DIY, czyli sprzęt wykonywany samodzielnie

upsss... tak w pierwotnej wersji to był naszyjnik
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
24 lutego 2010 19:52
ola8719...., T ja ci powiem, ze ja robię ręcznie taki naszyjnik z kuleczek 😁
Wystarczy specjalna nitka z dodatkiem nylonu i kropelka, którą się klei łączenia. Już zrobiłam 10 cm z tych 40 ;-)
Ja przyszyłam na maszynie do skór gdyż mama taką posiada 🙂 zrobiłam tez tuning zwykłemu naczółkowi
no aż powiewa wiosną!  😉 3 z 5 sztuk zamówionego kompletu 😉 turkus, sunshine, czerwień... czeka jeszcze fuksja i zielone jabłuszko, aż miło się szyje z takich kolorków 😅

szkoda ze zdjęcie jak zwykle komórkowe 🙁 pierwsze nawet oddaje kolory, czerwień jest dużo żywsza 😉




pozdrawiam z mojej szwalni  🤣
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
24 lutego 2010 22:07
escada kocham Twojw ,,twory" i jestem dumna ze znam Cie osobiscie i mam Cie praktycznie pod reka 🙇 🙇 :kwiatek:
eskada- jeju!! jakie piękne! wszystko idealnie równiutkie  😲 😍
właśnie skończyłam fuksję,  🤔  😁



chyba wpadłam w twórczy szał 😁

Zairka, LOVELY dziękuję 😡 :kwiatek:

Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
24 lutego 2010 23:25
escada, 👍 Szalejesz 😀

A kiedy mój padzior uszyjesz? 😁
w marcu  😉

zabieram się za ostatni z tej kolekcji - zielone jabłuszko  👀

PS: nic nie brałam, poprostu dobrze się wyspałam dzisiaj  😁
escada robisz cuda! prawdziwe cuda!
wow ale piękne 🙂 Normalnie jeszcze powinnaś stworzyć swoje logo i je tam w rogu naszywać 😀
ola8719...., T ja ci powiem, ze ja robię ręcznie taki naszyjnik z kuleczek 😁
Wystarczy specjalna nitka z dodatkiem nylonu i kropelka, którą się klei łączenia. Już zrobiłam 10 cm z tych 40 ;-)


Stąd już tylko krok do robienia naczółków. Otwieraj biznes, mówię Ci  😁
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
25 lutego 2010 12:31
wistra, Niestety łancuszek się rozleciał, a obecnie kasy nie mam 😁
Ale na dniach idę do GNL kupić takie specjalne naczółki do ozdób. Jednak ubolewam nad tym, ze nie mam maszyny do skór, bo taka zwykła prlowska nie przebije takiej grubej skórki jak na naczółku :/
escada jesteś lepsza od tych EuroStar Eskadronów i innych zakładaj własna markę 😀 😅
escada już się nie mogę doczekać swojego padu ! cuuda! dokładnie zakładaj własną firmę szyjącą pady i czapraki 🙂
a to ja się pochwalę moim nowym cudem - derką osuszającą, na stępa, robioną przez ivett, wzór to moja fantazja 🙂





Dziwna trochę.  😉 Ale wykonana b.ładnie. Jak to od Ivett.  🙂
a co w niej dziwnego ?🙂
No właśnie wzór.  😉 Nie widziałam jeszcze derki treningowej do rozstępowania konia po treningu z kapturem. 😉
no wzór jest taki, bo moja kobyłka najbardziej poci się na klacie i szyi, dlatego derka jest zapinana na klacie i ma kaptur, a dziura na siodło i wycięcie na nogi to dlatego, że nie lubię zakładać zwykłej polarówki na siodło i stąd moja fantazja 🙂
Derka jest cudna 🙂 i bardzo praktyczna  👍
dziękuję wam, jest naprawdę wielką radochą czytanie, że podobają się wam moje wyroby  😡 :kwiatek: :kwiatek:

miloska, pamelfa narazie na wiosnę planuje założenie własnej firmy ale w zupełnie innej dziedzinie  😁
escada, masz jakies zdjecie nie komórkowe zielonego jabluszka? bo az naszła mnie ochoa na taki pad  😀 jakiej one są grubości?
Bo tu jest ta wyższość rzeczy zamawianych. Można sobie zamówić to, co faktycznie jest nam w danej sytuacji potrzebne.  🙂
korsik grubości mają 1,5cm. narazie nie mam fotek ale jutro zrobię, niestety ten kolor przysłała mi zamawiająca tak jak i inne. W hurtowni mam taki co przypomina anky pea. ten jest bardziej żółtawy 😉
deborah   koń by się uśmiał...
26 lutego 2010 07:15
Dizi, a jak ja będziesz zakładać i zdejmować przed i po jeździe siedząc na koniu?
Dizi - świetny patent z tą derką.... 🙂🙂
jako że Złociasz ma złośliwą tendencję do przeziębiania szyi, to ma podobną. Też z kapturem, ale kapkę dłuższą i bez wycięcia na łydkę.

Zakłada się prosto, ale długo  😉 1. Po jeździe: Najpierw zarzucasz na zad, potem stajesz w strzemionach i wciągasz pod swoje siedzenie, następnie kładziesz się na szyję i zapinasz rzepy pod nią.  😀 VOILA!  😀
2. Przed jazdą- rozpinam zapięcia z przodu, oprócz rzepów. Staję w strzemionach i ściagam.

Ostatnio mieliśmy ciężką jazdę i sprawdziłam- derki od Ivett odciągają pot na zewnątrz, a pod spodem są suche!  🙂
deborah   koń by się uśmiał...
26 lutego 2010 07:43
_kate, ok ale Twoja bez dziury
jak masz dziure na siodło to chyba trudniej zdjąć i założyć
faktycznie  😡 Przeoczyłam ten detal.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się