KOŃSKA REWIA MODY cz. IV (sezon 2010)

korsik superowo zgralaś derkę z czaprakiem
wątek zamknięty
Misia, nie jeszcze nie, ale ja w weekend jestem zajęta i zamierzam poprosić o wizyte kogoś z rodziny 🙂

http://www.konskiswiat.pl/sklep/index.php
wątek zamknięty
Dziękować dziołuszki.  :kwiatek:
wątek zamknięty
darolga   L'amore è cieco
03 marca 2010 22:22
korsik - ekstra dobrałaś derkę! super to wygląda!


eh.
i zastanawiam się czy brać dla Koraba kreta blue czy nie.
pomocy?
wątek zamknięty
darolga, znam ciekawsze kolory niż błękity. Tak myślę.
wątek zamknięty
Ja uwielbiam kare /skarogniade w błękitach 😉
wątek zamknięty
darolga   L'amore è cieco
03 marca 2010 22:28
Burzolku, dawaj  :kwiatek: jestem otwarta na propozycje! Mów w czym widzisz szanownego Kucyka 🙂
szkoda, że Sunshine nigdzie nie mogę dorwać  🙁

Likier -  :kwiatek: ja generalnie lubię kontrasty!
wątek zamknięty
Ja też uważam że niebieski jest boski 😀 zwłaszcza jak zobaczyłam to:

zdjęcie Zairki

I się wymieniłam na ten komplet 😀😀
wątek zamknięty
darolga, fajnie wygląda też pomarańcz,  brąz...

W sumie, na ciemnym koniu to wszystko zależy od upodobań właściciela, bo na dobrą sprawę każdy kolor pasuje😉)
wątek zamknięty
darolga   L'amore è cieco
03 marca 2010 22:30
xxagaxx - mmmmmmmmmmmmmmmega! Co to?! Co to?! BOSKI!

Likier - mi się marzy Anka Sunshine.. ehhh 🙁
wątek zamknięty
eskadron Aqua 😀

to darolga czekaj cierpliwie 😀 jeszcze kupisz sunshine 🙂
wątek zamknięty
Ja swoją ankę sunshine sprzedałam właśnie... Kolor piękny i w ogóle, ale od początku jak ją kupiłam (jako używaną) to cały czas chodziła mi myśl po głowie żeby ją sprzedać, bo była tak zużyta, że wyglądała jak szmata i mama mi uszyła coś w podobnej kolorystyce.. 😉)

ostatnio był jakiś sunshine na allegro
wątek zamknięty
darolga   L'amore è cieco
03 marca 2010 22:34
xxagaxx - to jedyna Anka, ktora mi się tak bardzo, bardzo podoba. Cudna jest.  A ten Eskadronek też boski! Cholera, muszę takiego upolować! Zamorduję Cię  😁

Likier - widziałam w DIY! Bosko! A mama nie chce mi uszyć takiego cudeńka na zamówienie?  😁
wątek zamknięty
darolga, sanszajn będzie przecież w nowej kolekcji, albo prawie jak 😉 ja jakoś nie lubie karych we wściekach typu żółty lub błękit.

Może coś zielonego, szarego? Albo oxblood?
wątek zamknięty
Nie wiem, ja ostatnio porównywałam swój pebble i dusk blue.. Pebble jeszcze z tych starych anek i dusk blue z nowych i jak dla mnie jest duuuuuuuuża różnica...

Te nowe są cieńsze, dziwniejsza alcantara, inne szycie.. Wyglądają jak podróby z metką anky i jeszcze ten napis "made in china" 😀


Burza,
a mi się mój podoba w polopadzie flax, ale to taki stonowany żółty 😉 Ale w larix też wygląda super, lubie ten kolor, bo jest taki inny, taka szara zieleń 😉))
wątek zamknięty
darolga należy przeglądać wątek o wymianie 😀 fajne rzeczy się zdarzają 😀

Ja tak choruję na gelba 😀 ale kiedyś go dorwę, obiecuję 😀 Już widziałam 2 razy na ebyu ale same VS, a teraz jest DL ale pony ;/ więc czekam dalej, w końcu się trafi.

