Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

Dzisiaj dorwałam w outlecie Pumy Induction. Pół rozmiaru za duże, ale w nosie z tym, wygodne jak kapcie  😍
Lena, czekamy na zdjecia !  😎
Moje są dokładnie takie. Niestety foty mi się nie ładują na pb przy moim necie 🙁
http://www.allegro.pl/item928918087_puma_induction_40_i_inne_rozmiary_promocja.html
baardzo fajne  😍
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
27 lutego 2010 20:20
Z grzeszyłam:

Nie wiem jak będę w nich zasuwać 2 km. dziennie, mają 8,5 cm. Ale są tak wygodne, że prawie tej wysokości nie czuć!  😍
czytalam ostatnio watek "praca" i natknelam sie na dyskusje o tych kaloszach.
Weszlam na allegro i co widze?
http://www.allegro.pl/item931358768_gumowe_oficerki_kalosze_r_39_40_fransuskie_aigle.html
macie jakieś godne polecenia strony inetnetowe z butami?  :kwiatek:
Lena mam takie tylko ze zwykłej skóry i najchętniej bym je wydała. Miały być na wf a ledwo w nich chodze 🤔
jeśli chodzi o kalosze to ja mam takie:



😉
yga   srają muszki, będzie wiosna.
01 marca 2010 09:20
barbor- nieźle ktoś ubił interes  😁
yga no ladnie, zwlaszcza, ze jeszcze niedawno takie gumowe oficerki byly wystawiane za 10 zl i nikt tego kupic nie chcial 🤣
macie jakieś godne polecenia strony inetnetowe z butami?  :kwiatek:


www.deezee.pl, juz chyba 15 par butow popelnilam u nich od wrzesnia 😂
I ciagle nie mam dosc 😵
Podobają wam się tego typu klapki? Z odkrytą piętą i zakrytymi palcami?


Nie wiem czemu, ale dla mnie to symbol kiczu i białokozactwa - zwłaszcza, że niektóre kobiety noszą takie klapki na rajstopy/ pończochy  🙇
Hehe, mialam kiedys takie, tylko moje byly biale z paskami i udawaly sportowe (ale nawet Jolanta Kwasniewska takie miala :hihi🙂  🤣
A teraz w zyciu bym takich nie zalozyla 🤬
szepcik wedlug mnie straszne ;>
a takie klapki na rajstopy to już w ogóle  👍
a ja dziś popełniłam taki grzech ...  🙂

strasznie ładnie na nodze wyglądają ;> i nawet jakoś mi ten napis z tyłu nie przeszkadza, a zawsze uważałam takie za zbyt szpanerskie  🤣
yga   srają muszki, będzie wiosna.
02 marca 2010 08:23
szepcik- FUUUUUU!
karolinaa- szał ciał  😍
Moim zdaniem adidas się przez ostatnie dwie kolekcje poprawił, naprawde fajne buty mają.  😉
dziś założyłam i kocham je jeszcze bardziej  😀 wygodne jak boso  😉
to moja druga para Adidasa...ale fakt kiedys mniej mi się podobały, teraz są ładniejsze  😉

edit:
mam jeszcze te:


też bardzo wygodne 😉 nosiłam je w zimę  😀
a teraz zakochałam się jeszcze w tych  😍
Moje nowe dzieci  😍



[sub]kolejne originalsy  🤔wirek:[/sub]
tulipan cudowne ! widzę, że nie tylko mnie ogarnęła mania na adidasy  🤣
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
02 marca 2010 19:36
Jak mi ktoś znajdzie jeszcze jakieś Nike SB Gibson to ozłocę, naprawdę......
Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
02 marca 2010 19:42
Mgła - REWELACJA  😍
emade - cudne te szare i zielone  💘

Ja w sobotę wypatrzyłam takie - fota niestety komórkowa i przez szybę

Zakochałam siew nich od pierwszego spojrzenia i teraz kombinuję skąd wytrzasnąć na nie kasę  :/
Szukałam ich w necie, w nadzieji na niższą cenę, ale nawet na firmowej stronie ich nie ma  👀

Moża któraś z poznanianek gdzieś takie widziała?
Dworcika   Fantasmagoria
02 marca 2010 19:52
Niewidzialna, a są takie z nieróżowymi dodatkami? Ozłocę podwójnie jak ktoś znajdzie 😀
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
02 marca 2010 19:54
Dworcika, nie ma 😉 Znalazłam, ale 6,5 ... ja potrzebuję 7,5 kurde! Najwyżej będę chodziła w za małych  🤣 😜
karolinaa ja mam manie od kiedy mi adidasa originalsa w mieście otworzyli.
Już sporą kolekcję uzbierałam. Zresztą Nike, Vans i Lacoste to u mnie 'przodownicy'  😁

Niewidzialna jeśli chodzi o Nike to nie lubie w PL kupować bo potem 80% populacji ma identyczne.
Zwykle mi mama przywozi jak do NY lata 😉
Dworcika   Fantasmagoria
02 marca 2010 19:58
Niewidzialna, na głowie stanę i zatańczkę kankana. Znajdę choćbym miała je ściągnąć z kosmosu.
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
02 marca 2010 19:59
tulipan, tych w PL nie dostanę, właśnie w USA szukam. Poza tym w Polsce nei ma fajnych butów i też zamawiam z USA 😉

Dworcika, zawsze możesz zafarbować to futerko  🤣
Dworcika   Fantasmagoria
02 marca 2010 20:00
Znalazłam na brytyjskim e-bay'u. Nawet mój rozmiar jest 😁
Ale kosztują tyle, że jak narazie nie ma opcji. Eh... trudno. Ale wytropione mam... jak stanę na nogiii...
ja wlasnie znalazlam to czego od dluzszego czasu szukalam🙂

Jeszcze chce kupic z rozowa takie jak pare str wczesniej wrzucila Yga ale nigdzie nie ma🙁 Mam kozaki z rozowa podeszwa i je kocham🙂 ale chce cos na latooo🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się