Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

co można kupić koleżance na 18stke która nie chce żadnej biżuterii/zegarków nie uprawia żadnych sportów, ale jest modelką. Nie mam kompletnie pomysłu pieniądze na prezent to jakieś 150zł  🤔wirek:
Poradnik:"Jak walczyć z anoreksją".
Scottie   Cicha obserwatorka
27 lutego 2010 13:54
[quote author=emade link=topic=20.msg501488#msg501488 date=1267211784]
co można kupić koleżance na 18stke która nie chce żadnej biżuterii/zegarków nie uprawia żadnych sportów, ale jest modelką. Nie mam kompletnie pomysłu pieniądze na prezent to jakieś 150zł  🤔wirek:
Poradnik:"Jak walczyć z anoreksją".
[/quote]


O jezu...  🙄 🙄 🙄 Nie każda modelka jest anorektyczką.

Emade: po pierwsze zapytaj ją, co chce. Po 2 poszperaj w sklepach typu "yej". Może we Flo coś ciekawego znajdziesz? Jakaś ciekawa ramka na zdjęcia?
Co to za sklepy Jey i Flo ?  😡 Jakies tylko z prezentami?
In.   tęczowy kucyk <3
27 lutego 2010 14:10
Flo to sklep z gadżetami, pierdołami. Nie nazwałabym go sklepem z prezentami : P
Scottie   Cicha obserwatorka
27 lutego 2010 14:32
A gadżety nie mogą być prezentami? Jest tam dużo pierdół, ktore można kupić na 18-stke (ramki na zdjęcia, telefony stacjonarne, zegarki na ścianę, lampki, kubki, maskotki, kieliszki do wódki itd). W sumie to większość prezentów, jakie dostałam lub jakie kupiłam były właśnie z tego sklepu.
Yej to też taki sklep, tyle że z gadżetami przeznaczonymi dla dziewczyn/kobiet. Odpowiednik Yego 🙂
Nawet nie wiedziałam ze takie sa, dinks 😉
In.   tęczowy kucyk <3
27 lutego 2010 14:37
Mogą, ale to nie jest sklep "tylko z prezentami", a po prostu z sklep z rzeczami do domu. Koń też może być prezentem, a stajni nie nazwiesz sklepem z prezentami, prawda? This&that, Galeria prezentów, to sa sklepy z prezentami. A sklepy z nietypowym wyposażeniem mieszkania nie należą raczej do tej samej kategorii.
Scottie   Cicha obserwatorka
27 lutego 2010 15:56
In., zabawne jest to, co piszesz. Nie wiem, gdzie wyczytałaś, że Flo nazwałam sklepem tylko z prezentami? Podsunęłam pomysł, żeby tam szukać inspiracji.
wydaje mi się, że In napisała to w odniesieniu do postu Aventii 😉
[quote author=strzeszynopitek link=topic=20.msg501848#msg501848 date=1267227977]
[quote author=emade link=topic=20.msg501488#msg501488 date=1267211784]
co można kupić koleżance na 18stke która nie chce żadnej biżuterii/zegarków nie uprawia żadnych sportów, ale jest modelką. Nie mam kompletnie pomysłu pieniądze na prezent to jakieś 150zł  🤔wirek:
Poradnik:"Jak walczyć z anoreksją".
[/quote]


O jezu...  🙄 🙄 🙄 Nie każda modelka jest anorektyczką.

[/quote]

ehh też mnie rozśmieszył i zażenował ten poradnik...
Ogólnie wyszło na to że jednak kupujemy jakiś zegarek, bieliznę i został do obejścia sklep z gadżetami.

dzięki  😉  :kwiatek:
In.   tęczowy kucyk <3
27 lutego 2010 16:06
Scottie, Jakies tylko z prezentami?


saisissante, właśnie :kwiatek:
Scottie   Cicha obserwatorka
27 lutego 2010 16:10
Ups, przepraszam In.  :kwiatek:
Myślałam, że myślałaś, że ja tak napisałam  😂
helcia   Wiedźma z czarnym kotem
27 lutego 2010 20:22
masz samsunga, prawda?
miałam to samo

[quote author=halo link=topic=20.msg376097#msg376097 date=1257869462]
Trzeba odpalić ccc (ikonka ATI) znaleźć hotkeys. Ale nie wystarczy wyłączyć skrótów. Trzeba usunąć ten konkretny skrót z "c". On chyba jest opisany jako ctrl+shift, ale reaguje alt.

[/quote]

Nie, mam HP 😉
I nie wiem gdzie ta ikonka 🙄.
Po obróceniu filmików w movie Maker obraz został zniekształcony- rozciągnięty. Da się zrobić, by było ok?

W jakim popularnym i dostępnym programie, oprócz Power DVD da się kadrować zdjęcia z filmików?
Trista ja robilam w QuickTime, jakiś dany moment np. w skoku brałam pauza i screenem
Emade-Dzięki. Tylko ja nie wiem co to za screen  😡
dempsey   fiat voluntas Tua
27 lutego 2010 22:50
poszukaj na klawiaturze klawisza PrintScreen , przeważnie jest nad Insert i Delete
gdy go wciśniesz, system zrobi "zdjęcie" ekranu i automatycznie skopiuje je do uniwersalnego schowka.
otwierasz dowolny program graficzny np. Paint, wciskasz Ctrl+V i "zdjęcie" możesz zapisać, obrobić.
Dempsey- Dzięki  :kwiatek: Niby codziennie przy kompie siedzę, a funkcji klawiatury nie znam 😉
Zaraz spróbuję 🙂
poszukaj na klawiaturze klawisza PrintScreen , przeważnie jest nad Insert i Delete
gdy go wciśniesz, system zrobi "zdjęcie" ekranu i automatycznie skopiuje je do uniwersalnego schowka.
otwierasz dowolny program graficzny np. Paint, wciskasz Ctrl+V i "zdjęcie" możesz zapisać, obrobić.