Anky też mi się kolorystycznie podobają ale za taką kasę kupić pad z którym mogą być problemy?? Żaden eurostar się tak szybko nie niszczy jak Anki. Więc sobie je kompletnie odpuściłam 😀
wątek zamknięty
Ja sobie obiecałam, że używanego padu nie kupie już never, jedyny który kupiłam używany i fajny to es od Korsik  :kwiatek:  😅
wątek zamknięty
Likier bo ES można kupować używane. Ja mam już od bardzooooo dawna ES bluberry/graphite kupiłam jako używany a wciąż wygląda jak nowy. Ani przetarć, otarć, przebrawień, idealnie się dopiera. Kocham te pady miłością wielką ale coś cieńszego też fajnie mieć 😀
wątek zamknięty
Stare Anki są niezniszczalne w żaden sposób, nowe lepiej się układają i lepiej piorą bo są miękksze.
ES dalej nie dorównuje pikowaniem dla mnie 😉
wątek zamknięty
Ja się ciągle czaje na jakiegoś cottona, ale tak się czaje, czaje i kupić nie mogę, bo jakoś tak się obawiam, że 2 razy założe i będzie szmata... Jedyny cienki mam es piping biały, który stuningowałam lamówką w kolorze irish z alcantary 😀

Burza, ja też myślałam, że są niezniszczalne, ale chyba jak się o nie dba, według metki, czyli pranie ręczne... Ja tak robie ze swoimi i wyglądają super... Na prawdę nie chciałabys zobaczyć ten sunshine którą kupiłam, szwy puszczały, rzepy w owijkach porywane już ze starości... Musiała być ostro katowana, bo stan był jak psu z gardła..
wątek zamknięty
darolga   L'amore è cieco
03 marca 2010 22:47
Burza, o, nie wiedziałam. To na razie wstrzymam się z zakupami. Oxblood fajny, ale nie wiem jak na karym, nie za ciemny? Z zieleni tylko mi grass leży. hmmm.

xxagaxx - dzięki za info, będę odtąd śledzić! 😀
wątek zamknięty
xxagaxx poluj  🏇
ja w końcu dorwałam gelba jakieś dwa tygodnie temu u nas na forum, no i niciaka marine ale to dopiero wczoraj  🙂
wątek zamknięty
Burza to skąd się biorą te złe opinie?? Ze się nie dopiera, gniecie czy spurchla (czy jak to się tam nazywa :P)
Dla mnie też Anky ładniej wygląda niż ES MAX, ale Stripe czy CRoss In są boskie. Ja też lubie czasem coś gładkiego więc mam eskadrony. Ale uważam ze jakościowo ES wypada lepiej niż Anky i Eskadron.

Likier ja mam 2 cottony z kolekcji lemon/olive raczej nie oszczędzane i gdyby nie moja głupota (nie zapinałam rzepów więc lamówka w paru miejscach się "posiepała"😉 to nie wyglądałyby źle 🙂 ale widac że używane.

Właśnie rozważam sprzedaż Eskadrona browna VS... bo już za dużo tego mam 🙂

edit: Precelek I hate u!!! Że mi go zwinęłas!! Wrrw już nigdy więcej nie jade na ferie bez dostępu do neta!!
wątek zamknięty
xxagaxx trzeba szybko działać  😉
wątek zamknięty
darolga, nic nie jest za ciemne na karym 😉 mi się podobają kare w beżach, szarościach, zgaszonych zieleniach.

Likier, no właśnie, zależy od użytkowania, koleżanka w stajni miała przetarty do dziur ale 3 lata prawie żadnych innych czapraków nie używała 😉 moje są w stanie nieskazitelnym, a wcześniej miałam głównie używane- bez zastrzeżeń, bez prucia się.

ES max ledwo mi do pralki wlazł, musiałam poprawiać na drugi raz praniem żeby piach wylazł.

Precelek, jak mam Cię prosić żebyś zgodziła się wrzucić fotki do szmatoholików??
wątek zamknięty
Burza  🤬 jak nadworny fotograf wyrazi zgodę na publikację swoich fotek, plus uda się zrobić więcej ujęć to pomyślimy 🙂 realnie musi do tego nastąpić wyjście z hali  😉
wątek zamknięty
Właśnie!

Darolga, pebble albo sand ! Mam pebble, wygląda BOSKO 😉
wątek zamknięty
Precelek, zaklinam Cię, miałaś w swoich rękach więcej szmat niż połowa z nas na obrazkach widziała, po prostu je nam udostępnij 🙂 bardzo bardzo proszę i na pewno nie jestem sama.
wątek zamknięty
darolga   L'amore è cieco
03 marca 2010 22:58
Burza, Likier - beży mamy sporo, ale ich nigdy za wiele, też prawda! 🙂 szarości... o tym nie pomyślałam! A coś z ES? Ale tylko max. Inne mi się nie podobają jakoś 😉
wątek zamknięty
darolga, z szarości masz do wyboru Anky grey albo stone grey z takich, które da się kupić. Widziałam też na allegro maxa graphit.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.