Casting- Modeling

talia to talia - brzuch w najwezszym miejscu. w tej ankiecie wlasnie o talie chodzi.

Pewnie bym sie sama zglosila, gdybym nie byla duzo za stara, obecnie za gruba no i co najwazniejsze - nie miala nosa na ktorym z powodzeniem moglby wyladowac boeing 747  😁
Jak ZAWSZE wszystko rozchodzi się o gusta 😉
Modelki niech będą chude - co to komu przeszkadza ?!
A jeśli dziewczyny tak ślepo dążą do 'ideału' to problem jest głębszy - w głowie.
Zbyt mało dowatrtościowane w domu ? Najprawdopodobniej.



Myślę, że to dobre podsumowanie całej tej dyskusji  😉
pony   inspired by pony
02 marca 2010 20:25
ooo, ja tego Twojego nosa nigdy nie ogarne, co z nim nie tak? Czemu wyklucza? Widzialam g x razy na zywo i..jest ładny🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
02 marca 2010 20:26
skoro chodzi o talię, to dlaczego napisali 'pas'?

a co jest nie tak z Twoim nosem? wydaje się być normalny  😉 ja za to mam nos jak całe pole kartofli  😁
A ja mam lewy kciuk dłuższy od prawego - oh nie ! Nie mogę być modelką !
smarcik, pytałam o to w tym wątku i dostałam odpowiedź, poszukaj pare stron wcześniej 😉
pony   inspired by pony
02 marca 2010 20:42
a i jeszcze, baaardzo często mam po prostu wrazenie, że dziołchy, które na modelki wrzucają są strasznie zazdrosne i odbieram to mniej więcej tak " ojaaaaaaaacie, one są takie beznadziejnie chude, o men, kijem nie dotknę, o FU, a FE! Przeciez one są płaskie, na maksa, ej patrz- kobieta musi miec takie cyce jak ja! A modelki? tyłka tez nie mają! ej patrz- kobieta musi miec taką PUFĘ jak jaaaaa, eeeej eeeeej!' Takze dziala to w rozne strony.
Ja nie wypowiadam swojego zdania o modelkach. I nie mam na myśli nikogo konkretnego :kwiatek:
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
02 marca 2010 20:52
rewir czytałam. ale ZAWSZE spotykałam się z potrzebą podania obwodu w talii.


pony ależ modelki są ładne, tylko pokrzywdzone przez los... bo nie mają takiej pupy jak jaaaaa  😁
pony - Twoja teoria nie zgadza sie na pewno odnośnie do tego wątku 😉 Wszystkie wypowiadające się tu dziewczyny jak sie okazało są bliskie 90/65/90 i nie maja czego zazdrościć 🙂

ps. I to faceci pisali, że kobiety mają miec wielkie cyce i tyłki  😎
a mi się jednak post pony skojarzył z czyimś poglądem...  😁
pony   inspired by pony
02 marca 2010 21:32
Daniela- bo absolutnie do osób wypowiadających się tu nie odnoszę, nie przeleciałam całego, nie wyczytałam Waszych rozmiarów więc  byłoby to raczej głupie odniesienie🙂 ja tak z życia poza forum :P

wer- to jedynie Twoje skojarzenia🙂
pony - tak tez myślałam dlatego zaznaczyłam, że odnosnie tego wątku  😁 W życiu jak to w życiu...faktycznie pare razy spotkałam się z tym jak pulchniejsze dziewczyny psioczyły na te szczupłe, że one absolutnie nie maja nic z kobiet i są w ogóle feee 😁 Ale to chyba normalne wśród kobiet, taka zazdrość ukrywana pod krytyką  😀

wer- Z czyim poglądem? 🙂
ahh tak, tak, to tylko moje skojarzenia wstrętne  😎
pony   inspired by pony
02 marca 2010 21:38
jakas ironia?🙂
ja już się nie odzywam 😉 ale generalnie podoba mi się podsumowanie tulipan
pony   inspired by pony
02 marca 2010 21:44
mi też się podoba jej podsumowanie  🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
02 marca 2010 21:46
a mi się podsumowanie tulipan średnio podoba,  bo w branży, w której sprzedajesz swoje ciało (jak to źle brzmi  🤔 ) takie rzeczy się liczą. Ot choćby głupi zez i po marzeniach.. nie wiem czemu, jeśli ktoś napisze cokolwiek na swój temat, to od razu jest zjechany, że niby zakompleksiony itp..


swoją drogą ja bym jeszcze nie mogła być modelką przez ogromne rozstępy- jak miałam 12 lat to w ciągu roku urosłam 10cm- skóra nie wytrzymała  🙄
pony   inspired by pony
02 marca 2010 21:48
no ale tulipan napisala, ze niech sobie beda jakie sa , co to komu przeszkadza?😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
02 marca 2010 21:50
A ja mam lewy kciuk dłuższy od prawego - oh nie ! Nie mogę być modelką !


