KOŃSKA REWIA MODY cz. IV (sezon 2010)

darolga moze Anky Grey?
wątek zamknięty
Burza jest sposób 😀 Kupić większą pralkę  😁 😁 Ja własnie dlatego lubię ES bo są duże 😀 nky byłaby trochę przykrótka.

I ja też ładnie proszę o zdjącia 😀 😀
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
03 marca 2010 22:59
Precelek, zaklinam Cię, miałaś w swoich rękach więcej szmat niż połowa z nas na obrazkach widziała, po prostu je nam udostępnij 🙂 bardzo bardzo proszę i na pewno nie jestem sama.


Nie jesteś sama  🙂 ja się dołączam  😁
wątek zamknięty
darolga   L'amore è cieco
03 marca 2010 23:01
Burza, Misia - ooooo, ładniutka ta Grey! Podoba mi się! I dobrze będzie sk.gn. w tym kolorku? Ja ostatnio jestem ślepa, serio.

edit: cholera, beży mam sporo, naprawdę, ale Pebble jest cudna.
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
03 marca 2010 23:05
Darolga- myślę, że w Grey będzie karemu ładnie (choć ja Anek nie lubię 🙂 )
wątek zamknięty
darolga   L'amore è cieco
03 marca 2010 23:08
Medziiik - po prostu odczułam potrzebę polansowania się  😁  wolałabym chyba coś z ES, bo niezniszczalne i w ogóle, ale chyba nie ma dla nas nic pasującego. Nie wiem. Za duzo tego  😵
wątek zamknięty
Burza skąd ten pomysł  🤔

przemyślę  😉
wątek zamknięty
.
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
03 marca 2010 23:13
Medziiik - po prostu odczułam potrzebę polansowania się  😁  wolałabym chyba coś z ES, bo niezniszczalne i w ogóle, ale chyba nie ma dla nas nic pasującego. Nie wiem. Za duzo tego  😵


Darolga- ja na Twoim miejscu kupiła bym ES, ale nowa kolekcja mi nie podchodzi.. ale z ES max bym na pewno coś wybrała 🙂 choć ja to biorę zazwyczaj czaprak/derkę pod moje gusta, a nie czy pasuje do konia (bo ostatnio były kare, a teraz mamy rudzielca) 😁

A co do ogromu wyboru - popieram - choć ja to głównie w Eskadrony się zaopatruje, ES mam dwa multistripy, a Anky swoich nie posiadam (właścicielka rudego ma do niego Ankę błękitną jakąś 🙂 i chyba jakieś ES ale widziałam, że w szawce jeszcze zapakowane leżą  😁 )
wątek zamknięty
darolga   L'amore è cieco
03 marca 2010 23:22
Medziiik - ja też z reguły biorę pod siebie, ale teraz chcialam coś także do konia pasujące 😉 Hm. Eurostar max basalt? umber?


http://www.equiversum.pl/stübben-stübben-czaprak-nature-p-384.html?osCsid=c89f85223f1644664d278836b78acd66
łoł... cena...niezła.
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
03 marca 2010 23:26
Umber - mam ale w połączeniu z black w ES .. ale szczerze mnie by pasował do karego i sama myślę czy się w taki jednolity nie zaopatrzyć 😀

Basalt - też jest ok xD

A co do [[a]]http://www.equiversum.pl/st%C3%BCbben-st%C3%BCbben-czaprak-nature-p-384.html?osCsid=c89f85223f1644664d278836b78acd66[[a]] - to porażka 670 zł - w życiu bym tyle za czaprak nie dała  🤔wirek: Ciekawe czy ktoś go kupił za te cene  😁
wątek zamknięty
xxagaxx, na razie na pralkę nie mam wpływu, ale nie ukrywam, że rozwiązałoby to wiele takich mini problemików 😉

darolga, sesame może? to drugie pebble 😉 ale szary- o tak 🙂
wątek zamknięty
ja mam nadzieję, że kiedyś mi wpadnie w łapki ES max delf (chyba, taki niebieski, którego ma Klami). Jak na razie przeliczam na co mi starczy z nowego Eskadrona  😀
wątek zamknięty
Mi właśnie "wpadł" delfcik w ręce. Bardzo mi sie kolor podoba. Szkoda tylko, że moje siodło jest tak tragiczne w dopasowaniu czapraków, ale ES na styk daje radę.
wątek zamknięty
Lena jak by Ci się przestał podobać....  😉
wątek zamknięty
Manta   Tyłkoklep leśny =)
04 marca 2010 08:35
Rozumiem, ze zeby wiedziec ile wychodzi na aktualnym rabacie jakias rzecz to najlepiej zadzwonic?

