Nasze końskie KOLEKCJE !

Boskie ochraniacze !!! 😍 😍

Tulipan, jak wstawisz swoją kolekcję ochraniaczy, to wolę nie wchodzić, bo od dawna marzą mi się jakieś typu tych twoich piaffe i z futrem... grrrr!!
tulipan, przyciągnął mnie kolorystycznie, nie wiedziałam cóż to za czaprak, ale stwierdziłam, że do mojego bułanka pasowałby. 😉 Może sobie w przyszlości wykombinuję taki ciemnozielony ze złotą lamówką.
Ale cicho, to nie wątek o czaprakach.
mam pytanie jak na tym utterlyhorses sie płaci, przelewem na konto czy jak i to zł sie wpłaca czy funty bo mam jednego breyera na oku i chaciała bym go sobie dzisiaj kupić, piszcie na e-mail marti98@onet.eu 🏇

mam jeszcze jedno pytanie, jeśli kupuje sie takie breyer Triaditionals na tej utterlytyhorses to są takie same koszty jak za stablematesy
Proszę pamiętać o używaniu funkcji "Zmień". Nadmierne nieedytowanie postów karane jest ostrzeżeniem.
Dorotheah chcialas zdjecie "domowej" kolekcji 😉
Zdjecie jakos mi sie rozmyło, postaram sie pozniej dodac lepsze.

W kolekcji brak jest m.inn błękitów i różów oraz kilku innych...

akzzi, ładnie pasuje ten 'mój' walnut 💃

ogromna kolekcja 😲 😀
Fin był to moj pierwszy impuls ale nie ostatni 😉 

do tego brakuje jeszcze "kilku" kompletow, bo nie dalam rady wsadzic do torby wiecej niz 4 czapraki, by dowiezc do domu w taki sposob by nikt z tego afery w domu nie zrobil.. 😵

Oczywiscie zrobienie fotki wcale takie łatwe nie było... 😂
a na ile koni ta kolekcja?😀
Likier na ani jednego ;/

Alle.. sa pewne plany, wiec "niedlugo" moze sie to zmieni 😉
Akzzi  ale super kolekcja  !  💃
Ciska takie sa niestety skutki nie posiadania wlasnego konia... To juz jest choroba  😡 
akzzi kolekcja wspaniała
i znam te skutki nie posiadania własnego konia a nałogowe mam to samo 😀
naszczęście nie jestem sama  😅
do mojej kolekcji dołączyły ostatnio:
wreszcie zdobyty kucyk filly


za pomocą SIWEJ FOLBLUTKI dorwane koniki Schleich jeszcze wiekszy sukces ponieważ obydwa już dawno wycofane
SIWA FOLBLUTKA   i jej miedziana arabka
02 marca 2010 21:35
A ja raczej napisałabym, że dzięki pamelfi do mojej kolekcji dołączył wałach shire 😅
Czy udało Ci się czymś zetrzeć te ślady po korektorze? Boje się użyć zmywacza do paznokci, żeby nie zeszła farba pod spodem. Czym najlepiej pomalować pysk, żeby uzyskać białe chrapy? Są jakieś specjalne farby? Po mojej interwencji zrobił się żółty zamiast białego 🤔
a ja zostawiam go takiego jaki jest polowa mojej kolekcji jest zdobyczna wiec kazdy prawie ma jakies mankamenty🙂
SIWA FOLBLUTKA   i jej miedziana arabka
03 marca 2010 08:34
Moje prawie 30 sztuk zbierane jest od października, więc wszystkie są nowe. Niestety ten Shire trochę odstaje wiekiem od reszty i chciałam to jakoś zmienić...
ha ! fajne te wasze kolekcje

ja znowu kolekcjonuje................BUTY  😜  😁 NIKE i ADIDAS takie kultowe , ktorych nie ma w Polsce 😀 😀
majeczka   Galopem przez życie!
19 marca 2010 20:03
Moja ukochana kolekcja prawie pełna
mistrz ! 😅
nici marine i hellblau zazdroszcze  🤣
Majeczka jakich ci jeszcze niciaków brakuje ?
z tego co dobrze widzę to brakuje tu nici creme, tego starego z kolekcji hellblau.
majeczka-achhh zazdroszczę 😍
majeczka   Galopem przez życie!
19 marca 2010 22:31
ciska, dzięki :kwiatek:
Nirv, dokładnie tego jednego  😕
upolujesz na ebayu prędzej czy później  😉
Ja wczoraj od koleżanki dostałam Boskiego Quater horse ogiera z schleich ma boskie umaszczenie i nazwałam go Kaomi 🏇 a dzisiaj wyszłam na dwór i porobiłam mu zdjęcia  🤣 jest boooski przez duże -B- !! może wstawię jego fotki  😀

A ochraniacze to by były świetne na Soraję moją klacz 😍 i te derki  😍 Poprostu  👍
moja skromna kolekcja anek.
Mój walentynkowy prezent (i kolejny koński akcent w pokoju)  💘
wistra, piekny !
Na zdjęciu nie widać, ale ma 150cm szerokości (bez przerw pomiędzy częściami)
ale cudo, wistra  😜
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się