KOŃSKA REWIA MODY cz. IV (sezon 2010)

argento :kwiatek: to teraz jak na spowiedzi: jak z jakoscia, praniem itp. no i jaka cena😀
wątek zamknięty
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
26 lutego 2010 12:46
a jeszcze w kwestii szarych czapraków - nadal mamy w doskonałym stanie czaprak - niech mnie ktoś,kto pamięta poprawi - chyba firmy equi theme,który dostałam w obdarowywankach na starej volcie w 2006(?) roku?po praniu wygląda doskonale i dzielnie służył w ostatnim sezonie wrotkowi,jako konkursowy..jest stalowo szary z białym sznureczkiem i nic się nie sprał ani nie zmechacił:
wątek zamknięty
Manta   Tyłkoklep leśny =)
26 lutego 2010 13:11
szkoda ze czaprak nie jak kamizelka  ;-)

ogolnie bardzo fajnie wygladaja owijki w dwoch kolorach 😀
wątek zamknięty
dorwę gdzieś jeszcze cottona Hazel ? w wersji DR Full ?🙂
wątek zamknięty
w ogłoszeniach 😉
wątek zamknięty
Pursat   Абсолют чистой крови
26 lutego 2010 13:59
Ja jednak zamówiłam cottona w Mustangu, bo przyszła im dostawa, a cena spadły do 95 zł za czaprak. 😅
wątek zamknięty
a w żadnym z stacjonarnych już nie dostane tego hazela?
wątek zamknięty
raczej nie, od dawna nigdzie w warszawie nie widziałam ich juz.
wątek zamknięty
a uwiąz z kolekcji Lemon/Oliv albo ktoś ma na sprzedaż?
wątek zamknięty
Burza jakiś czas temu skądś wyczarowała, stawiam, ze może być w Mustangu.
wątek zamknięty
Nirv, nie, ja się ogłosiłam i niesamowita voltowiczka  :kwiatek: wysłała mi go w prezencie, uwiąz z drobną wadą.
Ale to chyba z kolekcji tej co niciak a nie olive/lemon.

Chciałam bardzo pochwalić owijki Fair Play. U mnie- w ścisłej czołówce z Anky, ciut lżejsze do zawijania niż Eskadrony, super!
wątek zamknięty
SIWA FOLBLUTKA   i jej miedziana arabka
26 lutego 2010 20:04
Gdzie mogę kupić jeszcze czaprak Nici smurf DR i brilliant różowy z zeszłego roku?
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
26 lutego 2010 20:20
SIWA FOLBLUTKA Możliwe, że brillant jest jeszcze w InterApi. Zadzwoń do nich  😉

NICI smurf-pad
wątek zamknięty
CeraŁ   dużo dużo zmian..
26 lutego 2010 20:22
a dzisiaj moja derka polarowa eskadrona zginęła śmiercią tragiczną.....  😕 A kupiłam ją w TYM MIESIĄCU ..;/ oderwała się jedna ze sprzączek WRAZ z dość dużym kawałkiem materiału   🤔 😵
wątek zamknięty
nieźle... to ile wytrzymała? 3 tygodnie? 🤔
wątek zamknięty
czyli tak jak u mnie, tylko u mnie konisko chyba było głodne..
na szczęście stajenny znalazł zapinanie, kupiłam polar zaszyłam dziurę i przyszyłam zapinanie, prawie nie widać ze była porwana  😉
wątek zamknięty
HA! Mój polar przeżył 10 minut! I też poszedł na zapięciu z kawałkiem materiału. Eskadronowym polarom mówię nie. Gówniane szmatki.
wątek zamknięty
CeraŁ   dużo dużo zmian..
26 lutego 2010 20:34
korsik no ja niestety nie znalazłam.. ale miałam taki pomysł żeby np. dokupić lub ewentualnie przerobić ją na derkę treningową 😉 .. nie wyrzucę jej przecież... :P

Napaliłam się na tą polarówkę z nowej kolekcji maritim - bicolor -> granat - czerwień... ale po tym dzisiejszym incydencie.. sama nie wiem.

pokemon
p.s swoją drogą to widać przynajmniej, że eskadron ma bardzo dobry.... szew....  😁
wątek zamknięty
?? Ja jednego Eskadrona mam juz ponad dwa lata chyba. I nic mu nie jest. Nic a nic.

