Do podlasian STAJNIE, PENSJONATY, WECI

w mińcach  😁

jedno chyba w jurowcach
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
12 lutego 2010 07:15
w dafne te nowe angielskie sa wolne
dzięki  🙂  :kwiatek:
[ciach] N

[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] ogłoszenie w miejscu do tego nie przeznaczonym.
zastanawiam się czy jak zapytam o coś to czy to będzie podchodzić pod ogłoszenie...? A pytanie o możliwość/chęci/sens zorganizowania u nas szkolenia z czegoś co zwane jest w niektórych kręgach naturalem, w innych pracą z koniem, w jeszcze innych układaniem... no wiecie...
takie "coś " będzie miało miejsce w maju w stajni u mnie albo tuż obok

przyjedzie pewna pani na 100% i pokarze jak pracować z końmi naturalnymi metodami
szczegóły sa dopracowywane wiec nic wiecej nie piszę
imię i nazwisko zdradzę pewnie już jutro
to chyba jedyne forum na którym demokratyczna wolność jest zabijana w zalążku, tyczy się to jedynie wybranych. z ukłonami do "życzliwych" 😉. mimo wszystko zapraszamy zainteresowanych w połowie kwietnia, na naszym zdaniem wyjątkowo interesujący i kształcący weekend
to czemu nic o tym nie słychać? Może jakieś info do działu ogłoszeń?

Myślałem, zeby coś podobnego - 3-dniowego zrobić u mnie, albo gdzieś bliżej Białego co by ludzie z końmi mogli przyjechać. Ponieważ znam osobiście kolesia, który się tym zajmuje (to nie szaman!  :lol🙂 to wyszłoby całkiem "tanio".
[quote author=Mińce link=topic=434.msg513838#msg513838 date=1268113212]
to chyba jedyne forum na którym demokratyczna wolność jest zabijana w zalonżku, tyczy się to jedynie wybranych. z ukłonami do "życzliwych" 😉. mimo wszystko zapraszamy zainteresowanych w połowie kwietnia, na naszym zdaniem wyjątkowo interesujący i kształcący weekend
[/quote]

Tak, to przykre, że forum jest nie dla wszystkich...  Mimo wszystko również zapraszam na ten wyjątkowo interesujący kwietniowy weekend z SamiWiecieKim🙂
A czy to takie trudne napisać ogłoszenie w odpowiednim dziale? Naprawdę tak ciężko zerknąć do regulaminu?
wawrek, podejrzewam że ciężko, niektórzy uważają się jak widać za uprzywilejowanych
naiwnie myśleliśmy iż wątek "do podlasian" służy nie tylko do obsmarowywania zadów. jest subtelna różnica między rzuceniem luźnej informacji a szczegółowym ogłoszeniem i ma to nie wiele wspólnego z uprzywilejowaniem, jak widać nie wszyscy są w stanie ją zauważyć. 
Częściowo zgadzam się z Mińce ponieważ gdyby być tak bezwzględnym to ogłoszenie co do spotkania podlaskich forumowiczów też powinno być ogłaszane w ogłoszeniach a nie w tym wątku  🏇
A nie widzicie różnicy?

1. przyjedź do mnie na kawę
2. przyjedź do mnie na kawę za 5 zł

Poza tam jestem przekonany, że każdy kto odwiedza wątek podlaski, bywa też (zapewne częściej) w ogłoszeniowym. A i oddźwięk takiej informacji tam jest znacznie większy.
Kabbi, hasło "spotykamy się na piwo w piątek o 20" to co innego niż ogłaszanie konsultacji organizowanych w swojej stajni z myślą o własnym zarobku, taka subtelna różnica

podobnie różnica jest międzi pytaniem co ludzie sądzą na temat zorganizowania konsultacji oraz między ogłaszaniem przez organizatora, który będzie miał z tego wpływy, ze taką konsultację zorganizował

