DIY - zrób to sam

efekty wieczornej nudy ..
kolczyki truskawki :

kolczyki serca :

babeczka, która nie ma jakiegoś zastosowania, poprostu ma sobie stać ; D

kucyk, któremu odpadło trochę grzywki -.-

deskorolka :
Ten krem na babeczce wygląda bardzo realistycznie 😉 Narobiłaś ochoty..
Cudeńka 🙂
Masakryczna nuda + duuuuzio kleju + krepina + papierowe ręczniki + nożyczki =





Nie wiem po co mi ona, ale coś wymyśle  😁

Zastanawiam się czy usztywniać ją gipsem/masą papierową jeszcze czy tylko pomalować jak kupię farbę

Edit - już mam zamówienie na maskę rodem z piły  😁
ann, zawsze się zastanawiałam jak Wy to robicie, że te wszystkie kremy na babeczkach są tak realistyczne 😜
Seksta   brumby drover !
14 lutego 2010 10:55
ja tez....mam fimo liquid, mam pastele suche i za cholere nie wiem jak ukrecic krem/bita smietane!
Jakas instrukcja?
Graba.   je ne sais pas
14 lutego 2010 14:46
Seksta, a może podobnie jak prawdziwą masę? Tylko taki mniejszy dziubek zrobić. i Tak wyciskać 😁
to jest silikon , taki do łączenia kafli w łazience. [ około 10zł ]
moi rodzice pracują w firmie budowlanej i załatwili mi.
do tego mam taki pistolet specjalny i sobie wyciskam.
kształt sam wychodzi ,gdyż jak otworzy się ten silikon to ma on końcówkę w kształcie takiej gwiazdki.
nie ma możliwości żeby z modeliny wyszła taka ; (

potem może wstawię jeszcze jakieś słodkości z bitą śmietaną 😀
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
18 lutego 2010 00:15
Dzisiejszy efekt 'czynności zastępczych' 😁

[img]http://i719.photobucket.com/albums/ww199/Notarialna/IMG_3423.jpg?t=1266452025[/img]
Śliczne!
😁 A ja wczoraj z modeliny zrobiłam śmiechowy breloczek z napisem "I love GD" W szkole wyszłam na "dzieffczynkę popcornu" ale mnie się podoba  😍 i piękną różyczkę breloczek ale niestety spadła i dwa listki przed upieczeniem się zmiażdżyły  😵 A była taka ładna  👿 Dodam foto jak mój kochany wirus na komputerze pozwoli mi na zgranie lub antywirus się obudzi 😵
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
19 lutego 2010 22:34
Notrialna jestes mistrzem kolczyków na tym forum 😀 :kwiatek:
to moze ja swoje pokaże, narazie 2:






w rzeczywistości kolor jest bardziej jak na drigim zdjęciu, ciepłe, wiosenne kolorki 😉
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
19 lutego 2010 23:12
korsik, Czyżby to były lampworki pawie oczka? 😁
Ciekawy pomysł 🙂

zabeczka17, E tam, takie moje dłubanki. 😡 Ale dzięki  :kwiatek:
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
19 lutego 2010 23:20
nie e tam , są sliczne zawsze ;]
Notarialna,
możliwe, szkoda, że takie duże, bo bym sobie zostawiła (ja noszę tylko jakieś małe kolczyki, zazwyczaj przebitki), kolory mają śliczne  😜 takie wiosenne

