Kącik Rekreanta cz. III (rok 2010)

Lanka_Cathar   Farewell to the King...
08 marca 2010 17:55
Magda, współczuję. Ja co prawda miałam śliwę na czole, a nie pod okiem, ale za to mąż dziwnie na mnie patrzył. A pańcia tylko chciała przywitać się z konikiem i wyciągnęła do konika paszczę, konik też chciał przywitać się z pańcią i... była lekka czołówka. Ruda się wystraszyła, mnie zamroczyło.  😁
wątek zamknięty
maleństwo, dziękuję  :kwiatek:
milusia, genialny kucyk!!! Tylko po co Ci, że tak spytam? 😉
magda, ale on na tej fotce super wygląda... 😉 Na żywo jest bardziej... mroczny :]
Burza, Pączek jak zwykle super 😀

wątek zamknięty
magda musisz ładnie wyglądać!  😉
Milusia
gratulacje!!  🏇

musimy się z Barkim odświeżyć kontrgalop, żeby pojechać P7. Mamy 4 dni, a nie robiliśmy tego od ponad pół roku. Zdążymy?  👀  😉 Na bank!  😉
wątek zamknięty
Dynamo   Dynamicznie :))
08 marca 2010 18:47
_kate, zdążycie ! Trzymam za Was kciuki 😉

I moja staruszka  😀

wątek zamknięty
Milusia-Wiedziałam!  😁 Gratuluję  :kwiatek:
wątek zamknięty
darolga   L'amore è cieco
08 marca 2010 20:47
Blondyna - raaaany, aż buraczka strzeliłam! Dziękujemy!  :kwiatek:


[glow=red,2,300]PAN CZEKOLADOWY SKŁADA WSZYSTKIM PANIOM NAJPIĘKNIEJSZE ŻYCZENIA[/glow] 🙂





(chudo wyszedł, bo się napompował przed koleżankami 😉 )
wątek zamknięty
Podziękuj Korabowi za życzenia  😀
wątek zamknięty
slojma   I was born with a silver spoon!
09 marca 2010 07:17
milusia- w takim razie gratulacje i trzymam kciuki do momentu transakcji. 🙂
wątek zamknięty
helcia   Wiedźma z czarnym kotem
09 marca 2010 15:46
A ja mam z dzisiaj kilka fot 🙂 mimo że miałam nie wsiadac (dlatego wybaczcie całkiem nie jeździecki strój )
dzięki forumowej plejadowej :kwiatek:

wątek zamknięty
plejadowa   Champion team!
09 marca 2010 16:16
To ja jeszcze dorzucę siebie na Coto 😉  fot - oczywiście helcia  :kwiatek:


wątek zamknięty
Milusia szallllona kobieto  😁
wątek zamknięty
Ale tam już u Was fajnie, chyba ziemia całkiem miękka?
U nas niestety jeszcze twardo, nie da się jeździć poza halą 🙁 A ja już zbyt długo nie powsiadam. I doła mam z tego powodu.

Ale mój koń podoba mi się w irokezie, mimo że jeszcze perfekcyjny nie jest 😉
wątek zamknięty
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
09 marca 2010 18:18
łiii, a ja dziś miałam spokojną i prawie bez ekscesów jazdę. I nawet z przyjemnym galopem. Jestem bardzo zadowolona.
wątek zamknięty
Strzyga - a ty dalej na Edziu pomykasz ? 🙂
incognito - stajnie mozna nazwac "przydomowa" to jest za plotem domu, ale nie mojego 😉 studiuje w Olsztynie i tu konia ze soba przywiozlam.
milusia - gratulacje 😀

a u nas dzisiaj podloze duuupne ;/ twardo, jezdzic sie nie da 🙁
wątek zamknięty
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
09 marca 2010 18:37
Angeel, nieee, już od dawna nie. Na Orfeuszu.
wątek zamknięty
Moje konisko wróciło z prawie 4miesięcznych wakacji na pastwiskach  😅