Mińce, jest coś takiego jak regulamin, regulaminy są po to by ich przestrzegać
swoich regulaminów na własnym podwórku możecie nie przestrzegać, natomiast regulaminów innych miejscach powinniście przestrzegać
proste,na forum obowiązuje netykieta i jego regulamin
i nie ma to nic wspólnego z jakimkolwiek obsmarowywaniem zadów, co sugerujesz

ps. wawrek pisaliśmy jednocześnie 😉
W pewnym sensie masz rację, jednak zdumiewa mnie fakt jaka jesteś dobra w liczeniu cudzych pieniędzy hihi
Pozdrawiam 😉
🤔wirek: 
jak dla mnie eot
do wiadomości ex- koleżanki:
przede wszystkim nie robimy tego dla zarobku , tylko dla nas, dla podnoszenia umiejętności. Pani H. ma stawkę 1500zł za 6 os. + koszty dojazdu, hotel i wyżywienie , więc sama sobie policz gdzie tu zarobek. Natomiast co do komentarza kolegi dot. "kawa za 5 zł" to nigdzie w usuniętym wątku nie padła jakakolwiek kwota za szkolenie. Była to jedynie pobieżna informacja. Zaproszenie do pensjonatu również nie zawierało takiej informacji. "Ogłoszenie" w przeciwieństwie do "informacji" zawiera szereg szczegółów tj.: cena, data, miejsce, szczegóły organizacyjne, dane tele-adresowe. Ktos, kto usuwa nasze wątki powinien sprawdzić definicję "ogłoszenia" np. w wikipedii.
Co do wartości tego formum to chyba nazbyt aż oczywiste jest jak bezcelowa i niemerytoryczna jest ta dyskusja.
Ponadto dodam , że zalogowani jesteśmy w sposób oczywisty i każdy wie z kim rozmawia, w przeciwieństwie do kolezanki wyżej. Choć akurat dla nas nie jest ona tajemniczą.
Wydawać by się mogło że robimy coś dla wszystkich we własnej bazie lokalowej, ktorą chętnie udostępniamy . Faktycznie nie charytatywnie i o to chyba cały żal.  My również uczestniczyliśmy w szkoleniu organizowanym przez Gieniusze . Nikt Was jednak do niczego nie zmusza, zaproszenie miało charakter koleżeński i grzecznościowy. Jak jednak widac źle bylo zaadresowane, gdyż to forum najwyraźniej jest grupą wzajemnej adoracji i "koleżeńskiego" donoszenia.
Bywajcie zdrowi! 🙂
Mińce - osobiście nie widziałem tego "ogłoszenia" tutaj, ale z tego co mówisz (mówicie?) to faktycznie nie nosiło znamion ogłoszenia komercyjnego. Zostało ciachnięte i już się nie odstanie. Widocznie moderator stwierdził, że to jednak ogłoszenie. Moim zdaniem powinieneś (powinniście) opacować informację i zawiesić w wątku "ogłoszenia".  Sam chętine oficjalnie więcej dowiedział się o szkoleniach, które organizowane są w naszym regionie.
pozdrawiam
tak też zrobimy. Czekamy na potwierdzenie daty od Pani H.

pozdrawiamy,
takie "coś " będzie miało miejsce w maju w stajni u mnie albo tuż obok

przyjedzie pewna pani na 100% i pokarze jak pracować z końmi naturalnymi metodami
szczegóły sa dopracowywane wiec nic wiecej nie piszę
imię i nazwisko zdradzę pewnie już jutro



ja jestem chętna poznać więcej szczegółów!
kto, co, jak, jakim systemem pracuje

Wawrek czy ma sens? pewnie ma;] Aktualnie stricte PNH idą dwie osoby które znam plus jedna osoba wplatająca PNH no i ja