w poniedziałek powinna przyjść do mnie paszka z koralikami itp i będę 'tworzyć'  😁
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
19 lutego 2010 23:28
korsik, www.qnszt.pl polecam :"😉 Są różne rozmiary i duży wybór koralików, półfabrykatów. Ja już mało tutaj kupuję, a listonoszowi zajęcie daję, bo moje paczki potrafią i z pół kilo ważyć 😁
właśnie z tamtąd zamówiłam, te 'pawie oczka' też z tamtad są  🙂
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
19 lutego 2010 23:33
bardzo fajny sklep, chociaż teraz na allegro głównie zamawiam, tutaj rzadziej, a jak już to do 100 zł by nie płacić za przesyłkę 🙂 MIłym akcentem jest też gratis przy każdej paczce 🙂
A powiem tak: Swarovskiego tam nie kupuj. Kup na allegro, bo tańsze, a i na promocje można trafić 🙂. Poza tym na qnszcie jest szklo sygnowane Swarovskim, ale to nie jest kryształ.
(Kupiłam ostatnio Swarovski Heart Crystal za 1,25 10 mm i 1,90 14 mm)

Dzisiaj poszło 6 par  (jedna po 20 zł) 😅
własnie swarowskiego kupiłam...
koleżanka zamawiała z allegro i mówiła, że jej sie kryształki połamały...
swarowski to nie jest pewnie ani na qnszcie ani na allegro, bo prawdziwy trochę kosztuje  😉
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
19 lutego 2010 23:41
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=8936387&gr_id=19748 - ten sprzedawca (mój ulubiony hurtownik Swarkiego) ma akurat oryginalne kryształki, dodatkowo ma hurtownię z elementami Swarovskiego (100 sztuk kosztuje 350 zł albo i więcej), zaznacza na aukcji, ze oryginalne produkty ma.
Tak, niestety ja sie nadziałam i mi też popękały. Stawiam na to, że kryształki o nazwie CRYSTAL to prawdziwy kryształ, ale te barwione (szczególnie intensywne kolory) typu SIAM, FUCHSIA, itp to zwykłe szkiełko 🙂
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
19 lutego 2010 23:57
marzy mi się takie ogłowie ozdobne , albo opaska na szyję dla konia ze svarowskiego. sama muszę coś wykombinować

Notarialna  te niektóre Twoje kolczyki jakby połączyć to  wyszedłby cudny naczółelk na wystepy czy pokazy. Myślałaś żeby się tym zająć? masz talencior może pójdź krok dalej? Tym bardziej z enei ma takich cudów na rynku
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
20 lutego 2010 00:01
zabeczka17, Musze tylko znaleźć czyste naczółki bez zdobień, bo właśnie podsunęłaś mi pomysł 😁
Bo nie mogę znaleźć takich zwykłych, bez ozdób, a kupowanie pojedynczych sztuk nie opłaca się ;-)
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
20 lutego 2010 00:03
ale sama zrób ze sznurkowego
połącz to jakoś posklejaj pozszywaj nastepnie  obszyj w diamenty  i dodaj łańcuzek... idealne cudo na pokazy np koni arabskich


edith: tutaj na wątku jest gdzieś mój naczółek z korali... czerwony., dopina sie do kantara. Miałam wybór albo je wyrzucić albo zrobić z tego coś dla konia ;] nie chce mi się grzebać ale gdzieś jest zdjęcie. 🙂
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
20 lutego 2010 00:09
http://www.okser.pl/jacson-naczolek-swarovski-diagonal-p-2049.html Swarovski już jest 😁
E tam, takie mnie nie kręcą. Wolę klasyczne, ozdobione diamencikami czy tez większymi kryształkami 🙂

http://www.gnl.pl/naczolek-literek-p-1697.html Nawet się przejdę i z 4 zamówię, bo GNL mam pod nosem 🙂
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
20 lutego 2010 00:21
no i do boju 🙂
cieciorka   kocioł bałkański
28 lutego 2010 11:50
korsik, te drugie są super!
dzięki  :kwiatek:
siedzę po uszy w długach, więc w końcu wzięłam się do roboty...



i torba, powstała jakiś czas temu dla jednej z forumowiczek:
kuki torba suuuuuper !
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
06 marca 2010 21:27
Moje wypalankowe nowości.
Wybaczcie że fotki sa nieostre ( robione komórką)... w sumie tracą one  na wyglądzie  ale łii tam ;]
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się