w ogole cardinal to jaki ankowy kolor?
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
04 marca 2010 09:17
Manta czerwony 😉
aga Aqua na karej wyglądała obłędnie 😜 ale jakoś odechciewa mi sie cottonow
darolga ja nie widze problemu żeby pożyczyc Ci cos z mojej kolekcji na ogolna przymiarkę zeby stwierdzic w czym Korabski będzie dobrze wyglądał 😉
wątek zamknięty
Mój prawie jak ANKY SUNSHINE 😉 by MAMA 😉
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
04 marca 2010 09:42
Likier do kogo poszedl sun???
wątek zamknięty
Nikt z forum hehe  😉

Wymieniłam się ze znajomą za magnetyczne ochraniacze😉
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
04 marca 2010 10:11
no to dobra zamiana 😉
i Ciesze sie bo juz nie chodzi mi po glowie proba motania kasy zeby go od Ciebie ukrasc 😁
wątek zamknięty
Zarika, szczerze? Nie warto by było kraść, to była najgorsza anka pod względem stanu jaką widziałam, jedyne co fajne w niej było to kolor, ale znajoma chciała bardziej niż ja się wymienić, to niech ma  😉
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
04 marca 2010 10:57
hehe
ja wasnie dla tego koloru 😜
wątek zamknięty
Ktokolwiek widzial, ktokolwiek wie !! Poszukuje nausznikow Eskadrona w kolorze MOON i nigdzie nie moge ich juz znalezc. Czy komus w jakims sklepie jezdzieckim internetowym / stacjonarnym wpadly w oko ??



Lena, widzialam, ze szukasz nausznikow delft. Moge Ci powiedziec, ze takich niestety nie ma. W kolekcji byly tylko slate ze sznureczkiem delft. :/ (Takie jak na moim zdjeciu.)

Forta, o tym, mowisz?? 😉
Nie podoba mi sie jak lezy max pod siodlem. Ten zestaw trzymam tylko ze wzgledu na ten cudowny gleboki niebieski kolor.



wątek zamknięty
tak Klami, o tym. boski jest  😜
wątek zamknięty
Forta, kolor jest piekny, przyznam. Tylko dlatego mam ten zestaw.
wątek zamknięty
jak by ktos szukal

flax kantar jest w konskim swiecie , lavender , negro i chyba jakies jeszcze  😉
wątek zamknięty
asds   Life goes on...
04 marca 2010 12:45
Kalmi a mój pasiaczek Delft/slate z owijkami royal Blau z Eskadrona wciąz czeka na rozdziewiczenie....Mama nadzieje ze w słońcu sie niebieski zgra obydwóch firm
wątek zamknięty
Ja dzisiaj postanowiłam uwieczni moją kolekcję 😀 Brakuje co prawda ES bluebery/graphite i 2 czapraków skokowych ale tak to wszystko w komplecie 🙂

zdjecie w słońcu 🙂 super oddaje kolorki 😀
od lewej: eskadron: lavender (briliant albo impuls, nie rozróżniam :P) lemon, groszek, brown, bicolor flax/beluga



to już bez słońca:


ujeżdżeniowe:
od lewej eskadron Turf, Eurostar Szmaragd, Irish, Cross In Scarlet Red


oraz:
od lewej: Jarpol pad biały, Fair Play Opal bananowy, pad made by Escada, na wzór ES morninglight/hazel




wątek zamknięty
xxagaxx, odwazna jestes. Ja wole swojej kolekcji nie zbierac w jedna calosc do zdjecia zeby nie utwierdzic sie w przekonaniu zem wariatka.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.