Pewnie jest więcej osób;]
Mińce śmieć mi się chce jak czytam o czym piszesz (wasze plany) 😵
Może najpierw postarajcie się żeby ostatni pensjonariusze od was nie odeszli bo te wasze "starania" pójdą na nic. Wskakujesz na K_cian że obsmarowuje d...... i nazywasz ją ex-koleżanką, czyli już ci się ich nazbierało jak masowo "ex-kolezanki" zaczeły odchodzić ze stajni. A jezeli chodzi o obsmarowywanie to ty jestes nie do pobicia 👍. Mimo wszystko bedę obserwować wasz dalszy "rozwój" i koniec PREMIUM CLUB. Byłam cierpliwa i nic do tej pory nie pisałam ale to jak traktujecie osoby w waszym klubie które domagaja się rzeczy za które płaca i w efekcie nic nie dostają i na koniec rezygnują z waszych usług jest poniżej jakiejkolwiek krytyki. Jak dla mnie to Mińce temat od dziś zamknięty.
Wanda🙂 stęskniłam się. Gdybyś kochana uważnie czytała posty wiedziałabyś, że masz doczynienia z dwoma różnymi stylami wypowiedzi pod Mińcami ,co oznacza że 2 różne osoby piszą, taka nowość na tym forum. Dziekuję kochanie za docenienie moich zdolności mam na koncie jeszcze kilka, na szczęście nie TY decydujesz czy funkcjonuję czy nie. Jak raczyłaś zauważyć doszło w stajni do selekcji moim zdaniem pozytywnej i oczyszczającej atmosferę- lżej się oddycha i funkcjonuje każdego dnia. Bardzo się cieszę że tak bacznie obserwujesz nasze poczynania, że dzieki nam masz również lepszy humor- zobacz jak mało potrzeba do szczęścia. Obiecuję nie zawieść i zaskakiwać jeszcze bardziej. Pozdrawiam Cię serdecznie i zapraszam do Mińc🙂.



proszę edytować

do wiadomości zainteresowanych,termin szkolenia lub zgrupowania nazwenictwo dowolne, które wywałowło tu bezsensowną wojnę został dziś potwierdzony. data 10-11 kwietnia. post informacyjny🙂

proszę po raz drugi
tak czytam co tu piszecie i wydaje mi się że z ciebie mińce to niezłe ziółko  🤔 
Również 10-11 kwietnia zaczyna się kurs instruktora u pana M  😉
A z tego co słyszało się tu i tam, to w Mińcach była mocno gęsta atmosfera właśnie z powodu nawału "gwiazd" w stajni i większość patrzyła na siebie krzywo. Fajna sprawa 🤔. Może coś w tym jest  😉, teraz może teraz trochę się to oczyści, zawody chyba też robią, więc  raczej upadek im nie grozi. Poczekamy, zobaczymy 🤣
Z tego co pamiętam to niektórzy już ogłaszali upadki nie jednej stajni i mieszali jej właścicieli z błotem, dziwnym trafem wiązało się to z ich wyprowadzką. Dziwi mnie jednak fakt iż każda stajnie w pierwszych wypowiedziach opisywana jest jak istny ideał, natomiast po kilku miesiącach okazuje się najgorszym miejscem na świecie. Zastanawia mnie co będzie gdy skończą się już stajnie na podlasiu i nie będzie już gdzie konia wstawić- trzeba będzie swoja wybudować i wówczas będą złote klamki w standardzie ;0
Myślę, iż w końcu trzeba będzie się do pewnych rzeczy dostosować i na niektóre przymykać oko, najważniejsze żeby dla konia nie działa się krzywda, ale niektórzy właściciele to mogą doszukiwać się i tego, ale kto by zwierzęciu zrobił krzywdę, ale to chyba moja naiwność  🙄 a jak już nic nie pozostanie to dopiero się przekonają jak to trudno być na swoim...
Pięknie to ująłeś gostek.
jak by ktoś z Podlasiaków potrzebował produktów z Naf to oświadczam ze przymierzam sie do zamówienia
wiec jak by ktos się skusił to mogę jednym rzutem na taśmę zamówić

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się