A tak ogolnie to nie rozumiem problemu. Ktory polar wytrzyma jak kon postanowi go uszkodzic rwac zebami, stajac na nim i tak dalej ?? Pancerny ?
wątek zamknięty
kcj90
wyślij mi zdjęcia na pw, myślę że nie trzeba od razu przerabiać na treningówkę
zapięcia możesz kupić i doszyć, ja doszywałam i wygląda to nieźle  😉
wątek zamknięty
Albo zrobić łatkę 😉 Mi koń wyrwał zapięcie z kawałkiem polaru 10X10, walnełam mu w tym miejscu piękną łatkę w kształcie serduszka 😉 A zapięsie mozna dokupić.
wątek zamknięty
SIWA FOLBLUTKA   i jej miedziana arabka
26 lutego 2010 20:41
[quote author=Nasturcja-Renata link=topic=14623.msg501591#msg501591 date=1267215637]
SIWA FOLBLUTKA Możliwe, że brillant jest jeszcze w InterApi. Zadzwoń do nich  😉

NICI smurf-pad
[/quote]

Dziękuję, ale chodziło mi o cottona. Nie sprecyzowałam pytania 🙄
wątek zamknięty
Ktoś szuka skokowego sea blue ? Ladny kolor baaardzo , przypomniał mi petrol eskadrona 🙄
Ja dzisiaj kupilam drugi pad eurostara z owijkami przypadkiem  😵 , Max plum,  jestem  po prostu 😍
wątek zamknięty
Mam dwa czapraki 😲 😀 Nawet nie zauważyłam kiedy wyprzedałam wszystkie ujeżdżeniowe, został mi 1 ulubiony i 1 wszechstronny do nowego siodła 🙄 Będzie miejsce na nowe! 😎

Nasturcja, a był w KŚ polopad Oliv VS?
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
26 lutego 2010 20:47
SIWA FOLBLUTKA Jeśli chodzi o cottona, to juz raczej nigdzie  🙁 Generalnie będzie ciężko  😉

fin nie przypominam sobie, ale raczej nie. Był jeszcze w grudniu
wątek zamknięty
Karla powiem szczerze że nie wiem jak z uzytkowaniem tego LC ponieważ ja cioram głównie fair play. Ale czapraczek wydaje sie fajny- nalezy na pewno do tych grubszych. Wiem że ktoś tutaj go uzywal ale niestety nie pamietam nicka.

A tu zobaczcie jak różni się kolor od katalogowego 😉

wątek zamknięty
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
26 lutego 2010 20:57
Buu a tak mi się podobał na katalogowym 🙁 Tak też ładny, ale nie aż tak. Masz zielony może pod ręką też? Jak na macanego ten czaprak w ogóle?
wątek zamknięty
Buu a tak mi się podobał na katalogowym 🙁 Tak też ładny, ale nie aż tak. Masz zielony może pod ręką też? Jak na macanego ten czaprak w ogóle?

zielony tez ciemnieszy chyba. Sa te czapraki w mustangu do pomacania  😉
wątek zamknięty
prosze bardzo

błękit chyba najabrdziej przypomina ten z katalogu


ogólnie bardzo fajny, srednio gruby i nie powinien się ubijać. Ja w ogóle lubie czapraki tej firmy bo są starannie wykonane.
wątek zamknięty
Karla - Ja miałam ten czaprak tylko chyba wcześniejszy model. Okropnie żałuje, że go sprzedałam (bo kupowałam siodło ujeżdzeniowe a teraz mam z powrotem wszechstronne). W każdym razie czaprak gruby, miękki, pięknie układał się pod siodłem. Z praniem zero problemu. No i ta kolorystyka - dla mnie cudowna stalowoniebieska ale patrze, że ten wstawiony przez argento kolor też fajny.
One jeszcze są dostępne?

Fotkę na koniu mam...bardzo mocno nie wyjściową bo byl to nasz najgorszy wspólny czas 😉
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.