w takim razie wybaczcie, myślałam że chodzi o ten zacytowany wyżej post  😉
Ech, ja jestem cycata i pupiata (a raczej szerokie biodra mam, bo tyłek mi zbytnio nie wystaje z powodu wady kręgosłupa) i po ciuchy twierdzę, że jestem średnio szczupła, ale panowie zawsze się śmiali z prób odchudzania i twierdzili (i twierdzą dalej) że jest super. Zwłaszcza z powodu cyców, jak łatwo się domyślić  😎
Zresztą, zaraz się zmierzę
Bo nie liczy się zdanie kobiet tylko facetów i własne no nie  😎 ?
kujka   new better life mode: on
02 marca 2010 21:57
a i jeszcze, baaardzo często mam po prostu wrazenie, że dziołchy, które na modelki wrzucają są strasznie zazdrosne i odbieram to mniej więcej tak " ojaaaaaaaacie, one są takie beznadziejnie chude, o men, kijem nie dotknę, o FU, a FE! Przeciez one są płaskie, na maksa, ej patrz- kobieta musi miec takie cyce jak ja! A modelki? tyłka tez nie mają! ej patrz- kobieta musi miec taką PUFĘ jak jaaaaa, eeeej eeeeej!' Takze dziala to w rozne strony.


cos w tym jest. w koncu kiedys uslyszalam od kolezanki "komplimenta": ej kala, ty to moglabys byc modelka - jestes wysoka, chuda, nie masz cyckow, nie masz ud, nie masz tylka, brzucha - idealnie sie nadajesz

to mnie podsumowala  😂
Bo nie liczy się zdanie kobiet tylko facetów i własne no nie  😎 ?


No byleby się tylko dobrze czuć ze sobą 😉
ja nie wiem co to jest z tymi cycami... szczerze powiedziawszy to coraz czesciej sie wsrod chlopakow spotykam z opinią ze duze cycki są bleee. Natomiast pupa zawsze na topie, i jak sie okazuje długie nogi  😎 ( wydaje mi sie ze był tu kiedys poruszany temat długosci nóg )
smarcik - czasami sie tak pisze, gwarantuje Ci ze chodzi o talie.

Pony - na ponizszych zdjeciach nos dobry (1 szczegolnie dobrze widac na 2 zdjeciach na dole,2) i moj (3,4).
Jak ma sie nos ktory jest skrzyzowaniem kalafiora, lotniska i hangaru wojskowego, to niestety - albo trzeba sie go pozbyc albo trzeba sie z nim pogodzic. Musialam sie zdecydowac na to drugie, bo nie mam jeszcze kopalni brylantow i finansowanie koni ORAZ napraw pozlamaniowych nosa nie lezy w moich mozliwosciach finansowych jednoczesnie.

nie mowie, ze moj nos to jakas straszna tragedia (wg mnie jest po prostu przecietnie nie za ladny), ale naprawde wg kryteriow agencji ten nos jest za dlugi, za szeroki, za garbaty i za dziwny. takie zycie, no przeciez sie z tego powodu nie zastrzele  🙄
No byleby się tylko dobrze czuć ze sobą 😉


ja podpisuje sie pod tym co napisala Szepcik  😀    No i nie dajmy sie zwariowac, ze jestesmy za - jakies - tam..  .. Ale na to trzeba czasami troszke czasu ( i dystansu do samej siebie) ..
Kurcze, moje wymiary są zupełnie fajne - proporcje zachowane  😎
Prawie zachowane.... 95-67-97  😎
Modelki faktycznie powinny być szczupłe, ale dołki przy obojczykach czy odmawianie sobie jedzenia to przesada. Znałem dziewczynę jeździła profesjonalnie jako modelka po świecie. Często przez głupie dwa centymetry więcej w talii zmieniała się ich grupa żegnając się wciąż z to nową koleżanką. Szczerze przykro było mi słuchać tych wszystkich historii z wyjazdów 🙁

Nie podoba mi się ta moda wychudzonych i wysokich dziewcząt. Racja lepiej się takie rozmiary prezentują na wybiegu, fakt 😉 Zastanawiam się, jednak: Jak taka wysoka dziewczyna by wyglądała nie będąc chudą? Będąc wysoką plus okrąglejszą stała by się.... wielką 😲 Są takie kobiety i z pewnością mogą być atrakcyjne, ale czuł by się dobrze z nimi jedynie koszykarz 😉  Wydaje mi się, że z konieczności wysokiego wzrostu muszą być SZCZUPŁE albo chude.

Zauważyłem, że jest część modelek sprzedających jedynie swoją twarz na okładki magazynów. To chyba najlepsza grupa wymagająca tego prawdziwego uroku i piękna pominąwszy magię programów do obróbki zięć i sztuczek kosmetyków.

Większe, mniejsze, wyższe czy niższe? No kto co lubi tylko bez skrajności 😉

no masz - teraz sie cale forum mierzyc zacznie  😂

dolki przy obojczykach mam od urodzenia. nie przypominam sobie ani dnia bez nich 😉

na okladkach powaznych pism (nie pani domu 😉 ) kiedy pojawiaja sie modelki, to sa to raczej modelki "od wszystkiego" tyle dziewczyn chcialoby teraz byc lub jest modelkami, ze jesli ktos jest za niski, za brzydki albo nie podoba mu sie ze musi sie zmiescic w wymiary to pokazuje mu sie drzwi.
Karpioleczka- selekcja musi być, ale przykry jest ten wyścig i rozczarowanie. Centymetr potrafi wieeele zmienić! Nie pomyślał bym nigdy! Jaki facet czepiał by się 1cm w talii ❓ ❗ 🤔wirek:  Tym najlepszym modelkom nie wystarczy ładna twarz albo ładne ciało... tu musi być piękna twarz i ciało 😀 Swoich dołków się nie czepiaj bo ma je każdy, ale u chudych są zapadnięte 😲

Średnia wzrostu w Polsce to chyba:
- 178cm mężczyźni
- 164cm kobiety

Takim najłatwiej 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się