Galeria Końskiej Rewii

Equi Theme Alcantara blekitna + ochraniacze Hampa pro.

HKM kremowy z brązową lamówką, owijki kremowe HKM na gniadej


HKM biały w krateczkę, owijki białe hippoland na gniadej


Lamicell pomarańczowy z kremową lamówką , ochraniacze veredus na gniadej
[quote author=deborah link=topic=14078.msg503029#msg503029 date=1267349278]
ależ się wysypało fot 🙂

chciałabym zapytać czy będzie prowadzona selekcja tych zdjęć? niektóre jakościowo pozostawiają wiele do życzenia. miło by było gdyby jakością dopasować się do szmatoholików


Popieram ;/ niektóre są naprawdę kiepskie, nie widać prawie czapraków  🤔


[/quote]

Również się pod tym podpisuje, bo zamieni się to w śmietnik zdjęciowy a nie galerię.
Schockemohle Premium granatowy ochraniaczy nie pisałam bo nie są dopasowane kolorystycznie 😉



edit/: dopiero teraz zauważyłam, że fotka nie ma 800 pikseli, potem wstawię lepsze zdjęcie w takim razie
na gniadym czaprak szary pfiffa i nauszniki czarne tattini

czaprak czarny New Wave lamicell

czarny tattini w romby
mam pytanie, czy jest sens wstawiać czapraki, które dawno są nie do dostania ? np new wave Lamicell ?
A czemu by nie? Eskadrony czy Anky też są nie do dostania oprócz aktualnej kolekcji i resztek poprzedniej 😉
Przeciez tu nie chodzi o katalog "Jaki czaprak sobie kupić"  🙄 Tylko kolorystyczne zestawienia, modele, pikowania, lamówki itd 😉
deborah   koń by się uśmiał...
28 lutego 2010 17:43
equi.dream, dlaczego nie?
w sumie racja, tylko czasem wyszpera się coś ładnego i żal że nie da się tego kupić 🙂 no i ankach i w eskadronach rynek wtórny bardzo dobrze funkcjonuje, łatwiej dorwać używkę. Ale w zasadzie jak chodzi o kolory itp to macie racje, moja culpa 🙂
Pessoa Pad


Colorado pad/pistacjowy


Isabell Werth szampański


Schockemohle zielony
caroline   siwek złotogrzywek :)
28 lutego 2010 21:28
[quote author=xxagaxx link=topic=14078.msg503420#msg503420 date=1267373977]
[quote author=deborah link=topic=14078.msg503029#msg503029 date=1267349278]
ależ się wysypało fot 🙂

chciałabym zapytać czy będzie prowadzona selekcja tych zdjęć? niektóre jakościowo pozostawiają wiele do życzenia. miło by było gdyby jakością dopasować się do szmatoholików


Popieram ;/ niektóre są naprawdę kiepskie, nie widać prawie czapraków  🤔


[/quote]

Również się pod tym podpisuje, bo zamieni się to w śmietnik zdjęciowy a nie galerię.
[/quote]
a ja uważam, ze na samym początku nie warto zaczynać od zniechęcania do dzielenia się zdjęciami 😉
galeria "trzech" też tak zaczynała - liczyło się żeby dodać zdjęcia, zeby zdjęć było jak najwięcej.
z czasem ludzie zaczeli zdjęcia podmieniać na lepsze, i zaczeli sie starać.
na razie zobaczcie co sie dzieje - ludzie przeszukują swoje komuptery i szukają właściwych zdjęć. zacznijcie od docenienia tego!
deborah   koń by się uśmiał...
28 lutego 2010 21:31
nie popadajmy też w przesadę.
zdjeć jest sporo firm też sporo i jest w czym wybierać.