Pozdrawiamy z dzisiejszego spaceru

wątek zamknięty
caroline   siwek złotogrzywek :)
09 marca 2010 20:02
ja wreszcie wsiadłam na Kaszusia - po całych 2 tygodniach przerwy 😅
wsiadłam, wsiadłam... najwazniejsze, że wreszcie do niego dojechałam 😍
wątek zamknięty
Zazdroszczę :> Ja ciągle dojechać nie mogę, a jak już dojeżdżam to a) akurat jest kowal i nie wsiadam (bo twardo na hali ciut) b) jest 6 osób na hali i co jedna to lepszy przypadek c) jestem tak zmęczona, że tylko miziam i wracam do domu. A np. dzisiaj mogłam jechać, ale wczoraj tak obtarłam sobie nogi od butów, że nie mogłam dziś dojść z metra do samochodu. Suuuper :]
wątek zamknięty
a my byłyśmy w terenie ... i kocham mojego konia! sarny przelatują, przewalone drzewa zalegają na drodze, kurczaki gdaczą  😁, wiejskie pimpki atakują, a ona ... idzie!  💃  😜 . No i za te delikatne, miarowe galopy  😍  🥂
wątek zamknięty
wiecie jak fajnie miec tak blisko do stajni? 🙂 nie chcialo mi sie isc, oj nie chcialo.. ale sie przeszlam i humor duzo lepszy 🙂 male rude zrobilo sie male szare.. blotne kapiele dzis sobie zrobila i oprocz ryjka nie miala ani centymetra czystej siersci.. no coz..
wątek zamknięty
ja miałam dziś wrażenie, że ludzie to się na mnie uwzieli. Albo mi przed nosem przejeżdzali, albo zatrzymywali się widząc ze galopuję właśnie na nich.  🙄
Aż się jednego dziewczęcia spytałam, czy ja jej coś w życiu złego zrobiłam.
Barki jak zawsze boski.  😀 choć załapałam lekkie ciśnienie przed zawodami i wyczułam w nim już lekką irytację. Ale dziś jeszcze starczyło mu cierpliwości
wątek zamknięty
hah czyli slusznie ze dostal majfefke?  😎
wątek zamknięty
dałaś mu majchewkę?  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:  Słusznie, słusznie. Ostatnio naprawdę zachowuje sie z dużą dozą kultury wobec mnie  😀

Ostatnio dowiedziałam się, że on jest za chudy i że powinnam go podtuczyć  🙄 myślicie, że dam radę zrobić z achałteka ślązaka? albo może hanowera?
wątek zamknięty
_kate, zimnoka od razu!  🏇
wątek zamknięty
_kate, my wam z checia oddamy pare (albo i wiecej) kilogramow.  😉
wątek zamknięty
Klami, Pamir chętnie je przyjmie  😁 wyślecie nam kurierem? 
wątek zamknięty
kate, dalam, podziekowal w swoim stylu 😉
odwdzieczac sie mozna 😉

powiem wam ze jakos mi lepiej jak zaczelam chocby bywac w stajni - wiecej ludzi widuje ) wiecej na powietrzu jestem 🙂 i jeszcze wiecej ruchu mam 🙂
wątek zamknięty
ja chętnie przyjmę  😀 myślę, że Barki tłuszczowo jest w sam raz. Ale ja bym mogła z 5kg przybrać

Magda, ten typ po prostu tak ma  😉
wątek zamknięty
caroline   siwek złotogrzywek :)
09 marca 2010 20:35
[quote author=_kate link=topic=14622.msg514570#msg514570 date=1268166297]myślicie, że dam radę zrobić z achałteka ślązaka? albo może hanowera?
[/quote]
jak uczy nasze forum - takie rzeczy to pikuś 🤣 jako bonusik moge ci podrzucic czapraczek - biały, metkowy (no ba!) z wyhaftowanym logo hanowerskim 😎 od razu poczujesz się jeszcze bardziej profi 😉
jedynie za opłakane skutki zdrowotne zapasania konia w czambuł nie moge wziąć odpowiedzialności... ale moge ci potem publicznie powspółczuć jak się zaczniesz żalić 😎
wątek zamknięty
no fakt, z logo czapraczka jeszcze nie mam, więc jakby co, to chętnie chętnie  😀

ale tuczyć nie będę. Myślę, że Złociasz jest w sam raz, badania ma w normie, powerka też, wiec nie ma co szukać problemu. Żeber mu nie widać, bebzol nie wisi.
Zgodnie z Twoją radą zaczęłam mu dawać probiotyki. Efektu wow nie było, ale z grudą praktycznie sie pożegnaliśmy. Więc  :kwiatek:
Jakbym słuchała wszystkiego co mi "dobre dusze" radzą, to bym w to zimno w sandałach latała. 
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.