U mnie zwykłe screenowanie nie działało
Ciężko wytłumaczyć co się działo, ale coś b dziwnego i po prostu nie można było w ten sposób
Tak robiłam tylko screeny z filmiku wrzuconego na yt
U mnie działa 🏇 Thx  :kwiatek:
O jezu...  🙄 🙄 🙄 Nie każda modelka jest anorektyczką.

Wiem, ale zdecydowana większość z nich wygląda, jakby była. Chudość za chudością i chudością pogania. I tak śmiesznie podrygują jak idą - chyba im w obcasach minipastuchy elektryczne montują i przy każdym kroku łup, łup, łup...
In.   tęczowy kucyk <3
28 lutego 2010 00:44
Ups, przepraszam In.  :kwiatek:
Myślałam, że myślałaś, że ja tak napisałam  😂


Spoko, spoko :kwiatek:
Tylko taka mała złośliwość się nasunęła, ale nieważne :kwiatek: mam dziś dobry humor ; )
poszukaj na klawiaturze klawisza PrintScreen , przeważnie jest nad Insert i Delete
gdy go wciśniesz, system zrobi "zdjęcie" ekranu i automatycznie skopiuje je do uniwersalnego schowka.
otwierasz dowolny program graficzny np. Paint, wciskasz Ctrl+V i "zdjęcie" możesz zapisać, obrobić.

ale czy ten moment kopiowania jest widoczny? U mnie nic nawet nie drgnęło... Gdzie ten schowek się znajduje? 😉
Wendetta- Moment kopiowania nie jest widoczny (przynajmniej dla mnie 😉).
Ja kopiuję pojedynczo każdy kadr i za każdym razem wklejam do Painta.
Trochę długo trwające zajęcie, ale może da się inaczej i szybciej?
Trzeba pamiętać, że screenem kopiuje się widok całego ekranu, więc obraz musi być powiększony na całość.
Chyba, że się mylę, to poprawcie. Uczę się metodą prób i błędów 😉

Ponawiam pytanie, dotyczące rozciągniętych filmików po obróceniu ich w Movie Makerze.
Da się coś na to poradzić?
dempsey   fiat voluntas Tua
28 lutego 2010 10:03
[quote author=dempsey link=topic=20.msg502798#msg502798 date=1267311030]
poszukaj na klawiaturze klawisza PrintScreen , przeważnie jest nad Insert i Delete
gdy go wciśniesz, system zrobi "zdjęcie" ekranu i automatycznie skopiuje je do uniwersalnego schowka.
otwierasz dowolny program graficzny np. Paint, wciskasz Ctrl+V i "zdjęcie" możesz zapisać, obrobić.

ale czy ten moment kopiowania jest widoczny? U mnie nic nawet nie drgnęło... Gdzie ten schowek się znajduje? 😉
[/quote]

moment kopiowania nie jest widoczny. u mnie czasem też jest taka sytuacja, że po otwarciu Painta i wciśnięciu Ctr+V nic się nie dzieje. wracam wtedy do widoku ekranu i ponownie wciskam PrintScreen. po prostu czasem nie łapie.

a gdzie jest schowek.. dobre pytanie. nie wiem. podejrzewam ,że jest wirtualny. tzn. nie jest zapisywany w fizycznej pamięci. jeśli nie wydasz komendy "wklej", to dane są tracone (przynajmniej ja nie wiem gdzie można by je znaleźć).  inaczej: dane są w schowku gotowe do wklejenia dopóki nie zrobisz kolejnego PrintScreena. wtedy poprzedni jest tracony, nowy się nadpisuje.
Czy wie ktos jakie warunki trzeba spełnić aby pójśc na staż z urzędu pracy? napewno trzeba być zarejestrowanym w urzędzie pracy a co za tym idzie nie prowadzić działalności gospodarczej oraz być bezrobotnym, cos jeszcze?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
28 lutego 2010 16:18
Czy wie ktos jakie warunki trzeba spełnić aby pójśc na staż z urzędu pracy? napewno trzeba być zarejestrowanym w urzędzie pracy a co za tym idzie nie prowadzić działalności gospodarczej oraz być bezrobotnym, cos jeszcze?


Nic więcej, tylko być bezrobotnym zarejestrowanym. Sama czekam na taki staż.
a czy jest określony czas bycia bezrobotnym aby podjąć staż? czy wystarczy się zarejestrowac i można 'od razu'
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
28 lutego 2010 17:28
Nie ma określonego czasu. Tyle tylko, że od dnia rejestracji do dnia kiedy UP zaproponuje prace czy staż to może minąć 2-3tyg 😉
znalazłam pewne ogłoszenie (w necie) z 'mojej' branży i jednym z 'wymogów' jest to czy spełnia sie waruknki do odbycia stażu z urzędu pracy  👀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się