co nam po takiej focie:
Nic i o to mi chodzi  😎
Super, że ludzie przeszukuja swoje foldery ale...nic nie przeszkadza w tym, żeby samemu robić selekcję i wystawić to co naprawdę ładnie i galeriowo się prezentuje. Bo potem będa pretensje " A moich zdjęć nie ma bla bla bla" 😎
Ja tam też bym stała na straży jak SS-man. Połowy fotek bym nie wkleiła. Na pewno jednej ze  swoich własnych też nie i żałuję, że ją wkleiłam. Zbyt niewyraźna.
Jestem za ostrą selekcją.  😤
Ja mam gó..o do gadania, ale moja uwaga jest taka:
jeśli zdjęcia są z jazdy to na czapraku/padzie ciężej zatrzymać wzrok. Wolę oglądać faotki w stój (najlepiej bez jeźdźca).
Ot taka uwaga podglądacza 🙂
deborah   koń by się uśmiał...
28 lutego 2010 21:38
a ja wole w ruchu 🙂
Dynamo   Dynamicznie :))
28 lutego 2010 21:40
deborah a mogłabyś sprecyzować co z tym zdjęciem jest nie tak? 😉
Eee tam wszystkie w stój i bez jeźdzca były by nuuudne  😉
Jak bezpłuciowy katalog 😉
Chodzi jedynie o zachowanie estetyki i porządku tak by czaprak był wyraźnie widoczny, w nie przekłamanym kolorze i odpowiedniej ostrości  🙂

Dynamo - to, że na tym zdjęciu nie widać czapraka i generalnie faza w której złapany jest koń i jeździec jakas taka nie ciekawa 😉
W ruchu lubie zdecydowanie bardziej,ale tam gdzie zwraca się na niego uwagę 🙂 Jakbym miala się skupić na samych w sumie krojach i kolorach to nawet bym zaproponowała zrobienie fot  np z  lewego boku konia wszystkim wstawiającym.

Ale już nie mieszam :P

edit- i nikt by faz nie rozpatrywał  🏇
Dynamo, ja nie deb, ale spróbuję opisać to co widzę - baardzo mało reprezentacyjna fotka, grzbiet konia zapadnięty, hack za nisko, paski policzkowe za chwile wejdą koniowi do oczu, a bąbelek w Twojej czapce wskazuje kierunek ruchu całemu tułowiu. No.. lansu to tu nie ma.
deborah   koń by się uśmiał...
28 lutego 2010 21:47
Dynamo, może mój komputer ciemny ale ja ani troche nie widze tam czapraka. no może poza łyżwą lamicela 😉 :kwiatek:

ja np mam takie:
czaprak cytrynowy HKM owijki HKM


na foto wygląda jak biały więc w zasadzie zupełnie się nie nadaje
tu ten sam czaprak foto lepsze ale nadal nie oddaje koloru



tu następne
czaprak loesdau ochraniacze tatini


waniliowy pad Jarpol ochraniacze norton



pistacjowy HKM owijki hand made



Dynamo   Dynamicznie :))
28 lutego 2010 21:49
No fakt, czaprak się zlewa, bo koń jest ciemny, ale wybaczcie maści nie zmienie 😉 skoro zdjęcie się nie podoba to już go nie ma.  😉
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
28 lutego 2010 21:49
tutaj zdjęcia można wrzucać, oczywiście już wybrane przez nas te najlepsze ale zanim dostaną się na stronę powinny przejść przez "komisję" , która fachowo oceni czy się nadają czy nie.
Deborah- a ja znowu na Twoich zdjęciach, tych pierwszych dwóch nie widzę ani pikowania, ani koloru. Tylko takie jasne plamy w miejscach czapraka. Waniliowy pad Jarpola też jest jasną plamą. Iwszystkie te 3 czapraki nie różnią się na moim kompie dosłownie niczym. 😉
deborah   koń by się uśmiał...
28 lutego 2010 21:52
różowy hkm owijki by escada 😉

czarny HKM owijki lidl



dwa pierwsze zdjęcia w poprzednim poście  pokazałam jako przykład złych fot 😉
deborah - Ślinie sie do Twoich zdjęć! Cudowne są, aż miło patrzeć od tak sobie jak na obrazek. Piękne tło, koń, komplety, sprzęt, jeździec  😍
A co do prześwietlonych cytrynek - mam ten sam kłopot z alcapadem, ani razu na koniu nie udało mi się uchwycic koloru, cytrynki tak mają  😀
A to jeśli tak, to się zgadzam. U mnie same białe plamy.  😀 Swoje też idę zmienić na takie gdzie bardziej coś widać.  😉
deborah   koń by się uśmiał...
28 lutego 2010 21:57
Daniela, dziękuję
to starannie wyselekcjonowane foty jak mawia wrotek. nie zawsze jest tak pięknie ale staramy się
Właśnie, mam pytanie: czy rzeczy DIY też zaliczają się do tej galerii?  😉
deborah   koń by się uśmiał...
28 lutego 2010 22:37
escada, o ile powstanie dział DIY to pewnie tak 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się