czyj polopad Olive jest na stronie szmatoholików?
Nie wiem jakie owije dobrać i NIGDZIE nie widziałam owijek olive 🙁

mam ten sam problem, chyba trzeba jednak cos oliwkowego nie eskadrona szukac.
wątek zamknięty
pamelfa- moim zdaniem to bezsens ze część kantarów ma regulacją na jajo a część na klamerkę, bo np. kupiłabym ten krwisto czerwony ale on ma regulacje na jajo no i go nie kupie.. nie lubie takiej regulacji..
wątek zamknięty
Gdzie mogę kupić kantary Anky w troszkę mniej powalającej cenie niż 175 zł?
Anyone? 👀
wątek zamknięty
wątek zamknięty
wszystkie kolory powinny mieć regulację do wyboru, tak jak uwiązy karabińczyki (bezpieczne i tradycyjne). pewnie wciskają sklepom, które się nie upominają o wygodniejszą klamrę w zamówieniu  😉
wątek zamknięty
czyli trzeba się pytać jak się będzie chciało kupić o normalne zapięcie bo mi naprzykład też się podoba ten czerwony ale nie kupie go z takim jajkiem  😉
wątek zamknięty
a ja głupia zobaczyłam ten kantar, i chyba go kupię  🤔wirek: 🤔wirek: jak nie lubię skórzanych tak ten mnie powalił 😉

wątek zamknięty
xxagaxx piękny  😍 szkoda tylko że moja gniada sie obciera tak bardzo a jaka cena takieco kantarka???
wątek zamknięty
jakieś 150 zł. No ja jeszcze sobie wmawiam ze mi niepotrzebny :P Ale chyba i tak go kupię 😉
wątek zamknięty
deborah   koń by się uśmiał...
24 lutego 2010 08:27
xxagaxx, kup jak dojdzie zmierzysz mi i może i ja wezmę. cudowny jest!

ale czy będzie rozmiar na Szogunowa głowę
wątek zamknięty
Jest rozmiar Cob i Full, ale te ich szwedzkie rozmiary to dla mnie doć trudna sprawa do rozgryzienia :P Ale już postanowiłam że biorę 😉
wątek zamknięty
Severus   Sink your teeth into my FLESH
24 lutego 2010 09:48
Koń wygląda zupełnie jak kasztan Brzask 😜


Mają niemal identyczne odmiany, ale Drakula ma małe białe na obu przodach. I inną łysinę, z kropeczką  😁
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
24 lutego 2010 09:53
widział ktos gdzies Karego w anky navy??? 👀 moze fotki
nie wiem czy tez nie ebdzie za ciemny 🤔
wątek zamknięty
Zairka, kup PLUM, ladnie kare wygladaja😉)
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
24 lutego 2010 11:53
Likier Fioletów juz mi starczy 😉 pozatym chce sie wymienic i dostala propozycje za navy
wątek zamknięty
ja mam navy i jak dla mnie jest za ciemny na karuska, mimo, że kocham kare w granacie  🍴
wątek zamknięty
korsik  :kwiatek:
Oby informacje na stronie były aktualne
wątek zamknięty
Zen oj szkoda 🙁 będe liczyć na ten torwar
wątek zamknięty
Na strone oksera juz wprowadzaja kolekcje Eskadrona.
Ceny zdecydowanie zachecajace w stosunku do innych sklepow.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.