Jak zamawiać z HOOKS do Polski?

ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
15 lutego 2010 17:45
LoveHorses,- w opisie tych dwóch słowa  nie ma o wodzach, więc chyba ich nie ma.
W innych ogłowiach wspominane jest że są wodze parciane i jak widać na zdjęciach od naski są w komplecie.

Dlaczego dziwnie z rozmiarami w Artemisie?- jest full i x-full... no i cob, nie ma pony rozmiaru
zdaje się...
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
15 lutego 2010 20:54
equi.dream  moje już sprzedane, a miałam Full więc potrzebuję XFull
zrób zdjęcia swojego na modelu. Jestem ciekawa jak u Ciebie sie prezentuje.

ms_konik ja się nigdzie nie mogłam rozmiaru doszukać, szwedzki dla mnie nawet z tłumaczem to czarna magia  👀

szkoda , że wodzy nie mają  🙁  , pewno teraz skuszę się na Artemisa skoro jest XFull , Limerick i Monaghan  jest największy Full a tylko te 3 modele mi się podobają .

Czy naska ma mieć jeszcze te ogłowia w promocyjnej cenie?
zdechł mi aparat więc fotki dopiero w weekend. U Ciebie też wypadały kryształki ? U mnie po 3 jazdach nie ma już kilku  😤
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
17 lutego 2010 16:24
equi.dream, ktore masz ogłowie? podlinkujesz?
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
17 lutego 2010 19:28
moje założyłam tylko raz do przymiarki ale do chwili kiedy je wysłałam nowej właścicielce nic się z nim złego nie działo , a nawet powiedziałabym że  kryształki wyglądały na solidnie osadzone.
Manta   Tyłkoklep leśny =)
18 lutego 2010 12:44
mam, mam, mam  😅 😅 😅

powiem Wam, ze calkiem spory ten COB sie wydaje =) jak dobrze pojdzie, to jutro przymiarka i będą foty 😀
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
18 lutego 2010 21:16
ja czekam na wieści od naski odnośnie rozmiaru XFull  3 modeli, mam nadzieję że któreś będzie.
Gillian   four letter word
20 lutego 2010 21:36
a mogłaby mi jeszcze jakaś dobra dusza zmierzyć długość maksymalną pasków policzkowych w hooksowym ogłowiu rozmiaru full :kwiatek: Bo nie wiem czy zwykłe ful nie będzie za małe na moje zwierze, czy nie lepiej wziąć ten x-full 🤔


oczywiście w tym miejscu gorące brawa dla mnie za refleks...  😵 w końcu zmierzyłam, długość od zapiętego wędzidła do pierwszej możliwej dziurki od dołu wynosi 21cm 🙂
http://www.hooks.se/product.aspx?productid=300676&deptid=109&sortType=sortPopularitet&sortOrder=DESC
Jeśli chodzi o to ogłowie to są tylko brązowe a czarne jest coś w stylu XL - 👿 Mojej koleżanki mama była tam w sobotę bo właśnie miała mi to ogłowie przywieźć (zresztą drugi raz już po nie jechała) ale niestety nie dostała go , pomimo tego że jak była tam w grudniu to je zamawiała na luty…
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
23 lutego 2010 12:24
miał ktoś ostatnio jakiś kontakt z naską?
Ogłaszam wszem i wobec, żeby nie było póżniej :P że robię zamówienie w Hooks.se  😀😀

Zamówienia zbieram do NIEDZIELI!!!!!!!!!!!
czy ktoś się orientuje czy są jeszcze te derki polarowe, którą kupiła m.in. sznurka? Bo nie mogę znaleźć na stronie  👀
hmm no własnie a co z naska bo jej podesłałam zamówienie i nie chcialabym aby się zdublowało
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
23 lutego 2010 20:13
no właśnie już od jakiegoś czasu nie mam od niej żadnych wieści  👀
Jaki jest kurs korony szweckiej? 1 kr = 0,4 zł, dobrze patrzę?
Na razie nie zmienili terminu dostawy tych modeli, na ktore czekamy. Czyli, dzielnie czekamy. A nuz w koncu dotra.
hejka!!

Sorki że mnie nie było, ale małe problemy z netem..coś mi szwankowało.. jak co to proszę pisać w razie w na gg:9750910 (mam w tel więc zawsze dostępne 😉 )
olciiik   `Dzień dobry, kocham Cię`
23 lutego 2010 20:36
wie ktoś może jak z rozmiarówką tego ogłowia? bo się intensywnie zastanawiam nad nim. full jest taki 'raczej duży' czy 'raczej mały'. waham się między cob a full...
http://www.hooks.se/product.aspx?productid=300315&deptid=109&sortType=sortPopularitet&sortOrder=DESC
co z tym ogłowiem Aachen goldmedal czy jakos tak? chodzi mi o jak największy rozmiar- wg strony to full, jednak tu pojawiła się ifno ze x-full. Potrzebuję największy- i tu prosba do Naski, czy w razie jakby informacja o x-full sie potwierdziła to jest jeszcze mozliwosc zmiany full na x-full?
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
23 lutego 2010 20:44
olciiik   raczej rozmiarówka normalna , na moją full był troszkę mały i podobną sytuację mam z Chevalem full jest taki na styk więc wszystko wskazuje na to , że potrzebuję Xfull


czy ktoś ma może bryczesy z Hooksa?
jak się noszą?
warto kupić?
olciik - jak masz miedzy cob i full bierz full, mój nosi normalnie coba, a jest mega na styk...
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
23 lutego 2010 21:43
Wiecie może jak to jest u nich w sklepie ze zwrotami??
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
24 lutego 2010 20:50
LoveHorses
pierwszy link to czarna parciana
drugi skórzana
trzeci parciana z karabinkami na końcach (te dwie poprzednie pewnie mają tylko pętelki)
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
24 lutego 2010 21:01
ms_konik dzięki Ci wielkie za pomoc  :kwiatek:
i jak robi ktoś nowe zamówienie ???
tak..zamówionko robi xxagaxx i ja .
ash   Sukces jest koloru blond....
25 lutego 2010 09:34
Dostawa będzie pod koniec marca czy się coś znowu przesunie?
a ja mam artemisa X-Full i wcale nie jest takie wielkie tzn naczólek jest dość duży chyba 48 cm bo trudno zmierzyć
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się