Kącik Rekreanta cz. III (rok 2010)

Hypnotize, przegapiłam- dlaczego beż siodła?

Dzionka, a jak trener?


Trener super!!! Właśnie dzisiaj miałam trening i jestem po raz kolejny bardzo zadowolona. Koń mi progresuje jak szalony, plecy już odbudował, kłąb mu znika 😉 No i bardzo fajnie nam się współpracuje.

wiecie co, PADAM :/ Byłam dzisiaj w stajni 5 godzin - pojechałam w teren, miałam 2h treningu, wsiadłam na Gilka... Masakra, moje plecy!!!

_kate ale fajne słoneczne skoki, aż mi ślinka cieknie!
wątek zamknięty
gozya, tak to moje :]

_kate, co Ty chcesz od tego konia, bardzo sympatyczny chłopak😀
wątek zamknięty
[quote author=_kate link=topic=14622.msg503580#msg503580 date=1267380879]
Mam fantastycznego konia. Absolutnie i nieodwołalnie. Moja śliwka robaczywka  😍[/quote]

pozwolę sobie zacytować samą siebie. Bom szczerą prawdę napisała!  😀
wątek zamknięty
Jest tak cudownie i wiosennie już że nic tylko zaraz zrobi się plus dziesięć i będziemy zrzucać derki, futro i dodatkowe warstwy odzieży :>
Słońce tak mi poprawia humor, że hej 🙂

kate - Twój złoty wygląda coraz fajniej 😉

a ja mam cukierkowe foty 😉





i nieostre galopnięte, ale tak mi się podoba, że wstawię 🙂



i portrecik 😉



wątek zamknięty
myślę, że jakby miał TO ogłowie, to by wyglądał jeszcze lepiej i pracowałby jeszcze efetkywniej i efektowniej  😍 napatrzeć się nie mogę!
wątek zamknięty
_kate, 😀 dzwoń do Pana Marka 😀
wątek zamknięty
planuję. Tylko muszę zaciurać jedno z moich ogłowi, bo nie mam wymówki sama przed sobą  😉
hanower plus opadający naczółek- genialnie to wygląda!
wątek zamknięty
_kate, a mówią, że konie w hanowerach wyglądają nieładnie 😉 po prostu się nie znają 😀
wątek zamknięty
cieciorka   kocioł bałkański
28 lutego 2010 19:35
Anaa, pasuje wam to ogłowie!
ale on ma śmieszną grzywę :P taki puszek
wątek zamknięty
Alice, do następnego razu 👀

Kate, a u nas już daaawno nie było takiej zmiany na "dużo lepsze", ehhhh... 🤔

Anaa, miło popatrzeć 😉 A co do ogłowia - obłęd. (Nie wiem, jakoś nigdy nic nie miałam do hanowerów :P)
wątek zamknięty
Ja jak patrzę na niektóre zdjęcia koni w hanowerach to mam wrażenie, że się podduszają - może stąd ta opinia 🙂
Anaa ty teraz stoisz w Bajardo? Nie wiesz czy nie planują zrobić jakiś zawodów niebawem 🙂?
wątek zamknięty
deborah   koń by się uśmiał...
28 lutego 2010 19:38
Dzionka, jakies foty z tych progresowych jazd?

dawno Was nie było

Anaa, piękne to ogłowie.
wątek zamknięty
Mnie się hanowery wyjątkowo nie podobają, jakoś tak wizualnie nie ładnie na pysku leżą, nie te proporcje 😉
wątek zamknięty
cieciorka, on ma grzywę gęsta jak diabli i weź to człowieku przerwij i ogarnij 😉 I wicherka w połowie szyi = połowa grzywy zawsze po 1 stronie, a połowa po drugiej 😉
Gozya, dzieki 🙂 Cieszę się, że miło popatrzeć 🙂
Dzionka, ja w Bajardówku od roku już! Jutro bodajże równy roczek stuknie 🙂 Zawody chyba pierwsze w czerwcu, ale będzie ich sporo bo i Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza i Eliminacje do MPMK i Mazovia Dressage Cup... Tak, że będzie co jeździć
deborah, bo wszystko co Pan Marek stworzy jest piekne 😉
Daniela, każdy ma swoje wizje, mnie się mój koń podoba i w hanowerze i w szwedzie... 😉
wątek zamknięty
Gozya,
powiedz swojemu, że idzie w trening a zobaczysz jak się zbierze w sobie  😉
a tak serio, to może z boku nie wyglądało to tak dobrze jak ja mówię. Bo on i pychol miał otwarty i marmolił tym wędzidłem, ale były takie dłuższe momenty, że podejmowaliśmy rozmowę. Czasami kończyło się obopólnym niesmakiem, czasami zgodą, ale wreszcie nie ignorował mnie.

