Oferta Lidla, Netto i innych niekońskich marketów

Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
04 marca 2010 18:08
hehe.. wspomóc bym mogła 😉 - tylko kiszka nie wiem kiedy będe .. ja głownie na mokotowie cuda znajdywałam ale na ursynowie tez bywaja
I w Krakowie..?

Najwięcej bryczesów jest w szmaciarni na ul. Balickiej obok giełdy kwiatowej.
Za każdym razem gdy tam jestem, to coś upoluję.
In.   tęczowy kucyk <3
05 marca 2010 01:48
Oj, to muszę mapę odkopać ;D
Najwięcej bryczesów jest w szmaciarni na ul. Balickiej obok giełdy kwiatowej.
Za każdym razem gdy tam jestem, to coś upoluję.



Dorsyciu, z której strony giełdy ta szmaciarnia? Pracuje w okolicy, a tam jeszcze nie trafiłam  😲
podobno w Gdyni jest jakiś tylko koński lumpeks z używanymi rzeczami był ktoś może? czy warto go odwiedzić

A nie wiesz nic więcej na ten temat 😀
Ja też się chętnie dowiem coś więcej o sklepie w Gdyni 🙂
[quote author=Dorcysia link=topic=485.msg509269#msg509269 date=1267730337]
Najwięcej bryczesów jest w szmaciarni na ul. Balickiej obok giełdy kwiatowej.
Za każdym razem gdy tam jestem, to coś upoluję.



Dorsyciu, z której strony giełdy ta szmaciarnia? Pracuje w okolicy, a tam jeszcze nie trafiłam  😲
[/quote]
Sklep jest w piwnicy budynku przed wjazdem na giełdę.
Jak idziesz od pętli tramwajowej 4.8 itd. ok 100m za światłami po lewej stronie.
co do tego lumpeksu w Gdyni to podobno jest na ul. Abrahama ale dokładnie nie wiem bo tylko dostałam takie info że jest takie coś a może już ktoś tam był i może coś powiedzieć
a w okolicach łodzi cosik?  👀
Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
06 marca 2010 17:53
Czy wie ktoś może co słychać w Katowickim Go Sporcie albo w Sosnowieckim/Gliwickim Decathlonie?
Są może jakieś promocje na art. jeździeckie?  😉
kurcze a mnie irytuje krakowski decathlon ;/ Zawsze jak coś chce to nie ma ;/ mam takie pytanko do was są te Decathlonowe lonże zielono-brązowe ?
może ktoś napisze maila do Lidla z pytaniem, czy w ogóle artykułów jeździeckich możemy się spodziewać?
Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
06 marca 2010 19:05
Zadzwonię na infolinię w poniedziałek, bo maila nie podali na stronie, więc nie ma jak się skontaktować przez internet.
kurcze a mnie irytuje krakowski decathlon ;/ Zawsze jak coś chce to nie ma ;/ mam takie pytanko do was są te Decathlonowe lonże zielono-brązowe ?


zazwyczaj większość sklepów ma lonże  szaro czarną, na zamówienie brązowo błękitną. Ale nie wiem jak mają wybór produktów ustalony. U mnie np. mam tylko podstawowy kolor.
Zielonych nie mamy wogole.
a w Bydgoszczy zna ktos jakies lumpy ? Oprócz tego na Kordeckiego
W go sporcie w bydgoszczy własnie kurtki jacsona 90 zł , popregi 29 , ogłowia jakies zwykłe z wodzami  po 50-60, kamizelki polarowe anky 90 zł ostatnia sztuka czwerwonego kantara z miskiem za 29 która wisi tam juz od stycznia 🙂 naczółki jacsona <piekne sama kupiłam sobie tez > 29 no i rzucili jeszcze nowe ogłowia : meksykany i jasno brązowe cos i to chyba wszystko co jest ciekawego w bydgoskim go-sporcie
Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
06 marca 2010 20:34
Naczółki to aż sama przyznam, że są na prawdę cudowne!
Jacksony w kształcie literki V z chyba dwoma rzędami złotych diamencików. Po prostu cud, miód i malinki. Jak jeszcze wpadnę do go sportu to sobie sprawię  😁 Mi się trafiło ogłowie Jacksona za 30 zł przecenione ze 100zł i dokupiłam naczółek Busse za 20 zł, przecudny (w Katowicach).
Szperajcie, szperajcie  👀
Maddie gdzie w Katowicach go-sport? bo ciekawie to wygląda  😎
W Lidlu były ostatnio dwa rodzaje pościeli z końmi - jedna z foto nadrukiem- nawet nie brzydka  😁
Po ile? Ja dopiero kupiłam.. 👿
Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
06 marca 2010 22:30
Paulinko, przy Trzech Stawach 🙂
Jak się wybierzesz i zorientujesz co tam słychać to pisz. Wyślę tam kogoś z rodziny wtedy  😁
Cariotka   płomienna pasja
07 marca 2010 07:25
a w Krakowskim go sporcie coś jest?
Dramka o ile dobrze pamiętam 59 pln.. 
Maddie, jasne, na pewno dam znać 😉
czekam na coś lidlowego w końcu :<!
owijki by się przydały :p mam jedne granatowe i kwiczę ze nie wzięłam więcej par ~.~
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
07 marca 2010 20:07
też czekam na lidlową ofertę  🙄 a w dodatku z lubelskiego go-sportu usunęli na zimę koński dział  🙁
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
07 marca 2010 20:27
A ja teraz Bogu dziękuję, że pomimo tego, że nie mam konia, to kupiłam sobie po jednym komplecie lidlowych owijek każdego koloru - przymierzam się powoli do zakupu czterokopytnego i mam zapas  😂 Jestem tylko ciekawa ile sierściucha będę szukać  🙄
W ubiegłym roku na lidlowej infolinii nie potrafili udzielić informacji o bardziej odległych promocjach, ja pokornie zamówiłam newsletter
Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
08 marca 2010 18:42
Dzwoniłam dzisiaj na infolinię.
Pani była bardzo miła, jednak jak zapytałam się o to, czy mają w planach zarzucić coś z artykułów jeździeckich to pani skwitowała krótko: "Słucham?!". Była nie zorientowana w temacie 🙂 Powiedziała, że na razie nie mają w planach TAKICH RZECZY. Ciekawe czy W OGÓLE coś jeszcze dadzą  🙄
http://www.lidl.nl/cps/rde/xchg//lidl_nl/hs.xsl/offerdate.htm?offerdate=12085&ar2=

jak nie jak tak. tylko w Polsce nikt nie wie co to ;/
majeczka   Galopem przez życie!
08 marca 2010 19:16
ja nic na tej stronie nie widze końskiego help ślepa jestem
CeraŁ   dużo dużo zmian..
08 marca 2010 19:20
ja tylko kantar... i chyba te rękawiczki też są jeździeckie ;p
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się