KOŃSKA REWIA MODY cz. IV (sezon 2010)

Misia Tak wine..piękny ten brilliant twój  😵
wątek zamknięty
NIRV - boze! Z kad masz te derke! Ona sni mi sie po nocach, a ty ja tak po prostu na forum wstawiasz! :P
wątek zamknięty
Aga_Leminng no wiesz... wisiała kiiiilka ładnych dni u nas w ogłoszeniach  😎 piękna jest, w rzeczywistości jeszcze bardziej  😜
wątek zamknięty
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
07 marca 2010 13:24
A mi sie ten brillant wine bedzie snil po nocach 😜 😵
wątek zamknięty
Ada   harder. better. faster. stronger.
07 marca 2010 13:30
milusia, nie tylko tobie.
Mnie męczy już ładne pare tygodni  😵
wątek zamknięty
pandora   czaprakomania...XD
07 marca 2010 14:59
Wiecie co mam pewien pomysł ale nie wiedziałam czy otwierać nowy wątek i czy to sie wogóle sprawdzi więc zaryzykuje tutaj bo mi sie wydaje ze ten wątek ma z moim pomysłem najwięcej wspólnego ...

Co wy na to żeby zrobić na naszym forum wybory najładniejszych koni w rożnych kategoriach np. ,,na pastwisku,,  ,,pod siodłem,,  ,,skoki,, itp.  nie wiem czy jest to możliwe ze względów technicznych ale tak sobie wymyśliłam ze wyglądało by to tak ze wstawiało by sie zdjęcia koni a potem jakaś utworzona komisja wybrała by najładniejsze konie forumowiczów ..😀 💃 💃

Jeżeli uwarzacie ze za bardzo mnie poniosło to mówcie śmiało a jeżeli nie to proszę o pomysły i sorki za taki nagłe wtargnięcie w rozmowy na wątku... :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
wątek zamknięty
Pursat   Абсолют чистой крови
07 marca 2010 15:14
Blondyna - wrzuciłam jedno do wątku szmatoholicznego. 😉 :kwiatek:
wątek zamknięty
pandora   😀
wątek zamknięty
CeraŁ   dużo dużo zmian..
07 marca 2010 15:31
pandora  tylko po co...?
wątek zamknięty
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
07 marca 2010 15:32
pandora- poniosło Cię 🙂
wątek zamknięty
no wlasnie po co  🙄
wątek zamknięty
pandora   czaprakomania...XD
07 marca 2010 15:37
Tak sobie dla zabawy 💃 💃 ... Ale jeżeli uwarzacie ze to zły pomysł to nie ma sprawy ...
wątek zamknięty
dla mnie to bez sensu i kojarzy mi się ze słitaśnymi dziewczynkami i ich blogami itp  😉
wątek zamknięty
uwaŻamy, że to bez sensu.
wątek zamknięty
hehe, bez przesady, nie wygłupiajmy się aż do tego stopnia.  😉
wątek zamknięty
ej, nooo. nie chcecie wyborów na NaJ SłIiIiIT QuNnNiCkA?  🤔


wyciągnęłam dzisiaj fuksję ES i bardzo się cieszę. Jak ona cudooooownie w słońcu wygląda  🏇
wątek zamknięty
pandora   czaprakomania...XD
07 marca 2010 16:25
Nie to nie .. to miało być takie urozmaicenie i forma zabawy przynajmniej taka była moja intencja ale jeżeli ( patrząc na komentarze) sie wam kojarzy od razu z plastikowymi ,pustymi dziewczynkami to trudno ...

J jeszcze takie sprostowanie .. to nie miały być poprzebierane konie z dziewczynkami w sukienkach na nich ...
wątek zamknięty
Pandora- tak naprawdę byłby to konkurs kto ma najlepszy aparat fotograficzny z najlepszymi obiektywami, lub kto ma znajomego który ma taki aparat i umie robić ładne zdjęcia.  😉 Czym się różni jeden ładnie zbudowany gniady koń stojący na łące od innego gniadego ładnie zbudowanego stojącego na łące?? NICZYM.  😀 Kwestia zrobienia fotki.
wątek zamknięty
tunrida, czaprakiem  😁
wątek zamknięty
I nickiem właściciela.  😉
wątek zamknięty
pandora   czaprakomania...XD
07 marca 2010 16:48
Tunrida- No i jeszcze trzeba mieć pomysł na zdjęcie .. . znaleźć ładne miejsce itp. jak już mówiłam to miała być forma zabawy  a nie jakiegoś chorego wyścigu w stylu ,,mój koń jest najcudowniejszy switaśny i różowy,,  

Jeszcze raz powtórzę że to miała być zabawa i nie jeździjcie już po mnie ok? koniec tematu...
wątek zamknięty
Oj kochana...sama się podłożyłaś, to teraz musisz dzielnie znieść konsekwencje.  😉  😁

A ja już nie mogę się doczekać kiedy będzie można kupić Anky i kiedy Deb wstawi fotki kolekcji. Wiem, że jutro, ale do jutra tyyle czasu.
wątek zamknięty
A mi kompletnie przeszło parcie na szmaty, jakoś nie mam chęci na nową kolekcje, bo mój dusk blue z ostatniej jest la mnie gorszy niż wczesniejsze anky, a znajac tendencje spadkowa,a to pewnie beda jeszcze gorsze jakościowo, ale co tam anky to anky, nawet dziurawa i tandetnie wykonczona jest lanserska ... 😅

wątek zamknięty
pandora   czaprakomania...XD
07 marca 2010 17:01
Tunrida- ja tylko dałam pomysł a ze ktoś miał zły dzień i znalazł sobie kogoś komu można dopiec to juz jest jego problem 🙄... jak sama widzisz można spokojnie i kulturalnie wyrazić swoją opinie ...
wątek zamknięty
Pandora, na forum jak na wojnie czy  wsrod zwierzat, panuje zasada:

"Eliminowanie jednostek słabszych"


:kwiatek:
wątek zamknięty
A mi jakość ostatnich Anek się bardziej podoba niż poprzednia. Każdy ma swojego bzika... 😉 I chcę tę żółto-pomarańczową i już.
wątek zamknięty
A bananę sprzedałaś 😉)
wątek zamknięty
Nirv rewelacyjnie wyglada ten dralon na Twoim rumaku  😜 na moim niestety nie wygladal tak oblednie :P
wątek zamknięty
Likier-sprzedałam. Wkurzało mnie właśnie, że była taka sztywna. I żółć była za zimna. ( ta nowa będzie ciepłą żółcią wpadającą w pomarańcz-przecież to się nijak nie ma do banany) I brudziła mi się szybko. Pooszła w świat już dawno.
wątek zamknięty
Kurcze - ja niezbyt czesto zagladam do ogloszen, a tu taka derka mnie ominela ;( Kolekcja turquis - petrol ( czy jak to sie tam pisze) to moim zdaniem najpiekniejsza kolekcja Eskadrona i zdecydowanie powinni ja powtorzyc. Choc tak sobie mysle, ze taka deficytowa derka pewnie byla drozsza niz nowy dralon, a ja wychodze z zalozenia, ze za uzywana szmate nie mozna dawac wiecej niz za nowa 🙂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.