Co do hanowerów, to dla mnie to są najładniejsze nachrapniki
wątek zamknięty
Deborah nie mam nic 🙁 Niestety sezon halowy nie jest zbyt korzystny. Ostatnio wzięłam do stajni chłopaka z aparatem żeby filmiki pokręcił i nic nie wyszło. Może te jazdy nie są jakieś spektakularne, ale mi się bardzo wygodnie siedzi nagle na moim koniu i czuję, że ma dynamit w tyłku, a do tego ma straszną radochę 🙂 No i zaczął żuć z ręki  😅 Fajnie jest 🙂

Anaa jak ten czas leci  😲 Byłam pewna, że jakoś niedawno przywiozłaś Gero do Warszawy. Ech, no nieźle 😀 Fajnie, że tyle zawodów u was, teraz mam bliziutko, więc zamierzam być częstym gościem 😀
wątek zamknięty
_kate, powiem ci, że gdyby rudego odchudzić i nawet nie wysyłać w trening, ale żeby jedna osoba na nim jeździła, to byłaby z niego niezła koninka, jestem tego absolutnie pewna. Ale cóż... jest jak jest 🤔
wątek zamknięty
ależ jestem tego absolutnie pewna. Ten koń ma serce na dłoni  🙂
wątek zamknięty
Dzionka, leci leci... nawet sobie nie zdajemy z tego sprawy 😉 a kalendarz zawodów jest na stronie wmzjotu bodajże 🙂 zerknij 🙂 i rozplanuj grafik startów.
A z Lidera rzeczywiście blisko bardzo macie do nas 🙂
wątek zamknięty
Anaa   Znowu jeden z moich ulubieńców  😍 Pięknie  😍

My sie przypomnimy 🙂

Już bezjajowiec wrócił pod siodełko. Wczoraj dopadła go maszynka  😁 i wzorek zgapiony od Jeesy  :kwiatek: mam nadzieje, że sie nie będzie gniewać  😎

Pozostałości po jajkach super się goją, aż wet w ciężkim szoku, że tak super wygląda i nie puchnie.
Pod siodłem chodzi super, tzn. zero niechęci do ruchu, a wręcz przeciwnie ma konisko ciąg do przodu pomimo jeszcze świeżej rany, a o to się najbardziej bałam, czy nie zrobi sie do tyłu  😁
To w takim małym skrócie co tam U nas  🏇

Koniowate pod Dagą, a ja w roli foto  😁

Portrecik


I takie tam  😉







Pozdrawiamy cały KR i buziaki dla wszystkich Koniowatych z KR  :kwiatek:
wątek zamknięty
Claudia, super, że dobrze poszło 🙂 ślicznie wygląda 🙂
I nie byłabym sobą- co to za naczółek? 😉
wątek zamknięty
Claudia kawał chłopa z niego !

A my jutro spacerujemy  😅 10 min. po twardym.
Łańcuszek mam, kolec też, więc może nie będzie AŻ tak źle  😎
wątek zamknięty
Ale ogoooon  🤔 mega !
wątek zamknięty
Claudia, śliczny łysol 😀
wątek zamknięty
darolga   L'amore è cieco
28 lutego 2010 20:08


I Ty poszedłeś do rekreacji, Rywalku.



wszystko źle.
😕
wątek zamknięty
darolga co się dzieje?  :przytul: :przytul:
wątek zamknięty
Darolga, a czy ty nie miałaś już jakoś dawno temu wrzucić filmików z korytarza? Dawaj dawaj, strasznie mnie Korab ciekawi 🙂
wątek zamknięty
Burzolku  :kwiatek: też się cieszę  😀 Naczółek to hooksowy taki: http://www.hooks.se/product.aspx?productid=390092&deptid=202&sortType=sortPopularitet&sortOrder=DESC

tulipan  :kwiatek: Super, że u was na dobrej drodze wszystko. Trzymam za Was kciuki  🏇

Karutek cieszę się, że sie podoba, ale wcale nie jest, aż taki mega  😎 Mega ogon to ma Piorek Burzy   😵

Anaa  :kwiatek: dziękować.
wątek zamknięty
darolga   L'amore è cieco
28 lutego 2010 20:12
Wszystko się dzieje.
Najpierw Siwa, teraz Rudy.
eh.

Dzionka - miałam, miałam, teraz mam podły nastrój, więc wybacz, ale na dniach wrzucę, obiecuję.
wątek zamknięty
darolga, a co z Siwą?
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.